|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Njega moje kose (sve što koristim za nju,čime...
13.3.2013 13:10:47   
Tina 21
Kosa je ono na što sam najviše osjetljiva,pa sam odlučila otvoriti temu i na to pitanje.

Koje preparate sve za nju koristite? Šampone,Maske,Ulja,Gelovi,Vosak,Pjene,Regeneratori,Lakovi,Boje za kosu???

Imam srednje dugu,gustu kosu koja nije lijepo ravna nego baš gusta...svaki petak je peglam ili uvijem sa figarom i neznam što bi da nemam ta dva aparata.
Več nekoliko godina sam vjerna marki Loreal,koristim njihov šampon,masku i ulje koje stavljam nakon peglanja na vrhove.A tu je i Keneue šampon protiv narančastih tonova.
Lak rijetko koristim,ali najbolji mi je Syoss,gel nikad ne koristim i sto kao ni sušilo za kosu jer volim da se mi kosa prirodno osuši.
Bojam je 1x na mjesec u plavu (prirodna brineta)..nekad kupim Palete,nekad Syoss..kako mi se kad koja dopadne..
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Njega moje kose (sve što koristim za nju,...
13.3.2013 13:29:40   
Keekeelee
Imam srednje dugu kosu. Kako i inače ne koristim nikakvu kozmetiku koja ima razno raznih kemikalija, tako ne koristim niti za kosu. Koristim samo Alverde šampon i regenerator s arganovim uljem. I kosa mi bude super! Maske, pjene i gelove, ništa!

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Njega moje kose (sve što koristim za nju,...
13.3.2013 13:31:07   
Tina 21
ja moram masku jer mi se inače sve zapetlja i kosa mi bude suha..

(Odgovor članu Keekeelee)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Njega moje kose (sve što koristim za nju,...
13.3.2013 15:59:21   
BUMBI
Imam kosu do ramena.Ne koristim uvijem iste sampone.Trenutno imam i sampon i regenerator Gliss kur,masku za kosu Nivea(ne stavljam ju na svakom pranju).Gelove i lak za kosu ne koristim,eventualno nekad malo voska.Imam i onu kuru u spreju isto Gliss kur.Koristim jos i ono ulje za vrhove nakon peglanja kose.
Kad mi se da onda ju peglam,a kad ne onda je u repuuser posted image
Idem na farbanje kod frizera svaka 2-3 mjeseca.

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Njega moje kose (sve što koristim za nju,...
7.3.2020 20:54:24   
JuliaOS
Farbana u plavo s pramenovima, mislim da frizer koristi loreal pro boje..

Šampon: Schauma Volumen 48h
Regenerator: Schauma smeđa / Gliss kur crni
Ulje: olival avokado i biobio kokos
Lak: Taft Shine crveni

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!