cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Što učiniti kada se njemu nikada ne seksa?

clock-img

11.03.2013, 21:19

clock-img

Marinela27

pencil-img

221

Uvijek je umoran i nikada ne preuzima inicijativu...Uvijek ja moram prva početi....To me jako frustrira....user posted image user posted image

_____________________________

Mašta je daleko važnija od logike!

clock-img

11.03.2013, 21:22

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

Nisam to još doživjelauser posted image
Više sam ja ta kojoj se nedauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

11.03.2013, 21:23

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269


IZVORNA PORUKA: BUMBI

Nisam to još doživjelauser posted image
Više sam ja ta kojoj se nedauser posted image


Potpisujemuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

11.03.2013, 21:32

clock-img

Anoniman

Ja jesam i nije ni malo lijep osijećaj. Iskreno, postala sam puno nesigurnija u sebe zbog toga. Dosta sam se udebljala u trudnoći i poslije nje, ali nikad nisam ni bila mršavica. Čini mi se da je to bio primaran razlog iako mi to nije htio reći. Sad se stvari malo popravljaju u zadnje vrijeme, ali i dalje sam poprilično nesigurna. Više ne preuzimam inicijativu, pa makar to značilo da se podulje vrijeme neću seksati jer me nekoliko puta i odbio. Možda se i jednostavno zasitio. Ne znam.... možda da jednostavno i ti odustaneš na neko vrijeme od pokušavanja pa da vidiš što će biti.

clock-img

11.03.2013, 22:02

clock-img

medoKartonski

pencil-img

209


IZVORNA PORUKA: pepeljuga


IZVORNA PORUKA: BUMBI

Nisam to još doživjelauser posted image
Više sam ja ta kojoj se nedauser posted image


Potpisujemuser posted image



Ima i takvih?? Ne vjerujem user posted image


_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

clock-img

11.03.2013, 22:08

clock-img

Marinela27

pencil-img

221

vjeruj user posted image

_____________________________

Mašta je daleko važnija od logike!

clock-img

11.03.2013, 22:15

clock-img

tina0310

pencil-img

1019

znam kako je to,s vrimenom se počinješ pitat jel do tebe,do izgleda,kg,pa možda sam se zapustila radi letanja oko diteta...ali ipak jedan iskreni razgovor uz čašu vina ili čaja riješio i riješit će sve probleme,ipak se samo brinuo oko selidbe(u mom slučaju),bez posla(ja)...a sve je to frustrirajuće...ako ti to smeta,riješi problem,reci,bit će ti lakše,izbjegavanjem će biti samo gore....


mislim da ako samo budete iskreni jedno prema drugom,možete riješiti sve probleme...(a ponekad je baš to najteže)


sritnouser posted image

clock-img

11.03.2013, 22:16

clock-img

Kony

pencil-img

416

Ni ja nikada nisam dozivjela da mu se nne da. Ja sam ta koja uvijek nesto izmislja a on bi stalno.

_____________________________

2.12.2007 seka Lu
1.05.2012 braco Lu

clock-img

11.03.2013, 22:20

clock-img

pticica

pencil-img

3622

moj je isto uvijek za sex, mene to ponekad nervirauser posted image dosadi i izgovore trazitiuser posted image user posted image

mozda je jednostavno takav tip.....je li uvijek bilo tako ili?

clock-img

11.03.2013, 22:25

clock-img

Marinela27

pencil-img

221

Kada smo bili u vezi, onda je to bilo preko vikenda kada smo se vidjeli...a sada kaže da je preumoran od posla...ma ljenčina je.

_____________________________

Mašta je daleko važnija od logike!

clock-img

11.03.2013, 22:26

clock-img

ines_os

pencil-img

588

neznam to još nisam doživjela od mm

_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

clock-img

11.03.2013, 22:42

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Ako je ocigledno da se je zena toliko udebljala da je i sama postala svjesna situacije, onda je vrijeme da se nesto oko toga poduzme. Dakle, paziti na hranu, poceti vjezbati. Jer, koliko god je ljubav slijepa, nije to bas uistinu tako. Na izgled trebaju paziti obje strane. Da se ne pocne sve uzimati zdravo za gotovo.

clock-img

12.03.2013, 17:33

clock-img

Afrodita83

pencil-img

1375

Mojem se uvijek seksa!!!!!!!!!!!!! Mislim da je samo jednom bio mrtav umoran pa sam se ja poslužila sama...začas se razbudio user posted image user posted image user posted image user posted image