|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
14.4.2021 16:45:36   
Tonks
Jos moram uzet spavacice, rucnike, japanke, neke papuce za po bolnici, mozda par tetra pelena. Vidjela sam da zene pisu da uzimaju i jednoktane podloge da budu ispod njih, al ne vidim tome svrhu kad stalno posteljinu presvlace. I zadnji put sam si uzela i sol posto meni nista nije dosta slano. I nesto za jesti, stapice, kekse i takve stvari. I bocu s vodom ili sokom. E i toaletna torbica, znaci klasika cetkica i pasta za zube, dezic, gel za tusiranje, eventualno sampon..

< Poruku je uredio Tonks -- 14.4.2021 16:48:19 >

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
16.4.2021 22:15:07   
gljiv@rk@
Odlicno!! Imas kavu za ovaj opis!

Bit ce to moja check lista :))))
A gdje je Anabell nestala?

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
17.4.2021 9:49:41   
Tonks
Ma daj, zato smo tu da si pomognemo😊 Anabelle nema vremena za tipkanje s nama, dok polovi svo troje djece😅
Narucila sam si tetra pelene sa Ethereala i jednu posteljinu jer mi je bila slatka. Imali su neki popust do 15.04., pa sam to iskoristila, jucer mi je doslo i bas mi se cine ok te tetre. Od starijeg imam, al mi se cini da su ove kvalitetnije. Vidjet cemo kad se operu kak se ponasaju. Imas od ponedjeljka u Lidlu za bebace bodije, hlacice, posteljine i za nas majice, haljine, trudnicke hlace i grudnjake za dojenje. A neznam dal si vidla da od 08.05. je dani beba i trudnica i bit ce popusta, pa ak ti kaj treba da na popustu uzmes😊

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
17.4.2021 11:25:39   
gljiv@rk@
E ove dane beba i trudnica sam vidjela... planirala sam pogledati krevetice...to mi jos fali...

Ali Lidl sam preskocila....hvala na info...a bas sam neki dan razmisljala kad bude da malo shopping obavim.Ja sam jucer otisla do Mana outleta na velesajmu...imaju ti dosta robice za klince (malo vece) i muske...A bila sam i u outletu Znanja...tamo sam kupila jednu knjigicu...djeluje mi jako korisna...user posted image
A za tetra pelene... kako mi je baka jos ziva i zna sivati mislila sam kupiti materijal pa da mi ona skroji i porubi pelenice... jer je to radila i s materijalom za gaze...curke moje su bile odusevljene dok sam im to donosila... tako da smo vec pricale da mi to pripremi...
Inace, pocela sam razmisljati kako sloziti tu djecju sobu...i voljela bih na jedan zid stavoti neku djecju tapetu. Znas mozda gdje bi bio dobar izbor toga?

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
17.4.2021 12:30:29   
Tonks
Super za baku😊 to ce ti bit jos draze kad ti ona skroji nego da kupujes. A za ovo ti neznam, Magic wall mozda? Znam da mi stalno iskacu na faceu. Mi nismo kupovali te naljepnice, makar mi je to prekrasno. Tu ti nemrem pomoc🤷‍♀️


(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
17.4.2021 12:33:21   
gljiv@rk@
Ok...budem bacila oko i na njih :)


Planiram uskoro na 4D... tamo u 20tt + nesto dana... jesi ti to obavila? Ili ces preskociti?

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
17.4.2021 12:51:38   
Tonks
Obavila vec od kad😅 u 22 tjednu sam ja isla. I ovaj malac je isti ko i stariji. Jos jedan ja😅 samo se nadam muzevom karakteru ovaj put inace smo nahebali posteno hahhahahah


(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
19.4.2021 23:21:13   
gljiv@rk@
Dakle...treca sreca (dvije poruke mi vec nestale :/).


Uglavnom, hvala za info...zahvaljujuci tebi sam u Lidlu kupila nesto za bebu i sebe... onaj poplun+jastuk, dvije posteljinice, hlace i haljina za mene... i bas sam zadovoljna :)

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
19.4.2021 23:22:20   
gljiv@rk@


user posted image
A u ovoj ljekarni djele pakete za trudnice pa ako uspijes navrni po svoj ;)

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
20.4.2021 12:03:29   
Tonks
Ja sad bila u Lidlu i nisam nista nasla trudnicko, nemrem vjerovat da su sve razgrabili za jedan dan. Bar sam malcu posteljinu nasla, ak nis drugo.Hvala za ljekarnu, bas cu pogledat

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
20.4.2021 12:42:28   
gljiv@rk@
Ne znam u koji lidl si isla, ali u onom na Savici nije uopce bila guzva...ja sam jedina koja je gledala za mame i bebe... a i cesto tamo znam naci pred kraj tjedna da im ostane takve robice...pogotovo ako si neki manji broj. Pa probaj tamo pogledati.


(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
20.4.2021 12:44:12   
gljiv@rk@
I ne znam koji broj ti treba. Ali ja sam uzela tajice/hlace velicine L i XL da mogu doma u miru probati, pa bi vratila one koje mi ne pasu. Tako da imam te XL viska i mislim ih vratiti. Pa ako su ti OK mozemo se naci.


