|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Biljka VRKUTA
30.11.2014 13:42:06   
buba m
Hvaaala, jako sam ponosna na dugo dojenje, stvarno se nisam nadala da ćemo tako dugo dojiti, i svima se hvalim user posted image poseban je gušt vidjeti razne reakcije na to, neke starije gospođe su zadovoljne i oduševljene, neke mame užasnute, tate zavide mom Makiju, stvarno su reakcije svakakve. A svekrva svaki put kad spomenem da je cicao, sa čuđenjem pita PA ŠTA JOŠ IMAŠ MLIJEKA? Do kad će on cicati, do škole? A ja joj odgovorim MA DOk SE NE OŽENI, SA MAMINE NA ŽENINU user posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Biljka VRKUTA
13.10.2021 15:08:07   
Auroraaa
Pozdrav, sto tocno utjece na sazrijevanje jajnih stanica i moze li vrkuta tome pridonijeti? Moji ovulacijski testovi su pozitivni ali kod zadnjeg pregleda 11 dan ciklusa ne uocava se vodeci folikul tj. Ne izgleda velik, svega 9 mm. Pa me zanima sto moze biti razlog tome. Hormoni su inace uravnotezeni. Godine mozda ne idu u prilog... 39..

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 77
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!