cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

[Obrisani korisnik]

  
clock-img

18.05.2010, 15:30

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

18.05.2010, 15:32

clock-img

danery

pencil-img

10504

pa da...nama se dogodila neplanirano oba puta...ali dobrodošlo...user posted image user posted image user posted image



< Poruku je uredio danery -- 18.5.2010 15:33:20 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

18.05.2010, 15:38

clock-img

osobno

pencil-img

2730

Ja mislim da ne može...prvi put smo baš tili, a drugi smo planirali malo kasnije, ali kako sam imala jako neredovite cikluse, malo ranije nam se dogodilo, ali nije sad da smo pali s neba, ka ono, kako?...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

clock-img

18.05.2010, 15:42

clock-img

njanja

pencil-img

8766

ja mislim da ne, iako ja nisam baš primjer za to jer sam godinama pila Cilest, nakon trudnoće kontrac. flastere pa sam ih zamijenila opet sa cilest....

jedini period kada smo koristili rikverc je bilo kada sma prestala piti tablete te na preporuku ginekologa se "čistila" od tableta 6 mjeseci....nakon poroda kondom....tako da ja ne ulazim u analizu user posted image


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

18.05.2010, 15:50

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

Ja sam od uvik koristila prezervative ili prekinuti snosaj i za R mogu reci da mi se dogodio.....ciklusi mi se bas nisu ustalili posli poroda,bio je prekinuti snosaj al eto izgleda da je koja kap zavrsila unutrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

18.05.2010, 15:57

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

nemoze jedino u pijanom stanjuuser posted image ja i moj smo bez zastite uvijek i ovo smo htijeli nije se dogodilouser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

18.05.2010, 16:06

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

 može i nije istina da se 1. dan iza menzesa ne može ostati trudan može možeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

18.05.2010, 16:22

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

e to i meni nije jasno kad neko kaze "omaklo nam se" ili "slučajno " i slično tome,mislim ako znas sta radis da ti se ne moze omaći i slucajno desiti user posted image mi koristimo samo rikverc,a trudnoca nam se desila namjerno jer smo htjeli...to slučajno ću shvatiti jedino ako se meni desi user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

18.05.2010, 16:22

clock-img

uciteljica

pencil-img

1322

Ima jedna prekrasna knjiga, "Žensko tijelo, ženska mudrost " i u njoj rečenica: "Kad netko naumi doći na ovaj svijet naći će načina kako."


Mislim da ne može i može. Ne može ako se paziš i čvrsto si odlučio neće bitiu još jednog djeteta, a može ako si s tom odlukom li-la i sve prepustiš u božje ruke, user posted image , pa kak bude.



_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.



clock-img

18.05.2010, 16:23

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

može podpitanje?

dal' je ijedna zatrudnila bez ejakulata unutra? pritom mislim na prekinuti snošaj?


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

18.05.2010, 16:23

clock-img

njanja

pencil-img

8766

IZVORNA PORUKA: mišica 666

može i nije istina da se 1. dan iza menzesa ne može ostati trudan može možeuser posted image user posted image user posted image

 
da li ste iza menzisa koristili rikverc ili išli do kraja?
 


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

18.05.2010, 16:33

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

IZVORNA PORUKA: Točkica28

može podpitanje?

dal' je ijedna zatrudnila bez ejakulata unutra? pritom mislim na prekinuti snošaj?



Ja, dva put user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

18.05.2010, 16:34

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: Točkica28

može podpitanje?

dal' je ijedna zatrudnila bez ejakulata unutra? pritom mislim na prekinuti snošaj?



Ja, dva put user posted image



aaaaaaaaaaaaaa
ti si prva da sam to čulaaaaaaaaaaaa
znači ipak je moguće user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

18.05.2010, 16:44

clock-img

mare i gogo

pencil-img

247

IZVORNA PORUKA: uciteljica

Ima jedna prekrasna knjiga, "Žensko tijelo, ženska mudrost " i u njoj rečenica: "Kad netko naumi doći na ovaj svijet naći će načina kako."





može ja sam se pazila i ostala trudna jer sam u jednom ciklusu imala 2 ovulacije.a sa ovom rečenicom se slažem jer moja mama je bila podvezana i opet ostala 2 puta trudna.tak da koliko nam je Bog naumio toliko ćemo imati.A moja mama uvijek kaže :"neće ti dati više nego što možeš odgojiti!"NAS INAČE IMA 6 DJECE.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

31.10.2008
02.05.2010god.

clock-img

18.05.2010, 16:49

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866


IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: Točkica28

može podpitanje?

dal' je ijedna zatrudnila bez ejakulata unutra? pritom mislim na prekinuti snošaj?



