|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zdrava prehrana
16.1.2013 8:19:22   
Renata RR
Vole li vaša djeca jesti zdrave namirnice i jela? Moj sin je prije škole jeo sve, sva variva, povrče, voće, sve što sam pripremila. Nakon njegove 6. godine mu se "promijenio" okus (kaže on user posted image ), i stalno nešto izmišlja. Sada su sendviči njegov prvi izbor i palačinke i pizza i slično....user posted image

Imate li isti problem, pročitajte tekst:
http://www.ringeraja.hr/clanak/zdrava-prehrana-od-malih-nogu_1047.html

< Poruku je uredio Renata RR -- 16.1.2013 8:20:05 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zdrava prehrana
16.1.2013 8:53:18   
LorVer
Evo kod mene kuhana zelenjava veliki problem. Do cetvrte godine su jele ama bas sve, i onda je krenulo; brokula nije fina, špinat fuuuj, mahune bljaaak i td .user posted image Tješim se jedino sa time da jedu sve vrste salata bez obzira na boju i oblik. user posted image . Ne vole ni meso, ustvari, pojedu ali ga na tanjuru nesmije biti puno.
Na zalost moje djecice, kod mene vrijedi pravilo, sto mama skuha mora se i jesti. Tak da ima dana da se njihov rucak malo oduži.

Škola u koju idu zabranila je sve oblike nezdrave hrane tj nesmije se u skoli papati čips, smokići, šećer, čokolada. Hvala bogu
one su to super prihvatile pa obožavaju integralne proizvode i kod kuce. A da, i vole papati puuuno voća, ne postoji voće koje one ne vole. user posted image user posted image




_____________________________

Sterne fallen nicht von Himmel,
sie werden geboren

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zdrava prehrana
16.1.2013 9:24:34   
cuba
Za sada nemamo problema sa zdravom prehranom, dapače jako voli zelenjavu i voćeuser posted image user posted image Ima nekih namirnica koje ne jede tipa kiwi (zbog onih mrvica) i naranču-ne znam zašto a od povrća ciklu al sve ostalo prolazi pa sam i više nego zadovoljnauser posted image
Nadam se da će tako i nastavitiuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu LorVer)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zdrava prehrana
16.1.2013 12:11:08   
andydea
Mi više manje koristimo makrobiotičku hranuuser posted image ...na to sam se odlučila još u 3 trudnoći....žao mi je kaj nisam znala o tome i prije...Curke baš nisu oduševljene,ali pojedu...Ima puno žitarica,variva,voća i povrća...i sve se termički kratko obrađuje...Moj DI će definitivno biti zdrava bebauser posted image ...s njim sam sve krenula zdravouser posted image ...
Predlažem knjigu:Za bebe i djecu, Jadranka Boban Pejić

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zdrava prehrana
16.1.2013 14:04:50   
pincirotvajler
andydea user posted image
sve kreće od nas,pa se i nečudim što d nevoli zeleno kad ni mi nevolimo user posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zdrava prehrana
16.1.2013 14:57:27   
mariola
Moji jedu skoro sve zdrave namirnice. T ne voli samo fažol. Brokulu i cjetaču jede ko čokoladuuser posted image
Mirna to je možda vidio da u školi to nitko ne voli pa i on fantazira. Tako je meni T kao on ne voli blitvu(jer je malo tko iz grupe voli) al ju redovno pojede kad je za ručak.
Cuba moj ciklu obožava user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zdrava prehrana
16.1.2013 16:16:38   
Renata RR
Jede i moi povrče i voće ali stalno nešto komplicira. Prije to nije radio, sve mu je bilo fino. Sada leću s mukom proguta, isto tako zelje i slična variva. Sir više ne jede. Za voće ga moram podsjetiti inače zaboravi..

Mala je za sada pravi termit, jede sve što vidi, sve joj je fino, čak bi i lišće pojela da joj dam. user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zdrava prehrana
16.1.2013 16:30:22   
mariola
Hehe tako je i s mojom curkomuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zdrava prehrana
16.1.2013 20:51:00   
sarah_zg
Moj je općeniti svejed. Kad djeca u vrtiću ne jedu špinat on im kaže da je to raštika i da je to jako zdravo user posted image
Ne jede samo zelenu salatu jer je kod frendice vidio kornjaču kako gricka lišće i sad kaže da to jede samo kornjača i njegov tata.user posted image

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zdrava prehrana
16.1.2013 23:15:34   
Kony
Mok mala ima 5g i sa 2,5g je prestala jesti svo voce i povrce. Nema sta nisam probala da malo pojede nesto od voca ali njoj se jednostavno povraca na to sve. Ja sam vec luda ne znam kako vise da joj objasnim. Kada ja ili muz jedemo nesto od voca ona izade van iz prostorije. A ni u ludilu je ne smijem dotaknuti ako sam dirala neko voce. Stvarno me izluduje.

_____________________________

2.12.2007 seka Lu
1.05.2012 braco Lu

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zdrava prehrana
18.1.2013 17:50:56   
malica
Ah gdje li su krasna vremena kad je sve jela. Sad nećemo naranče, mandarine... Prošlu sezonu se davila u naru sad viče fuj. Povrće sve jede. Al bitku vodim sa zdravim grickalicama samo pogleda suhe brusnice, smokve, šljive ili grožđice i viče to je fuj, bljak.

_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zdrava prehrana
12.6.2013 10:07:07   
monstrum
Mi smo stalno na zdravoj hrani..malena mi jede 90% domaće i skuhano.. moramo paziti da je bez aditiva, konzervansa i sl., tako da smo prisiljeni na to..i meni osobno je to ok..
Obožava povrće, isto kao i srednji sin, dok najstariji skoro da ne zaplače kad mora pojesti malo salate..  user posted image

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zdrava prehrana
12.6.2013 10:27:18   
ruwenzor
N jede skoro sve, ima stvati koje baš ne voli pa ju ne silim, kaj se mene tiče ak neće papriku nego paradajz- dobije paradajz
nekad joj trebaju dva-tri obroka da prihvati nešt kaj dugo nije jela ali u principu sve pojede i uvijek joj pokušavam dati nešt zdravog, dakle voće umjesto slatkiša (ali dobije i slatko, mislim da djeci treba i šećer), puno povrća, kaša, nepremasnog mesa/ribe, prirodni sok/nešećereni čaj/vodu umjesto slatkih dućanskih sokova...
imam mali vrt doma radi nje da joj mogu dati nešpricano i friško

< Poruku je uredio ruwenzor -- 12.6.2013 10:31:10 >


_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zdrava prehrana
16.7.2021 16:29:43   
elizabethbrown
When my niece (Ana) was 2 years old, she used to smell the food before eating it and taste the food with her tongue and then eat it. My sister used to be very annoyed about what and how to feed her. But it's not like that now. Ana is now 4 years old. Now she sees us and eats. So my sister is very happy now because everyone has got into the habit of eating healthy food because of her daughter.user posted image

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!