(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
20.4.2021 13:26:14   
Tonks
Ma u Velikoj Gorici, al samo u jednom. Mama rekla kolegici s posla da pogleda u Novom Zagrebu tak da cu vidjet dal ce ona kaj nac. Meni njihov M taman tak da bi mi XL bio prevelik, al hvala ti 😊


(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
20.4.2021 13:39:02   
gljiv@rk@
Ajde drzim fige da se nade nesto.

Inace, upravo slusam podcas_te dvije doule... i djeluju mi OK. Evo link za jednu korisnu informaciju https://lele.hr/blog/porod/tiskanje-na-porodu-i-3-savjeta-kako-sacuvati-medicu/

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
20.4.2021 15:28:51   
Tonks
Nema toga kaj bi moju medicu sacuvalo😂 ako ce i bit prirodan porod moraju me rezat jer su me zadnji put presili. Ak dode do toga nedaj tatin sav, vjeruj mi ne treba mu😂😂

Jesi odlucila u kojoj ces bolnici rodit? 

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
20.4.2021 18:12:32   
gljiv@rk@
Ma jesam...ici cu u Vinogradsku. Svi su na hrpi... a i evo sad mi poznanica jedna treba ovih dana tamo roditi pa cu dobiti friske info o svemu :)


Odlucila sam da necu previse razmisljati o porodu...barem ne za sad... sad sam fokusirana na to da pozavrsavam neke druge stvari, pa cu u 7 i 8 mjesecu uredivati sobu i pripremati stvari za bebu...a onda na kraju razmisljati o porodu...pa sto bude - bude :D 

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
20.4.2021 21:39:04   
Tonks
Iskreno najbolje ti je ne razmišljati uopće o tome jer na to nemreš utjecat nikak. Moja poznanica je išla rodit, kao kod poznatog, ona će prirodno i na kraju završila na hitnom carskom jer se nekaj zakompliciralo. Stvarno nikad ne znaš.

I ja ću rodit u Vinogradakoj pa ti i ja napišem svoje iskustvo. S prvim je bilo sve super. Pogledaj si ovo, ja sam si naručila https://crosst.hr/violeta-paket-za-novorodence/

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
20.4.2021 21:47:48   
gljiv@rk@
Odlicno... cula sam da se sad zbog COVIDa na prvi pregled narucis mailom, a onda ti tamo daju dalje termine...


E...jel istina da ne smijes imati lak na noktima dok ides roditi?Mislim...kako bude kraj ljeta...obicno imam trajni lak na stopalima... tako mi je najlakse dok su nogice na otvorenom :)

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
21.4.2021 10:23:48   
Tonks
Naručivala sam se ja i prije 4 godine, pa je ispalo da sam prek reda išla jer sam ko bila naručena hahhaahah
Al da, sad tak ide. I kad dobiš termin dođi 10ak minuta prije jer te ne pušta unutra ranije. Tak sam ja došla na kombinirani pola sata ranije i morala sam čekat ispred vrata tih pol sata. Možda se kaj promjeni do tad kad ćeš ti ić.
Kaj se laka tiće, nebi smijela imat nalakirane nokte ni gel ni niš jer ak ti se počne u tijelu kaj događat to vide po noktima. osim ak imaš french mislim da to slobodno jer je nokat u principu proziran. Čitala sam da su nekim ženama čak irašpice davali da si skinu gel s noktiju.

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
21.4.2021 11:49:14   
gljiv@rk@
Ok. Bolje znati nego da me zadesi...

Obicno na rukama rijetko kaj imam....ali nogice su mi nekak ljepse dok ima malo boje :)
Moram vidjeti kak bude to islo s obzirom da cu se dok mogu kontrolirati u kc kod svoje ginekologice, a onda dok bi trebala tamo na odjel ici preci cu u Zg... ajd javi mail na koji ces slati za narucivanje :)
Btw.jesu uspjeli jucer sta naci u Lidlu?

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
21.4.2021 14:09:29   
Tonks
Imaj ti preko ljeta pa pred porod skini.
Šaljem na mail narucivanje.vinogradska@kbcsm.hr, ja se već tam kontroliram zbog posteljice. Ovo je mail centralnog naručivanja al ti odjel na koji se naručuješ odgovara na mail. I to dosta brzo. Meni su odgovorili za jedno pola sata, 45 minuta. Stvarno sam se iznenadila.
Za Lidl neznam, nije mi mama ništa rekla

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
21.4.2021 19:00:29   
gljiv@rk@
Odlicno. Na taj mail se narucujem i za endokrinologicu... vidi onda s njom. Ja cu ti u ponedjeljak otici u Kc pa ako tu nema nicega mogu ti tamo pogledati ako bude nesto ostalo. Samo mi moras javiti sto te zanima. :)


(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
22.4.2021 9:25:16   
Tonks
Javila mi mama da mi je kupljeno to kaj sam htjela. Jeeeeeeuser posted image user posted image user posted image Hvala ti na ponudi

< Poruku je uredio Tonks -- 22.4.2021 9:26:01 >

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
22.4.2021 10:33:13   
gljiv@rk@
Super onda.... i nema na cemu ;)


Nadam se samo da ce ti se stanje malo popraviti pa ces moci izaci na prekrasno toplo sunce :)

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
22.4.2021 11:01:31   
Tonks
Imam terasu pa će mi muž garnituru donjet da na njoj malo ležim vani. Jedva čekam :D

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!