cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

..intimni problemi...

clock-img

11.08.2010, 21:55

clock-img

leilany

pencil-img

9082

o kojima zene uglavnom sute....

Mokrenje tijekom seksa, dlakave grudi i 'vaginalni glasovi' samo su neki od intimnih problema s kojima je suočen velik broj žena i o kojima se srame govoriti.Neki intimni problemi s kojima su suočene mnoge žene uzrokuju osjećaj srama, piše zena.blic.rs. Evo koje su to neugodne pojave o kojima se žene srame govoriti:

'Vaginalni glasovi'
Ova pojava događa za vrijeme seksa i prilikom vježbanja. Bezopasna je, ali za ženu poprilično neugodna. Ako se dogodi, najbolje je nasmiješiti se i promijeniti pozu.

Dlakave grudi
Neka su istraživanja pokazala da oko 10 posto žena pati zbog toga što oko bradavica ima sitne dlačice. Taj problem s godinama postaje veći, a pojedini stručnjaci smatraju da te dlačice ne treba čupati jer postoji mogućnost infekcije.

Asimetrične grudi
Jedna od 20 žena ima ovaj problem i to nije ništa neuobičajeno. Mogu pomoći grudnjaci, a ako je problem veći, preporuča se estetska korekcija.

Iscjedak
Iscjedak je uobičajena pojava, ali ako žena primijeti da je drugačijeg mirisa i izgleda nego inače, može značiti da je došlo do neke upale ili infekcije.

Urasle dlake
Depilacija ili brijanje izazivaju urastanje dlaka, i to češće kod žena s jakim i gustim dlačicama. Ako koža na mjestu gdje je dlačica urasla pocrveni ili promijeni boju, potrebno je otići kod doktora. Možda je došlo do upale.

Akne na leđima
Ovo je vrlo frustrirajuće za žene, pogotovo ljeti kada zbog akni na leđima otvorena haljina ili košulja ne dolaze u obzir. No, ne treba očajavati, jednostavan kozmetički tretman može riješiti taj problem.

Mokrenje tijekom seksa
Da bi se ovaj neugodan problem barem ublažio, preporučaju se Kegelove vježbe koje će ojačati mišiće oko vagine, mokraćne kanale i rektum.


hehehe....sad sam se sjetila...kad smo kod ovih vaginalnih "prdaca" kak ih ja zovem...prvi put kad mi se dogodilo,mislila sam da cu propast u zemlju od srama...i kaj je najgore nisam ni znala kaj je to...mislim si ajme sto me snadeeuser posted image user posted image
a sad...sad se mm i ja tome dobro nasmijemo...
nemam srama pred njim uvezi niceg....

..hebate ustvari kad malo bolje procitam ispada da skoro sve imam i ja...
osim dobre simfonije "prdoline"...imam i malo asimetricne dude....lijeva mi je maaalo veca od desne....user posted image
onda...e jedino nemam dlakave grudi,nit akne na ledima....
ovo za iscjedak...ah pa svaka zena,il makar svaka druga ima iscjedak neka vise neka manje...
a urasle dlake....meni se to desilo par puta na preponi....od stalnog brijanja,pa onda isla na brazilku,pa mi rekla teta brazilka da mi moze i od depilacije isto urast dlacica,nema pravila...eto,pa sad ti znaj....

nije nama zenama lako...ne ne...
uvijek moramo bit dotjerane i savrsene....
user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

11.08.2010, 22:02

clock-img

cuba

pencil-img

21489

user posted image user posted image user posted image user posted image
već se mislim šta je sad...
A većinu ovih problemčića valjda ima svaka žena...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

11.08.2010, 22:06

clock-img

AntonijaV

pencil-img

977

user posted image user posted image user posted image  i ja mislimm da većina žena ima većinu ovih problema user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

clock-img

11.08.2010, 22:09

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.08.2010, 22:15

clock-img

MiniMama

pencil-img

939

eto srecom pa nemam pristava leđa. to mi je valjda najgore od svega. znam da kad zagrlim mm-a i osjetim koji pod rukom da mi koncentracija drasticno opadne i da bi najradije stala, stisnula taj vrazji prist i nastavila dalje..

ali moja opsjednutost pristevima je posebna prica. meni posao kozmeticarke zvuci kao bajka. zamisli, cijeli dan stisces pristeve i jos dobijes NOVCE za to..

