|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
12.8.2019 19:23:25   
tintin
Pozdrav cure, oprostite sta se nisam javila, nisam uopće ulazila na forum, nekako nema nikoga pa sam odustala. Postupak nije uspio, a sta mozemo neznam zasto nikako nece. Pusa svima


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
18.8.2019 6:59:56   
Snjeguljica_83
Tintin, žao mi je...😥



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
18.8.2019 10:28:33   
Mini Bav
Bokić svima!Samo sam htjela javiti da nam je 2.8. stigla Franka. Porod je prošao super, 6h je trajao, a Franka je bila  velika 4560g 54cm. Malo smo imali problema s disanjem pa je bila u inkubatoru par dana, al sve smo podnijeli hrabro. 💜 Doma smo, trudimo se dojiti i polako se uhodavamo.. 
Žao mi je što nema još plusića, ja se iskreno nadam i želim vam da ih ugledate što prije jer svi zaslužujemo osjetiti tu radost. Šaljem vam samo dobre vibrice i neka vam se plusić osmjehne što prije. 💜💜💜

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
20.8.2019 7:15:39   
Snjeguljica_83
Franka, dobrodošla!!!🌼👏

Čestitke, Mini Bav!😘Veeeelika cura, bravo!Sretno s dojenjem! 😙
Javi kako ste, kako je kćer prihvatila seku.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
2.9.2019 7:00:19   
belina
Znaci ja sam tek sad shvatila da ode nisam nista napisala a htjela sam davno!Mini Bav pa cestitam zeno!!! Dobro dosla Franka s predivnim imenom! Nek si ziva i zdrava i sve ti u zivotu islo od ruke! Jeste se uhodale?
Tintin zeno moja, zao mi je zbog svega ko zna zbog cega nije uspilo. Jeste li sta planirali sad za jesen??
Leilani kraljice, daj ajde kreni, uzmi stvar u svoje ruke, iznenadi nas.
Svim trudilicama saljem dobre vibracije, javite se da malo zivne forum.
Pinkyyy imas li ti vremena za javljanje da vidimo kako tvoji decki? 

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
2.9.2019 10:38:05   
hipo
Mini Bav cetsitam ti ❤️❤️❤️




_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
4.9.2019 22:20:58   
Jope18
Bok cure, ja sam nova tu, valjda sam pogodila temu.😁, u 1.mj sam imala missed ab u 11+9, morala sam na kiretazu 💔 mjesecnica je dosla nekih mjesec ipo od zahvata, kontrolni pregled uredan.. nakon 2 mjesecnice napravila sam briseve, svi su bili u redu. I nakon nekih sve skupa 5 mj pauze smo krenuli ponovno u akciju medutim jos nista. U prvoj trudnoci nismo planirali ali smo imali odnose na plodne dane i uhvatilo se iz prve, sad gadamo ponovno plodne dane medutim vec par ciklusa vjestica je tu.. 😞 narucila sam se za pregled za nekih 2 tjedna cisto radi sebe ali me malo hvata strah u cemu bi mogao bit problem.. malo sam nesigurna je li stvar moje psihe i zelje ili treba jos vremena. ima li netko da je imao slicnu situaciju? 


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
6.10.2019 16:26:09   
bebac24
Nema nikog na trudilicama? 

Evooo mi frisko saznali za + 🥰🥰🥰 Sa koliko se ono ide na prvi pregled ☺️ davno je to bilo a nebi pozurila pa da me samo plase ahhaha. Ako ima trudnica za zimu/proljece 2019-2020 mozemo napraviti tamo na trudnoci pa da se druzimo 😍

(Odgovor članu Jope18)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
12.10.2019 14:45:30   
Snjeguljica_83
Benac, čestitam!!! Nek se napokon i vama ulovilo!

Prvi pregled... Prije 6.-7. tjedna nema smisla.Ne znam za temu.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
23.6.2020 12:13:19   
PinkyFunkyBirdy
Bok ekipa!
Vidim da su sve teme zamrle - nikoga više nema. user posted image

Bebac, nisam prije ... pa čestitam ti na trudnoći!!! user posted image user posted image user posted image Kako napreduje? Dal si već možda rodila? user posted image

Tintin, milena, dal ima kakvih lijepih vijesti kod tebe? user posted image

Belina, ti si nam još jedina tu i tamo aktivna - kako si mi ti? Kako tvoje cure? user posted image

Ajde, možda se još koja od starih poznatih nick-ova javi! Bilo bi mi drago čuti. user posted image

Kod mene ludnica - gužva na poslu, dečki veliki: M će sad u predškolu, D prelazi iz jaslica u vrtić, a muž spomenuo da bi mogli opet probati i ajde ja kao izračunala u svojim ludim ciklusima kad bi moglo biti plodno (ono prst-palac i misliš si da nema šanse) i malo neočekivano .... vidite graf. user posted image
Još ništa ne znam pa ne mogu ništa detaljnije, ali ako se javi koja sugovornica možda ćemo razglabati dalje.

