Vasi prvi simptomi (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Ima2 -> Vasi prvi simptomi (1.9.2020 0:45:28)

Drage moje. Koji su vasi prvi simptomi bili prije saznanja za trudnocu? Dal se kome desilo ko konzumira cigarete da ih ne osjeti, jednostavno bez okusa kafa i cigara? 🤔 Dal je moguce? 





PinkyFunkyBirdy -> RE: Vasi prvi simptomi (1.9.2020 9:57:35)

Da nemaš možda koronu? [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]
Oprosti, ali s obzirom na situaciju to mi je prvo palo na pamet.

Ovako, to ti je sve jaaaaaaako individualno. Moguće da ti je to simptom. Često se desi da je ženama sve prenaglašeno - previše osjećaju mirise, okuse i sl. pa im bude muka od toga svega, ali s druge strane ne vidim razlog da nekome ne bude to sve umanjeno. [sm=zmeden.gif] Nemaš tu nikakvih pravila - razlikuju se trudnoće ne samo od žene do žene već i u trudnoćama jedne te iste žene.

Sretno i želim ti da si trudna ako si to sama želiš! [sm=smiley1.gif]




Ima2 -> RE: Vasi prvi simptomi (1.9.2020 10:27:28)

Da, to mi je prvo palo na pamet, s obzirom na situaciju. 🙄 Ali mi je jako cudo da sve osjetim normalno, ali prva kafa i cigara nikako, okus nikakav. Lijepo sam dobila preopterecenje u glavi. Haha. Nadamo se najboljem 🥰





PinkyFunkyBirdy -> RE: Vasi prvi simptomi (1.9.2020 10:55:17)

Kad (ne)očekuješ mengu? Hoćeš praviti test i kad?




Ima2 -> RE: Vasi prvi simptomi (1.9.2020 11:13:14)

Trebala bi za 2 dana, pa cemo vidjeti sta ce se desiti, najgore cekanje. Imala sam malo mucnine, par puta povracala, al to mi je nekako cudo oko okusa. 





PinkyFunkyBirdy -> RE: Vasi prvi simptomi (4.9.2020 12:11:53)

I? Kakva je situacija? [sm=zmeden.gif]




Ima2 -> RE: Vasi prvi simptomi (4.9.2020 12:31:34)

Dobila, cak dan ranije, sto je rijetkost☹️ Mada me takodjer zbunjuje sto se polemise da se moze imati ta "lazna M" u ranoj trudnoci? 🤔 Hvala sto si me se sjetilaa ❤️




PinkyFunkyBirdy -> RE: Vasi prvi simptomi (4.9.2020 13:59:42)

Žao mi je! [sm=smiley13.gif] Baš sam si mislila da vam je uspjelo. [sm=smiley13.gif]
Gle, iskreno, rijetke su te menge za vrijeme trudnoće, a čak i kad ih bude budu slabije od obične M ...
Nemoj se obeshrabriti - ovo je samo 1 ciklus. Sljedeći će biti dobitan! [sm=smiley2.gif]
Javi se ako ćeš htjet opet sljedeći put (ako ti treba malo podrške). [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Sanjuška -> RE: Vasi prvi simptomi (2.2.2021 15:54:00)

Pozdrav, imala sam krvarenje tijekom ovulacije, a mjesečnice mi kasni, testovi su negativni dal je moguće da sam svejedno trudna💚





AnitaZg -> RE: Vasi prvi simptomi (23.2.2021 13:07:41)

Baš je teško čitati kada se neko veseli a onda se razočara jer bude lažna "uzbuna"... Šteta, nadam se da će se sve okrenuti...


@Sanjuška... to su jaaaako rijetke stvari... ali možda se može nešto promijeniti... sretno!




Stranica: [1]