a ti vaginalni prdeci su mi grozni. ubije mi totalno dozivljaj i jos me muz zahebaje da sam pocvenila od srama..  ma grozno. sta je najgore savjetuje se promjena polozaja. i onda jos dok se prevrcem, prati me simfonija, bude mi jos vise neugodno.. 
katastrofa.

clock-img

11.08.2010, 22:18

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: MiniMama

a ti vaginalni prdeci su mi grozni. ubije mi totalno dozivljaj i jos me muz zahebaje da sam pocvenila od srama..  ma grozno. sta je najgore savjetuje se promjena polozaja. i onda jos dok se prevrcem, prati me simfonija, bude mi jos vise neugodno.. 
katastrofa.



hahahhaha.....ludo.....ma mene to uopce ne sekira...cak me sad i zabavlja....
user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

11.08.2010, 22:26

clock-img

tina0310

pencil-img

1019

IZVORNA PORUKA: MiniMama

.

a ti vaginalni prdeci su mi grozni. ubije mi totalno dozivljaj i jos me muz zahebaje da sam pocvenila od srama..  ma grozno. sta je najgore savjetuje se promjena polozaja. i onda jos dok se prevrcem, prati me simfonija, bude mi jos vise neugodno.. 
katastrofa.

     user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.08.2010, 22:26

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

11.08.2010, 22:37

clock-img

lee

pencil-img

4135

he he..ja imam te zvukove...to mi se dogodi kad doživim orgazam..he he..baš mi zvuči simpa...ovo drugo nemam.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

clock-img

11.08.2010, 22:47

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

meni se samo jednom desio taj prdek i mm se tako uplasio posto je upravo dole obavljao tehnicki da je lupio glavom od rub kreveta koliko je god  mogao jace user posted image
ostalih problema nemam previse ili nisi previse izrazeni, mada po mom skromnom misljenju imam previse jake dlake na bikini zoni za jednu plavusu user posted image

clock-img

11.08.2010, 22:50

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: callanhoe

meni se samo jednom desio taj prdek i mm se tako uplasio posto je upravo dole obavljao tehnicki da je lupio glavom od rub kreveta koliko je god  mogao jace user posted image
ostalih problema nemam previse ili nisi previse izrazeni, mada po mom skromnom misljenju imam previse jake dlake na bikini zoni za jednu plavusu user posted image



jesi carica..znaci rokas ga belosvetskiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

11.08.2010, 22:51

clock-img

MiniMama

pencil-img

939

IZVORNA PORUKA: callanhoe

meni se samo jednom desio taj prdek i mm se tako uplasio posto je upravo dole obavljao tehnicki da je lupio glavom od rub kreveta koliko je god  mogao jace user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa dobro koliko je jak taj prdek bio kad ga je tako uplasio? vidjeh ti muza, ne djeluje ko macic koji se boji prdeca..user posted image

clock-img

11.08.2010, 22:52

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

vjeruj lei da se dan danas tome grohotom smijem kada se sjetim user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.08.2010, 23:46

clock-img

crex

pencil-img

369

dobra tema...baš sam se dobro nasmijala...lude ste ko šlapeuser posted image ...jeeeeee!!!!

clock-img

12.08.2010, 07:45

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

IZVORNA PORUKA: crex

dobra tema...baš sam se dobro nasmijala...lude ste ko šlapeuser posted image ...jeeeeee!!!!



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

12.08.2010, 08:25

clock-img

Domy

pencil-img

3417

IZVORNA PORUKA: crex

dobra tema...baš sam se dobro nasmijala...lude ste ko šlapeuser posted image ...jeeeeee!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.08.2010, 09:35

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: crex

dobra tema...baš sam se dobro nasmijala...lude ste ko šlapeuser posted image ...jeeeeee!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

12.08.2010, 10:27

clock-img

pako

pencil-img

2935

simfonija prdaca....user posted image user posted image user posted image user posted image desi se desi.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

clock-img

12.08.2010, 12:30

clock-img

girlpower

pencil-img

301

user posted image user posted image user posted image o Boze nekad pomislim da ne dodjem tu na ovaj forum rijetko bi se ovako od srca nasmijalauser posted image user posted image user posted image

clock-img

12.08.2010, 16:14

clock-img

ELISABETH

pencil-img

1661

IZVORNA PORUKA: pako

simfonija prdaca....user posted image user posted image user posted image user posted image desi se desi.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

clock-img

12.08.2010, 21:07

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

user posted image user posted image user posted image user posted image e umrt ču od smjehauser posted image user posted image user posted image