Pozdrav svima! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
28.6.2020 17:16:06   
Lagertha
Ne kuzim graf, al vidim neke plusiće?


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
28.6.2020 17:21:08   
Lagertha
Aha sad kuzim: hpt - home pregnancy test. Cestitam!

Ja sam isto trudna... skoro punih 12 tjedana.Nakon dva spontana jos sam na "vi" sa trudnocom.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
28.6.2020 17:33:22   
Lagertha
Aha, ne 12 vec 11 :-) :-) :-)


(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
30.6.2020 7:30:10   
Snjeguljica_83
Pinky, OMG!!! 🤪 Čestitke!!!
Odvažni ste, nema što. 😂 Neka bude cura ovaj put! ❤️❤️❤️❤️❤️😁
Lagertha, čini mi se da si ti ono morala muža nagovarati na drugo....? 😕 Ako griješim, oprosti. Čestitam! Nek si ga nagovorila! 😁😁😁

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
5.7.2020 15:22:22   
lidac0605
Pinky,aaaaaaaa,treća srećaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ČESTITAAAAAAAAAM,nek bude uredna trudnoća i za jednu treću sreću-curka,naravno user posted image .
Meni isto žao kaj se niko više ne javlja,pa am i ja utihnula user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 5.7.2020 15:23:02 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
5.7.2020 15:34:11   
Lagertha
Da, Snjeguljice. Bilo mu je prebrzo. Priznao mi je jos prije nekoliko tjedana da ga jos uvijek hvata panika kad pomisli da ce doci jos jedna beba. Zao mi ga je jer imam osjecaj da je pristao na jos jedno dijete samo zbog mene. Mislim da nam nece biti lako, ali vjerujem da cemo izdurati. Naravno, ako uopce sve bude ok.


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
7.7.2020 11:36:04   
PinkyFunkyBirdy
Hvala vam cure drage! user posted image
Bila sam prije tjedan dana na sistematskom i vidio se početak treperenja malog srčeka i na prvu je sve izgledalo super jedino što je bilo jako rano.
Idem u ponedjeljak mom giniću pa ako sve bude ok onda ću otvoriti temu na Trudnoći za zimske i proljetne bebe pa se možemo tamo onda družiti jer je ova tema jaaaako zastarjela. user posted image

Lagertha, pa iskrene čestitke!!! user posted image user posted image user posted image Vjerujem da će se tvoj dragi rastopiti kad stigne mala mirišljava štruca. user posted image

Snjeguljice, kako si mi ti? Kako tvoji klinci? Daj mi malo reci kako je to s njih troje? Hoću li to preživjeti? user posted image

Lidac, superženo, kako tvoja nogometna momčad? user posted image Jeste svi dobro? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
7.7.2020 12:38:49   
Lagertha
Pinky ajde super! user posted image Sretno u ponedjeljak. Ja sam bila danas na uzv i sve je ok za sad. Radili smo nifty plus pa još i ako to bude ok malo ću se opustiti. Čini se da će moj sinek dobiti malog bracu user posted image user posted image

Pošaljem ja mužu poruku: "Sin će dobiti bracu", a on mislio da piše "braću" user posted image i nije mogao doći sebi.

< Poruku je uredio Lagertha -- 7.7.2020 12:40:33 >

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
7.7.2020 13:26:38   
PinkyFunkyBirdy
IZVORNA PORUKA: Lagertha
Pošaljem ja mužu poruku: "Sin će dobiti bracu", a on mislio da piše "braću" user posted image i nije mogao doći sebi.


user posted image user posted image user posted image user posted image Sad si me nasmijala pošteno! user posted image
Vidim da pokušavaš muža dovesti do granice. user posted image

Ajde super da je kod vas sve super! Neka se tako i nastavi dalje. user posted image Bravo za malog pišuljinca! user posted image Mene baš zanima što ovaj put nosim - već imam 2 dečka. user posted image
Nego daj mi reci za Nifty - koliko si platila? To si išla preko neke poliklinike ili kako? Ja još kemijam dal bi radila ili ne - nisam više baš u cvijetu mladosti (37 mi je na leđima). user posted image

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 7.7.2020 13:28:48 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
8.7.2020 14:04:02   
lidac0605
Pinky, sretno onda u pon, drzim figeeee 🤞🤞🤞🤞!


