|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: strah me!!
11.11.2009 13:51:47   
pepeljuga
Ja sam ti skoro dvije godine imala cin3...konstantno stavljala vaginalete i pila tablete a nalaz nikako na bolje,radila brizebe,spaljivanje itd....
Uspostavilo se da nemora biti upala nego kao u mom slucaju od pada imuniteta i pretjeranog zivciranja  (imala velikih problema na faksu)...
Od kad sam rodila bio mi je cin 1 a sad ja napokon dobar i to nakon skoro 7 godina....

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: strah me!!
11.11.2009 15:50:50   
lavica81
nancy draga drži se, bit će sve ok. samo uzimaj terapiju koju ti je gin dao i redovno se kontroliraj. evo malo vibricauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: strah me!!
11.11.2009 22:54:25   
nancy
IZVORNA PORUKA: evanda

Nancy draga, jesi šta riješila.....?


ajoj a di cu prije rijesituser posted image .tek cu pocet stavljat vaginalete kad mi stvari produ.a onda cekam do drugog mj na ponovni papa.hvala vam cure puuuuno mi je lakse zbog vas.ma znala sam ja da ce mene moja rr utjesit


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: strah me!!
11.11.2009 22:54:51   
nancy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za sve vas


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: strah me!!
2.3.2020 9:23:38   
girlpower
Dizem temu :) ima li koja svijeza iskustva s cin2? Konizacijom? Mozda u kbco? Ja evo s cin1 osla na 2..obavila kolposkopiju,biopsiju,nalaz cekam..pokusavam se pripremiti na cerupanje ako zatreba :) ako koja ima kakvo iskustvo voljela bih cuti :)



_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!