|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   moderna spolna jednakost
6.6.2011 23:11:07   
jagodicabobica
Posljedice promjena: Moderna spolna jednakost ubila je spolnu želju kod žena


Izvor vijesti: http://www.24sata.info/zabava/sex-files/65253-Posljedice-promjena-Moderna-spolna-jednakost-ubila-spolnu-zelju-kod-zena.html#ixzz1OX4oVxRS
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: moderna spolna jednakost
7.6.2011 13:23:23   
mamacita
Ja ne znam o kojim to zenama oni pisuuser posted image , no ja znam za samu sebe da nikad nisam bila u vecoj zelji za sexomuser posted image , blago mome muzuuser posted image . Tocno je da ima zena koje ne zele djecu i brak zbog karijere user posted image (i to nisam ja), no zaista, mozda postoje neke zene kojima se ne da imati odnose... no, ja nisam jedna od njih. Dakle, sto se mene tice istrazivanje im je krivouser posted image user posted image .

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: moderna spolna jednakost
7.6.2011 18:42:29   
jagodicabobica
ne prihvatajte ovaj text da je uputit vama osobno!....user posted image user posted image user posted image


mamacita....user posted image user posted image

















< Poruku je uredio jagodicabobica -- 7.6.2011 18:44:18 >

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: moderna spolna jednakost
7.6.2011 18:46:06   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: mamacita

Ja ne znam o kojim to zenama oni pisuuser posted image , no ja znam za samu sebe da nikad nisam bila u vecoj zelji za sexomuser posted image , blago mome muzuuser posted image . Tocno je da ima zena koje ne zele djecu i brak zbog karijere user posted image (i to nisam ja), no zaista, mozda postoje neke zene kojima se ne da imati odnose... no, ja nisam jedna od njih. Dakle, sto se mene tice istrazivanje im je krivouser posted image user posted image .


aha ima ji frigidniuser posted image

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: moderna spolna jednakost
7.6.2011 20:24:24   
mamacita
Moze bit da ih ima.... cist sumnjam da to objavljuju onak javnouser posted image user posted image user posted image .

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: moderna spolna jednakost
7.6.2011 20:28:20   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: mamacita

Moze bit da ih ima.... cist sumnjam da to objavljuju onak javnouser posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image
ginekolozima nije lako...nebi im bila u kozi....

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: moderna spolna jednakost
5.9.2022 4:03:08   
wsreviewnet
The complete look of your internet site is remarkable, not to mention the content material!
also visit my net web page -seo agency

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!