|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nova Godina u Švedskoj :)
23.9.2011 15:18:39   
anaxx
Znam da vam se čini rano i meni je N.G. još daleko, ali evo tako nekako smo planirali da smo ove godine još premali za skijanje (Teodor) pa nam se činilo idealno da za Novu Godinu odemo do svojih prijatelja na sjever.

Išli bi iz Zagreba u Copenhagen avionom, pa vlakom do ... ne znam gdje mi je najbliže, oni stanuju u Skillingarydu.

Šveđanke drage, znam da vas ima među nama user posted image , recite mi malo kakve su veze vlakom preko onog mosta/tunela.

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nova Godina u Švedskoj :)
23.9.2011 16:22:10   
jagodicabobica
pa nisam se nikada vozila vozom tim putem ali ovdje su zadnje 3 godine velike i duge zime i vozovi cesto kasne zbog zime.. mozda i bebys ima koju informaciju!user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nova Godina u Švedskoj :)
23.9.2011 21:20:19   
mamacita

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

pa nisam se nikada vozila vozom tim putem ali ovdje su zadnje 3 godine velike i duge zime i vozovi cesto kasne zbog zime.. mozda i bebys ima koju informaciju!user posted image



Blago vam se na zimama, moji klinci jedva cekaju snijeg. A pitanje je hoce li ga uopce pravo biti ove god. (Zg).

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nova Godina u Švedskoj :)
24.9.2011 8:50:51   
Bebys
reci svojoj prijateljici neka pogleda red vlakova...

JA ZNAM DA IMA iz copenhagena do malmö  i mora biti do stockholma...to znam sigurno e sada neka ona tebi provijeri gdje joj je blize doci..DO MALMÖ ILI STOCKHOLMA ..ili ima neko stajanje izmedju to su brzi IC vlakovi inter citiy ili ih ovdje zvou BOTNIJABANA....u hrvatskoj mislim da kazu NAGIBNI...to su ti brzi i mislim da nemaju puno stajanja...

davno davno je jedan covjek isao vlakom inace ih ne koriste jer su skupi i dugo traje putovanje...

usput IMAS avion super iz copengahena do stockholma...mozda ti je to bolja solucija od vlaka...i jeftinija...
pogledaj NORWEGIAN.SE
to je zracna linija norveske ali putuje svugdje imas na engleski sve..
lete i ZAGREB COPENHAGEN
COPENHAGEN STOCKHOLM vidi mozda ti je to lakse i bolje...sigurna sam da je bolje nego vlak...
evo ti link...
oni su jeftini i odlicni...

http://www.norwegian.com/en/flight/lowfare/?D_City=ZAG&A_City=ARN&D_Day=01&D_Month=201110&R_Day=01&R_Month=201111&AgreementCodeFK=-1&CurrencyCode=EUR&rnd=82905

ovo ti je stranica ENGLESKI SA CIJENAMA U EURIMA...IMAS DIREKTNO ZAGREB PRESJED U COPENHAGENU i onda brzo STOCKHOLM...da ti napomenem da torbe netrebas uzimati docekaju te u stockholmu to oni rade za tebe..nista ti...super je
nadam se da ti nije puno love..
nazalost jos nema za novu godinu i bozic cijene leta..rano je malo ali bit ce uskoro...ako ti je ovo bolje..vidi si mozda ima i za göteborg ili malmö nisam gledala ...
sretno draga..
meni je ovo jeftinije i bolje nego vlak...u svakom slucaju...



(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nova Godina u Švedskoj :)
24.9.2011 8:55:34   
Bebys
to mijesto gdje ti ides lezi tocno na pola puta izmedju stockholma ili malmö....na cesti E4 to je europski put kojim se mora ici dolje ili gore..znaci lako joj je autom doci po tebe...

neka ona vidi gdje joj je lakse ici..po tebe..mozda malmö neznam...neka vidi ona sama..sretno

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nova Godina u Švedskoj :)
24.9.2011 9:30:15   
Bebys
http://www.sj.se/start/startpage/index.form?l=en

evo ovo ti je stranica...svedske zeljeznice..ima linija iz copenhagena do malmö i dalje ali nikako nemogu naci do toga grada gdje ti trebas..

molim te reci toj svojoj kolegici neka ona pogleda mora znati koji i od kuda vlakovi AKO ZELIS S NJIMA ICI dolaze do toga mjesta...ja znam iz svoga...neznam tamo...neka ona ti to vidi...sretno i ugodno odvratno hladno vrijeme u svedskojuser posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nova Godina u Švedskoj :)
25.9.2011 16:28:03   
anaxx
ej, cure... Stockholm mi je na drugom kraju Švedske od njih...mislila sam da znate gdje je Skillingaryd, to je kod Varnama, Jonkopinga... svejedno hvala na trudu...
ići ćemo najvjerojatnije iz Copenhagena za Alvestu i onda sam na pola sata do njih, tu će nas dočekati...
ima iz Zagreba let i za Gotheborg, ali je G oduševljen kad smo mu rekli da bi možda išli s vlakom preko onog novog mosta/tunela ( Danska-Švedska), pa da se vozimo vlakom po moru (mostu), a onda da usred mora zaronimo u tunel i izađemo u Švedskoj, pa smo odlučili ispuniti mu želju da to doživi, a moram priznati da bi i ja to voljela vidjeti

ovu stranicu s voznim redom vlakova mi je i moja prijateljica dala, ja sam mislila da neka od vas živi blizu ili se vozi tim vlakom pa da imam informaciju iz prve ruke kako to ide...

svejedno hvala!!!! user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nova Godina u Švedskoj :)
25.9.2011 17:06:09   
beba_B
Brrrrrr... Nova godina u Swe... Lani sam radila tamo 3 zimska mjeseca, i to u Stockholmu - SMRZOTINA! user posted image

Gustajte na snijegu... (i pazite se leda!) user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nova Godina u Švedskoj :)
25.9.2011 18:01:30   
Bebys
anaxx znam dobro gdje je to mijesto ali me nisi shavatila..... mislila sam let pa da ona dodje po tebe...tako ljudi rade..ali ako vi zelite vlakom radi malog to je nesta drugo...medjutim more jako cesto bude zaledjeno u to doba pa mozda nevidite nista... a mozda i nece ...ali OVO JE SJEVER LEDERA....user posted image

(Odgovor članu beba_B)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Nova Godina u Švedskoj :)
26.9.2011 11:36:08   
anaxx
ma nije tako strašno zima, bila sam ja već gore po zimi... a osim toga ja sam iz Gorskog Kotra...
sjećam se kad sam bila mala da smo znali imati i po 2 metra snijega i da su zime bile duge... sad se s klimom sve promjenilo...
tako da meni nije snijeg i zima stran, zapravo mi fali prava zima, mi svi uživamo na snijegu i jedva čekam da opet malo zahladi...
a jedva čekam i da poletimo user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Nova Godina u Švedskoj :)
26.9.2011 13:18:33   
mariola
Uf poželila sam se čitajući i ja snijega. Ni mi ove godine ne možemo, ja il sam trudna ili mi beba ima dva mjeseca pa nikako da odemo na skijanje (osim vikendima)user posted image
Vidićeš već do tada šta je najzgodnije za putovanje s dečkima. Sretnouser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Nova Godina u Švedskoj :)
26.6.2019 7:41:50   
guycassode258
https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.
Jeftine Avio Karte - https://search.jetradar.com

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!