cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Ćelavi muškarci su bolji ljubavnici

clock-img

05.06.2009, 00:24

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Nedavno provedeno istraživanje pokazalo je kako su muškarci kojima nedostaje koja dlaka na glavi puno kreativniji u seksu i obećavaju ludi prvod u spavaćoj sobi.

Gubitak kose kod muškaraca često je nasljedan, a uzrokuje ga povećana proizvodnja muških hormona. Zbog veće razine hormona, ćelavi muškarci imaju jači seksualni nagon.

Dvije trećine ispitanih žena potvrdile su kako im je puno draže kada muškarci vode brigu i o dlakama na ostalim dijelovima tijela.

Da ćelavost može biti seksi pokazuje i to što sve više muškaraca brije kosu iako imaju sve dlake na glavi. Ćelavi izgledaju samouvjerenije, opasnije i seksipilnije.

Ono što im se najviše sviđa su obrijana prsa, pa čak i područje ispod pazuha. Duge dlake ispod ruku smetaju 80 posto žena.

Manjak dlaka na tijelu sviđa se i muškarcima koji najviše vole kada ih žene iznenade odlaskom na brazilsku depilaciju. 75 posto ispitanika potvrdilo je kako najviše vole voditi ljubav sa ženama koje su skroz obrijane ili su se podvrgnule brazilskoj depilaciji.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

05.06.2009, 00:41

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

ja više volim kad moj ima kosu na glavi...user posted image
A što se tiče o braziliani ee mm to ne voli,voli kad je sređena ali s dlakama..user posted image user posted image


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

05.06.2009, 07:17

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

moj je proćelav i potvrđuje tu tezu, a ćelavost dole volimo oboje. Jedino što je dlakav po prsima.

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

05.06.2009, 07:17

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

IZVORNA PORUKA: ejmama

moj je proćelav i potvrđuje tu tezu, a ćelavost dole volimo oboje. Jedino što je dlakav po prsima.

 
A tu smo negdje i mi u toj fazi user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

05.06.2009, 11:42

clock-img

mali_macic

pencil-img

1852

mm je poceo celavit jos prije par godina tako da on obrije glavu na 1-2mm, sto mu jako lipo stoji. i on vodi brigu o dlakama ispod pazuha i genetalije tako da i to obrije sto se meni jako svidja. a na prsima nema puno dlaka, taman koliko mi se svidja jer ja ne volim kad muskarci imaju "ljubavni tepih" na prsima, to mi je bljak.
tako da se slazem sa celavci su jaaaaaako dobri ljubavniciuser posted image user posted image user posted image

a sto se mojiih dlaka tice tu mi sve ovisi o raspolozenju ponekad je brazilka a ponekad ostavim malo dlacica, a i njemu je to ok, naravno da mu je draze kad je brazilka.

< Poruku je uredio mali_macic -- 5.6.2009 11:43:38 >


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...

clock-img

05.06.2009, 11:43

clock-img

pikachu

pencil-img

4192

Kakvo je to istraživanje...? Ne slažem se... Ili živim u zabludi... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

clock-img

05.06.2009, 14:05

clock-img

vale29

pencil-img

206

pa ja sam svojmu rekla kad če on iči na brazilku onda idem jauser posted image

drugčije upotrebljavam britviceuser posted image

da, ćelav je svaku godinu više, ali ima frizuro do 5mm, tak da je ok.
nikad nisam obračala pažnju tko je ćelav ili neuser posted image

clock-img

05.06.2009, 14:38

clock-img

zaba

pencil-img

5626

potvrđujem da jesu!!user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

clock-img

05.06.2009, 14:42

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

ne znam ništa o toj tezi.. ali kako je krenulo kod nas doma ću prije ja "oćelavit" (kako se kratko šišam) nego on user posted image user posted image user posted image

a brazilka - zakon user posted image user posted image user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

05.06.2009, 22:45

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

kad sam ja to pricala nekim curkama nisu vjerovale,a jos ak ima dlakava prsauser posted image user posted image user posted image

clock-img

05.06.2009, 22:50

clock-img

MILLA

pencil-img

2676

čelavi koji briju glavu...ili kojima pada kosa  user posted image  ? 

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

clock-img

06.06.2009, 16:18

clock-img

ELISABETH

pencil-img

1661

IZVORNA PORUKA: MILLA

čelavi koji briju glavu...ili kojima pada kosa  user posted image  ? 




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.06.2009, 20:17

clock-img

vale29

pencil-img

206

moj neće ni da čuje da bi na brazilkuuser posted image on, oooooon


pa bravo za tvojega mužauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.06.2009, 22:23

clock-img

Monica

pencil-img

1360

E a ja se pitam od kuda mm toliki nagon a sada ja vidim to istraživanje i istina živa malo se prorijedila kosa a nagon svakim danom sve većiuser posted image user posted image user posted image

clock-img

14.07.2009, 19:18

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

upravo gledam svog susjeda 45 godina zgodniji od sina,e da nisam udana nadam se da bi taticu negdje scepalauser posted image user posted image user posted image celav fino nije nest previse nabildan oni pravi radnicki misici

clock-img

05.08.2009, 22:53

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

gledam svog susjeda u svatovima u subotu tak je sav sexy,maznila bi ga ko pet šakauser posted image user posted image user posted image covjek sav ustogljen zgodan a 43 godinice mu je

clock-img

31.01.2010, 16:15

clock-img

Diwna

pencil-img

12

uh ja obožavam ćelavce... moje frendice ne vide ništa posebno u njima ali u zadnje vrijeme su uz mene i one bacile okice na pokojeg user posted image

clock-img

31.01.2010, 16:39

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

ja nevolim celave uhh niti da imaju dlake na prsima uzas hehe normalni su najbolji nek bude obrnuto heheuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

31.01.2010, 16:44

clock-img

MILLA

pencil-img

2676

uf....što volim čelave!user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

clock-img

31.01.2010, 19:00

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

zaba, skrivaj muza user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

27.09.2010, 19:25

clock-img

Anoniman

Znači kad moj mm postane dosadan samo mu trebam počupati svu kosu s glave!user posted image user posted image

Zadnji članci

article-img