|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krema protiv bora
14.7.2016 16:13:39   
Nikolinaaaa
Čao svima! Trebala bih jedan savjet…u zadnje vrijeme koža mi postaje sve opuštenija i pojavljuje mi se sve više bora. Koristim proizvode na prirodnoj bazi, pa bih voljela da mi je i krema takva, i da zaista djeluje. Imate li kakav savjet? Hvala unaprijed :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Krema protiv bora
4.8.2016 13:59:11   
happymommy
Ja već 2 mjeseca koristim samo Lux-Factor kremu protiv bora. Isprobala sam jako puno krema, ali sa ni jednom nisam bila zadovoljna kao sa ovom. Inače nisam osoba koja pada na reklame „magičnog pomlađivanja“, ali sa ovom kremom su rezultati bili jako brzo vidljivi. :)

(Odgovor članu Nikolinaaaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Krema protiv bora
25.8.2016 11:20:38   
Nikolinaaaa
Happymommy, hvala na odgovoru. Kolko dugo ste koristila kremu prije nego ste vidla rezultate?

(Odgovor članu happymommy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Krema protiv bora
26.8.2016 15:10:44   
happymommy
Prvi puta sam kupila 1 pakiranje, da je isprobam, i trajala je oko mjesec dana…koristila sam je 2x na dan, ujutro i navečer. Čak sam je ujutro stavljala i kao podlogu za make up, i fenomenalna je. Promjene sam primijetila već nakon par dana, tako da sam svakako odlučila nastaviti sa korištenjem kreme…škoditi ne može.. a za kremicu jedan veliki PLUS! :)

(Odgovor članu Nikolinaaaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Krema protiv bora
2.9.2016 10:34:38   
Nikolinaaaa
O, super, hvala! Onda budem oda naručila 3 kremice, vidim da mi se to više isplati. Javim kakvi budu rezultati :)

(Odgovor članu happymommy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Krema protiv bora
6.10.2016 10:26:06   
Nikolinaaaa
Cao! Kao što sam i obećala, javljam vam svoje iskustvo s Lux-factor kremom… moram reći da sam ostala iznenađena rezultatima i učinak kreme je fakat super! Koža je glatka i sjajna, izgleda svježije, a čini mi se kao da je i fleksibilnija. Happymommy hvala na savjetu! user posted image

(Odgovor članu Nikolinaaaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Krema protiv bora
15.11.2016 12:19:13   
happymommy
Nikolinaaaa, drago mi je da si sretna i da ti je moj savjet pomogao. Drago mi je da si otkrila kremu koja ti odgovara. Mojoj koži baš odgovara i nemam je namjeru mjenjati. Pozzz od happymommy :)

(Odgovor članu Nikolinaaaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Krema protiv bora
20.12.2016 17:42:26   
Nikolinaaaa
Daaaaaaa, super sam zadovoljna! Koristim kremu i dalje. Sada je prošlo 3 mjeseca od kad sam je počela koristiti i rezultati su fenomenalni! Koža je svježija, borice su manje.. koža kao da zrači :) happymommy još jednom hvala za preporuku :)

(Odgovor članu happymommy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Krema protiv bora
20.5.2020 18:27:44   
antonovaia9
Krema protiv bora - https://hr.iherb.com

(Odgovor članu Nikolinaaaa)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!