|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   missed abortion...itd.
3.11.2014 9:06:44   
Mia31.07.2012
dobro jutro cure,

znam da ima puno otvorenih tema za taj slucaj al mi se cini da su dosta stare pa da pokusam ponovo:

evo moja situacija
bila sam u 11tj. na pregledu i sve je bilo uredno, narucila me ponovo za 4tj....
tako ja dosla na pregled i prvo smo malo pricale da ce me slat na uzv u petrovu zbog
down sindroma i tak, napravila je pregled i tek tako isla vidjet sa ultrazvukom dal sve ok...
e pa odma sam vidla na njenom licu da nesto nije uredu....pa mi je rekla da joj je zao al da srceko vise
ne kuca, da se plod prestao razvijat u 12tj(a meni je tad bio vec 14tj) ja sam ostala sva u soku, jer vec 2 tj nosim
plod kojem vise srce nekuca a ja nisam nista primjetila....
dala mi je samo uputnicu za u petrovu i rekla da joj zao.
u petrovoj mi napravili ponovo uzv i potvrdili diagnozu, odma sam bila narucena za drugi dan za kiretazu, i to ambulantno
dobila sam neku narkozu u venu i to je to, sve sam osjetila dolje sta mi rade i moram rec da je strasno boljelo...
ostavili su me taj dan i noc na promatranju jer je bila kao velika trudnoca, ja sam i dalje imala jake bolove...drugi dan me vizita samo pitala jel sam dobro da idem doma...nista nisam dobila niti protiv bolova niti odgovore na nista...
iskreno me muci da neznam sad nista, kad trebam na pregled da se vidi dal je sve ok?
kako to ide s bolovanjem? ja sam do 31.10. bila na bolovanju zbog komplikacija u trudnoci, dal to vrjedi i sad?
ako itko zna, ljepo bi vas molila za neki odgovor jer neznam kome da se inace obratim....
hvala vam unaprijed
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: missed abortion...itd.
3.11.2014 9:20:16   
Sunshine28
sto se narkoze/anestezije tice ja nisam radila ambulantno, vec na odjelu i isto sam prosla....ta lokalna anestezija u venu je nis korist i zbog nje cu imati tramu do kraja zivota....tek naknadno sam doznala da mozes platiti 1.500 kuna i lijepo te uspavaju i sve obave, samo se probudis, tako je moja sestra i bilo joj je milijun puta lakse nego meni...na zalost, u bolnicima, bez obzira na lovu, izbjegavaju to uspavljivanje pa ti ni ne govore za tu mogucnost jer im je onda puno teže obaviti kiretažu....sigurno su te trazili za vrijeme kiretaze da tiskas (mene jesu), e taj moment njima puno pomaze, a kada si uspavana nema te "suradnje"....bezosjecajni idioti....

meni su samo nakon kiretaze drugo jutro vadili krv za betu, rekli da ako je ispod 70 da mogu kuci, i tako je bilo..., ali sam dobila nalog da mi obiteljski liječnik napise recept za neke antibiotike i da uzimam nesto protiv bolova ako me bude boljelo...

ja nisam bila na održavanju trudnoce pa ti za taj dio ne znam reci, ali za samu kiretazu propisano je makismalno bolovanje od 2 tjedna....ja nisam bila psihicki spremna na posao nakon dva tjedna pa mi je moja obiteljska liječnica izasla u susret i izmislila mi neki bronhitist pa sam ostala kuci jos desetak dana....

e sada, prvi pregled, ne sjecam se, mislim da nisam otisla uopce jer sam se osjecala dobro i M dobila po rasporedu pa sam zakljucila da je sve ok, nisam mogla zamisliti gin. pregled nakon tramuaticne kiretaze....a trebalo mi je dva mjeseca da se odvazim na sex iako smo jako htjeli bebicu i nista me nije boljelo....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Mia31.07.2012)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: missed abortion...itd.
3.11.2014 9:29:24   
Mia31.07.2012
hvala ti na odgovoru!

a tko ti je prepisao ta 2 tj bolovanja? gin il obiteljska?
ako smijem pitat, dal je tome vec duze vrjeme il je bilo tek nedavno?

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: missed abortion...itd.
3.11.2014 9:37:34   
Sunshine28
doneses papire iz bolnice obiteljskoj liječnici i ona ti otvori bolovanje...

ja sam imala missed ab. evo prije tocno 4 godine, 1.11.2010. user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Mia31.07.2012)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: missed abortion...itd.
12.12.2017 6:43:14   
halks01
If you have missed abortion then go for once abortion pill kit which is the best kit for pregnancy termination.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: missed abortion...itd.
11.12.2018 17:21:52   
Anna Wharton
Buy online Abortion Pills for safe termination of pregnancy till 9 weeks. This early pregnancy pill holds 2 active elements like Mifepristone and Misoprostol pill which used all over the world more than 97% of women.

(Odgovor članu Mia31.07.2012)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!