|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Missed abortion?!
24.3.2018 12:51:25   
Gagce
Drage moje, nova sam na forumu. Moram vam reći da mi je bas lakše kada čitam vase komentare i vasa iskustva. Naime ja sam u 10 nedelju izgubila bebu. Isto tako samo je srce prestalo kucati. Mnogo sam se propala, srušio mi se cijeli svijet pogotovo zbog toga što baš volim svog muža, dugo smo zajedno i ono sto najviše čekam je naša bebica.
Kako ste se vi osjećate Posle zadržalo pobačaja? Jeste li imali problema sa drugom trudnoćom? Veliki pozdrav za vas dame moje 😍😍

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Missed abortion?!
17.5.2018 12:04:59   
zivitnijefer
Evo... meni prva trudnoća, neopisiva sreća... ali Bog je imao drugačiji plan....
Na Majčin dan sam prokrvarila i u 8 tjednu izgubila plod. Doktorica je moju bebu nazvala plod, a mi smo vec prakticki i organizirali iduce godine prvo ljetovanje, gdje cemo imati krstitke i koje cemo ime dati ako bude curica, a koje ako bude dečko...
nije nam bilo bitno da li je curica niti da li je dečko, samo da je živo i zdravo!
Tesko mi je ovo ispricat a da ne pustim suzu, mislila sam da je problem kad u novcaniku nemas novaca, kada padnes ispit il se nazivciras zbog gluposti.
Shvatiš da je život jeb*** stvar koja Te ne mazi niti pazi!

(Odgovor članu Gagce)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Missed abortion?!
6.12.2018 15:43:02   
Sara Angelou
To do an abortion at home with an easy and safe way to buy Abortion Pills online. This is the world most used early pregnancy termination pill used all over the world more than 97% of women’s without advert effects.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Missed abortion?!
27.2.2020 17:13:03   
MARl
Nasla sam ovu temu sasvim slucajno trazim po netu ne mogu naci dobila sam temperaturu i bol u desnoj strani, zavrsila na hitnoj dijagnosticirano mi je graviditas in obs. Tek sam narucena 04.03 kod svoje ginekologinje do tad moram cekati, temperature vise nema, ali su i dalje prisutni bolove naime ne toliko jaki. Zanima me dali je tko ima ista takva iskustva i dali mozda zna sto to znaci?user posted image LP

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Missed abortion?!
22.3.2020 1:27:33   
Sheisfun
Drage žene, nisam mogla da se snađem kako da objavim post pa sam vidjela ovo odgovori. Ne znam više šta da radim. Naime, u januaru sam imala missed ab u 12 nedjelji. Uradili su mi kiretazu pod opcom anestezijom, medjutim zbog bolova u stomaku otišla sam kroz sedam dana na kontrolu privatno da bi mi rekli da nije uspjela kiretaza i da moramo ponoviti postupak pod lokalnom anestezijom. Uzasno iskustvo. Nakon toga sam dobila odgovarajucu terapiju i kroz sedm dana ponovo na kontrolu gdje mi je rekao da je sve ok i da pocnem piti yazz, i nakon sto popijem trecu kutiju da dodjem. Medjutim meni se sve neke cudne stvari desavaju poslije te kiretaze. Cesto u stomaku osjecam peckanje kao da me neko ziletom reze, zatim ono sto me zabrinulo jeste da sada imam "kao" bolne ovulacije u smislu da me jajnici bole sto prije toga nikada nije bio slucaj. Takodje me brine menstruacija, evo nastupila je druga i zaista je oskudna vise kao smedji iscjedak nego menstruacija. Citala sam svasta od toga da mi je mozda Ashermanov sindrom dijagnoza itd. .Nenormalno se plasim jer mi je bila prva trudnoca. Zvala sam danas ponovo svog ginekologa da bi mi rekao da je takva menstruacija normalna od yazz-a. Toliko strepim, toliko sam uplasena da nisu nesto pogresno uradili tokom prve kiretaze jer su mi rekli da je jako komplikovan bio proces jer sam se ja otimala iako sam bila pod opcom anestezijom Izgubila sam vjeru u doktore. Nenormalan strah osjecam. Danas sam zvala jednu polikliniku ali me mogu.primiti tek za dvije sedmice. Molim vas dajte mi savjete da me bar malo umirite 😭😭😭

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Missed abortion?!
7.4.2020 14:48:35   
Dija6
Sheisfun može Vaš mejl ili bilo kakav kontakt?😊 Imam par pitanja što se tiče kiretaže 
IZVORNA PORUKA: Sheisfun

Drage žene, nisam mogla da se snađem kako da objavim post pa sam vidjela ovo odgovori. Ne znam više šta da radim. Naime, u januaru sam imala missed ab u 12 nedjelji. Uradili su mi kiretazu pod opcom anestezijom, medjutim zbog bolova u stomaku otišla sam kroz sedam dana na kontrolu privatno da bi mi rekli da nije uspjela kiretaza i da moramo ponoviti postupak pod lokalnom anestezijom. Uzasno iskustvo. Nakon toga sam dobila odgovarajucu terapiju i kroz sedm dana ponovo na kontrolu gdje mi je rekao da je sve ok i da pocnem piti yazz, i nakon sto popijem trecu kutiju da dodjem. Medjutim meni se sve neke cudne stvari desavaju poslije te kiretaze. Cesto u stomaku osjecam peckanje kao da me neko ziletom reze, zatim ono sto me zabrinulo jeste da sada imam "kao" bolne ovulacije u smislu da me jajnici bole sto prije toga nikada nije bio slucaj. Takodje me brine menstruacija, evo nastupila je druga i zaista je oskudna vise kao smedji iscjedak nego menstruacija. Citala sam svasta od toga da mi je mozda Ashermanov sindrom dijagnoza itd. .Nenormalno se plasim jer mi je bila prva trudnoca. Zvala sam danas ponovo svog ginekologa da bi mi rekao da je takva menstruacija normalna od yazz-a. Toliko strepim, toliko sam uplasena da nisu nesto pogresno uradili tokom prve kiretaze jer su mi rekli da je jako komplikovan bio proces jer sam se ja otimala iako sam bila pod opcom anestezijom Izgubila sam vjeru u doktore. Nenormalan strah osjecam. Danas sam zvala jednu polikliniku ali me mogu.primiti tek za dvije sedmice. Molim vas dajte mi savjete da me bar malo umirite 😭😭😭



(Odgovor članu Sheisfun)
Neposredna veza do poruke: 81
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!