|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Plivanje
10.9.2010 17:24:07   
BIT
Drage moje,
molim pomoć onih koje znaju! Naime, moj mali ima 7 godina i izuzetan je plivač. Plivanje, kao i skokovi, mu idealno idu. Ovo ljeto mi je jedan od trenera, ne iz Hrvatske, skrenuo pažnju i savjetovao da ga dam na plivanje jer šteta je da se ne bavi njime. Tako da sam odlučila poslušati njegove savjete. Problem je u tome što mi živimo u Sesvetama i neznam od kuda krenuti. Gdje ima kaj pošteno? Znam da bi ŠRC Mladost bio najbolji ali mi je malo predaleko ali bi i to žrtvovala. Ajde molim Vas pomozite me. Hvala svima!user posted image

< Poruku je uredio Florijan Jakov -- 10.9.2010 21:08:12 >


_____________________________

Imam dva anđela, jednog muškog i jednog ženskog!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Plivanje
10.9.2010 18:00:30   
Gogule
znam da ima negdje u dubravi plivački klub marija jurić zagorka ti je škola i bit će testiranje. požuri se

< Poruku je uredio cvrčak -- 11.9.2010 10:50:41 >


_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu BIT)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Plivanje
10.9.2010 19:27:26   
BIT
Thanks Gogule!

< Poruku je uredio cvrčak -- 11.9.2010 10:50:53 >


_____________________________

Imam dva anđela, jednog muškog i jednog ženskog!

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Plivanje
17.4.2011 18:20:01   
kristina2002
user posted image moja preporuka iz osobnog pozitivnog iskustva : www.skolaplivanja.webs.com

(Odgovor članu BIT)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Plivanje
10.8.2022 11:07:51   
obalrevie
What really matters is not your worldly success, but your unique insight into the meaning of life and your commitment to it, which adds to your personality.
sponsored links

(Odgovor članu kristina2002)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!