Ja, dva put user posted image


kojim čudom????? user posted image mislim nije mi jasno,nije u tebe,a ti ostala trudna user posted image user posted image


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

18.05.2010, 16:52

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Eh da znam kako, ne bio sada imala 14 postupaka potpomognute iza sebe user posted image
Al stvarno....nikad nije u mene, uvijek van iliti kako bi se reklo, isli smo do predposljednje stanice...
Obje trudnoce koliko su god bile zeljene s moje strane, su me jednako tako i iznenadile.
Sto sad nece tako... user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

18.05.2010, 16:53

clock-img

danery

pencil-img

10504

općenito muški prije svršavanja u toku sexa u rodnicu ispuste nekoliko kapi ejakulata..to se zove "ljubavne kapi"...pa se tako može ostati user posted image ...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

18.05.2010, 16:56

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Da, u pravu si danery....to sam citala negdje....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

18.05.2010, 16:56

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

mozda cu ispasti tupava,ali kad neko kaze "pazili smo se,a ipak sam ostala trudna" znaci da se nisu pazili nego su riskirali da ostane trudna,ako je pri tome bila ejakulacija unutra,a oni se oslanjali na plodne i neplodne dane...sa druge strane kad kazu "izvadio je na vrijeme,al se svejedno desila trudnoća" onda to smatram slučajnošću jer je jedan dio ipak izgleda "uletio" unutra...a ovaj tikicin slučaj nikako ne mogu da prokontam user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

18.05.2010, 16:58

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866


IZVORNA PORUKA: danery

općenito muški prije svršavanja u toku sexa u rodnicu ispuste nekoliko kapi ejakulata..to se zove "ljubavne kapi"...pa se tako može ostati user posted image ...


aha user posted image
eto sad sam shvatila i tikicu user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

18.05.2010, 17:15

clock-img

m600

pencil-img

6732

IZVORNA PORUKA: uciteljica

Ima jedna prekrasna knjiga, "Žensko tijelo, ženska mudrost " i u njoj rečenica: "Kad netko naumi doći na ovaj svijet naći će načina kako."


Mislim da ne može i može. Ne može ako se paziš i čvrsto si odlučio neće bitiu još jednog djeteta, a može ako si s tom odlukom li-la i sve prepustiš u božje ruke, user posted image , pa kak bude.




slažem se


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

18.05.2010, 17:16

clock-img

MaTana

pencil-img

4796

Ja baš i nevjerujem u slučajne trudnoče, tko god koristi prekinuti snošaj kao kontracepcijsko sredstvo mora znati da je to najmanje pouzdana metoda...
Po meni u slučajnost upadaju samo oni malobrojni postotci koji su ostali trudni pored kondoma ili pilula...
Da se razumijemo ja sam dugo pila pilule, a nakon toga se više nismo pretjerano pazili jer nam je bilo svejedno - ja sam kombinirala brojanje plodnih i neplodnih dana i prekinuti snošaj, i ostala sam trudna onda kad sam promislila - ajde nema veze, dugo smo se pazili - vrijeme je za bebu.... Iznenadilo me samo što je uspjelo od prve....


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

clock-img

18.05.2010, 17:31

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

dario se desio dva dana prije menge rikvercom user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

18.05.2010, 17:36

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

može,kak ne...moj Marcel je rezultat JEDNOG nezaštićenog odnosa i to valjda 20. dan ciklusa user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

18.05.2010, 17:41

clock-img

mihica

pencil-img

37

ja sam nakon prve trudnoće pila pilule.... i sad brojim 20 dana do porodauser posted image . E ako to nje neplanirano, onda ne znam kaj je? Ali to ne znači da je neželjeno... volimo i želimo ovu bebu kao da smo ju dvije godine planirali, ovako je i ljepše, jer znam da ipak netko tamo gore kroji naše sudbine,,,,

Zadnji članci

article-img