Lagertha, ti si mi promakla,cestitam na trudnoci i jos jednom decku, a sok za muza je bio top 😅🤣! 
Moji su dobro, Laura bi trebala diplomirat sad na jesen preddiplomski, pa ide odma dalje na diplomski, super joj ide, ova god pogotovo, prosjek na talijanskom joj je 4,6,veli prijavit ce se za nagradu za izvrsnost 😎. Bruno ce sad 4.srednje,M 2.srednje,L 4.osnovne,Mauro mi je isto dobil ocale, to je novo, isto plus dioptrija i astigmatizam, znaci od njih 4 muska, samo je L to zaobislo 🙄. S njim hodam i logopedu 2xtjedno,i super napreduje, bas mu pomazu vjezbe. Grofica juniorka ce iduci mj 2 god, razmazenka mala, ni ona nece pricat, sve razumije, napravi kaj joj velis, a na repertoaru, onak 20ak rijeci, ako. Logopedica me tjesi da bude to sad krenulo nakon 2.rockasa,a ja vec vidim jos jednog kandidata za placanje vjezbi 😑. I taaako. Iduce god trazit novi posao i radit, oni u vrtic... 

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
9.7.2020 9:01:59   
Lagertha
Pinky i meni je 37. Generacijo!!! user posted image Nadam se da će ti ipak biti treća sreća - curkica. user posted image
Pomirila sam se da ću imati dva dečka, više sigurno neću rađati. Želim se malo posvetiti sebi, zbog tih spontanih sam se udebljala, doživjela traume, svađala s mužem... želim malo mira. Mm jako puno pomaže pa valjda i zato nije baš za puno djece, samo razmišlja koliko je to još dodatnog posla. Čini mi se da ga ipak tješi malo veća razlika. Mali je već sad jako samostalan, full dobro, mirno i drago dijete (na muža), a mrvicu tvrdoglav (na mamu).
Platila sam Nifty plus 4400 kn, to je muž odabrao. Vadili su mi krv kod privatnog gina i onda su slali u Breyer (bar mislim, nisam 100%), a ja sam uplatila novce izravno u taj Geneplanet. Prvo sam mislila Panoramu, ali taj moj gin (koji je također i MPO) kaže da je to sve isto.
Ja ga slušam, slušala sam ga sve pa sam eto sad trudna skoro 3 mjeseca. Na kraju smo uspjeli "vjerojatno uspješno" zatrudniti 2. ciklus od zadnjeg spontanog (vjerojatno kasnija biokemijska - 6-ti tjedan) i ciklus prije klomifenskog jer sam slučajno došla kod tog gina na uzv pred ovulaciju i rekao je da je odlična te da preporuča odnose idućih nekoliko dana.

Lidač, ajme super, stalno se nešto dešava kod tebe user posted image


< Poruku je uredio Lagertha -- 9.7.2020 9:05:44 >

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
15.7.2020 10:03:09   
PinkyFunkyBirdy
Evo, otvorila sam novu temu tamo na Trudnoći (https://www.ringeraja.hr/forum/m_957843/mpage_1/key_/tm.htm#957843) pa se Lagertha javi s datumom termina. Vjerujem da će nam se pridružiti još koja trudnica. user posted image

Bila sam na pregledu i sve je super! Opet me taj zvuk malog srčeka uspio rasplakati. Kad je jednostavno predirljivo (a ja cmoljava kakva inače jesam ... i evo poplave user posted image ).

Lagertha, hvala za info o Nifty-u. Malo mi je to ipak preskupo. Vjerojatno ću na kombinirani probir. user posted image
Uh i vi ste svašta prošli. user posted image Bitno da je sada sve dobro i da trudnoća uredno napreduje. user posted image
Ja imam isto iza sebe spontani i par biokemijskih, neredovite cikluse (koji su nakon svake trudnoće sve redovitiji) i stvarno smo se napatili dok smo dobiti prvog bebača. Nakon toga nam se drugi bebač, kao i sad ovaj treći primio od prve. user posted image Valjda je prvi bebač raščistio puteve. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lidac, pa tvoji su svi već tako veliki. Ajme, Laura već završava preddiplomski! Vau! Kud je to proletilo?! Bravo za nju! user posted image I školarci su već narasli. Sigurno si preponosna na njih! user posted image
Htjela sam ti reći za malu ne-pričalicu: moj D isto puno sporije napreduje s govorom naspram M, ali dok govori imam osjećaj da su mu slova razgovjetna (nema frfljanja, ni šuštanja) i kad savlada govor da će normalno pričati tako da ne mora značiti da će tvoja grofica imati poteškoće samo zato jer još nije propričala. Moj D će za 3 mjeseca napuniti 3.g. i teta iz vrtića mi kaže da on skoro ništa ne priča u vrtiću dok se doma raspriča. Veliku većinu ga razumijemo, ali kad je u elementu onda još priča nekim svojim jezikom. user posted image
Znači, nagodinu ideš radit. Ček, koliko dugo si ti već doma? Dal ti fali posao? Dal sam ja nešto pomiješala ili mi se čini da si ti medicinska sestra? Ako jesi onda nebi trebala imati problem s nalaskom posla (pogotovo u ovoj korona situaciji).

Ništa, prebacujem se tamo na novu temu tako da tamo možemo nastaviti daljnje razgovore. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 97
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!