|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Muška moda
23.5.2011 20:38:30   
natalijax
Neznam jel imamo temu,što vam je ljepo vidjet na muškom a što vam je grozno,meni se kosa na glavi digne kad vidim svog muža u japankamauser posted image rekla sam mu danas da ti se barem oće pokodat nisi mi nimalo sexy u njimauser posted image i grdo mi je vidjet one isusovke na muškima,A ljepo mi je vidjet muškog preko ljeta bjele  lanene hlaće i one natikaće zatvorene sa rupicama,u ima tog još u čem mi budu muški super obućeni
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Muška moda
23.5.2011 20:42:18   
Monica
Meni je opet baš zgodno kad muški ima japake....ili neke fora natikače...

_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Muška moda
23.5.2011 21:01:02   
Hubertica
bjele lanene hlaće i one natikaće zatvorene sa rupicama
- ovo je tipični stil odjevanja mog supruga u ljetnim mjesecima... i to obožavam user posted image user posted image user posted image user posted image
No osobno bih voljela svog muza vidjeti više u košuljama, vesticama, odjelu, cipelama jer je previse u trenirkama i trapkama... da bude stvar bolja i on to voli samo misli da to njemu ne pristaje pa radije to ni ne nosi


_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Muška moda
23.5.2011 21:40:50   
mamacita
Moj muz je prije pola godine poceo voziti biciklo kao sredstvo za vjezbanje. Kupio si je par biciklistickih hlaca do koljena i neke majice koje su isto tako za bicikliste, posebno sada kada je izgubio nesto kg mi je sav MLJAC zgodan u tome user posted image .
No inace, eto, muska moda, obozavam vidjeti polo majice na mm, pamucne kaki hlace na crtu, kosulju sa kravatom i sako + hlace od odijela, volim i traperice na njemu u paru sa nekom zgodnom majicom. Ne volim japanke (na svu srecu niti on), ok su mi tenesice sa trapericama, svecane cipele sa odijelom, zatvorene sandale ljeti, mokasine. Mislim da ako muskarac dobro izgleda, da ce i odjeca dobro izgledati. Pri tome mislim na higijenu, frizuru, nokte, i relativno u granici normale sa kilogramima.

(Odgovor članu Hubertica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Muška moda
23.5.2011 22:13:04   
jagodicabobica
volim usko, priljepljivo...da se sve ocrtava na musku...user posted image user posted image

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Muška moda
23.5.2011 22:19:26   
pincirotvajler
za mene zakon i nema boljega pamučna trenirka


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Muška moda
23.5.2011 22:24:15   
natalijax

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Muška moda
7.3.2020 21:06:27   
JuliaOS
dobro skrojene traperice i košulja ili dzemper su mi uvijek ok

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!