|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
2.10.2020 11:46:29   
Lagertha
Za koji dan napokon idem napraviti OGTT i još neke pretrage. Idući tjedan će biti pod maskama i dezinficijensima.
Javim rezultate! Breskvice, ni ja u prvoj trudnoći nisam osjećala malenoga dosta dugo. Sve je to individualno.
Jedva čekam da prođe ovaj listopad pa će mi nekako biti lakše.
Smanjila mi se žgaravice jer sam jučer skoro full pazila što jedem.
Nisam pojela ništa od bijelog brašna i čini mi se da je danas stanje puno bolje. Manje sam napuhnuta i nije mi želudac u grlu.
Za ručak si radim lagano pileće varivo od hokaido bundeve i heljde.

(Odgovor članu Breskvica55)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
2.10.2020 15:02:15   
katy1503
Pinky, pitaj za sirup za zeljezo, ja sam ga pila u prvoj trudnoci i nikakvih problema nije bilo - probaj :)
drzim da ipak prode bez dodatnih tegoba....
Jel se javlja curka?

Breskice - super za nalaze! probaj se malo opustiti općenito i biti pozitivnija, sve ce ti izgledati bolje onda...

Ja sam super - konacno:) nema mucnina, puna snage..do 18, poslije sam krepana kokoš...
L ne spava bas u vrticu pa je popodne kenjkav i nikakav ali naviknuti ce se i on...
zasad su zdravi, neka potraje....

i kod mene ludnica na poslu - jedva cekam na godisnji pa porodiljni a imam jos ohoho...

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Breskvica55)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
5.10.2020 11:09:51   
Breskvica55
Bok, cure, ja bila sinoc na hitnoj zbog probadanja


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
5.10.2020 11:16:08   
Breskvica55
Dva puta me vec izbacilo nakon napisane kilometarske poruke. Zato cu sad kratko. Oatslo ok. Uterus hipotonican. Je li koja zna sta o tome?


(Odgovor članu Breskvica55)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
6.10.2020 10:08:54   
PinkyFunkyBirdy

user posted image

user posted image Lagertha ---------------- 21.01.2021. user posted image user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy ------ 22.02.2021. user posted image user posted image
user posted image Breskvica55 ------------ 27.02.2021. user posted image user posted image
user posted image katy1503 --------------- 20.03.2021. user posted image
user posted image mamice ----------------- 26.04.2021. user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
6.10.2020 10:10:25   
PinkyFunkyBirdy

user posted image user posted image
Pregledi:

- 09.10.2020. - mamice
- 13.10.2020. - Lagertha
- 13.10.2020. - Breskvica55
- 26.10.2020. - katy1503
- 02.11.2020.? - PinkyFunkyBirdy

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
6.10.2020 10:24:38   
PinkyFunkyBirdy
Breskvice, ne znam što to znači. Što su ti rekli? Vjerojatno je sve dobro jer bi te u protivnom zadržali na promatranju. user posted image
Mene isto zna probadati u trbuhu, ali to su crijeva. Ne znam kako je tebe probadalo. user posted image

Katy, super da se osjećaš sve bolje i bolje. user posted image Ah, s ovom dječicom je uvijek nešto, ali bitno dok su zdravi, a kao što i sama znaš (što si i ja često sama sebi ponavljam): sve su to kod njih neke faze i proći će. user posted image Za posao te skroz kužim - i ja sam u takvoj ludnici. user posted image

Lagertha, dal uspijevaš i dalje paziti na prehranu da smanjiš žgaravicu? user posted image Treba to izdržati do poroda. Drži se!
Dal si riješila OGTT?

Ja sam jučer bila na pregledu i sve je super! user posted image Curka se cijelo vrijeme micala, ali doktor je uspio napraviti provjeru i lijepo napreduje i sve izgleda kako treba. Težina je 320g, ja zatvorena, prošli smo polovicu trudnoće, a mjere su neke tjedan veće, neke par dana manje, ali to je sve kako treba. Mamica je sretna! user posted image
Moram uzimati željezo i preporučio mi je neke tablete pa je rekao da ga zovem ako mi neće odgovarati. I moram oko sljedećeg pregleda napraviti OGTT.
Inače osjetim curku da me gurka - još uvijek dosta nisko, ali tako nisko je i gledao jučer na pregledu pa je onda to ok. user posted image
Ništa, idem dalje raditi. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
6.10.2020 11:49:15   
katy1503

pinky, super za pregled. Neka cura napreduje , to je najbitnije :)

Kako ste ostale?

Breskvice, kako si sad?

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
6.10.2020 12:06:13   
Lagertha
Pinky meni je bebač i dalje jako nisko. Osjetim ga samo skroz dole, mislim da me tuče nogicama možda.
Što se tiče prehrane, srećom ne jede mi se baš slatko. Osim muslija i zobene kaše s čokoladom.
Evo kupila sam si najdraže Toblerone i nisu mi baš nešto. Kekse mi je ok ponekad pojesti malo, ali tipa petit ili plazme koji nisu tako slatki.
Jedino mi se jede prazan kroasan od pekarskih proizvoda. Počela sam si raditi proteinski kruh od kokosovog brašna i jaja. https://www.fitness.com.hr/blog/ZorroRi/Divota--Keto-kruh-od-kokosovog-brasna.aspx
Čak ne toliko zbog debljine već da povećam nekako unos proteina. Nisam baš od mesa.

Kava mi nekako nepaše opet, popijem ujutro crni čaj ili ako odem negdje van onda popijem bijelu kavu. Srećom mene ta žgaravica ne drži cijelo vrijeme već me uhvati na nekoliko dana pa pusti.
Jučer sam radila ogtt i prošlo je ok. Jedino kaj mi se žile nekako skupe u trudnoći pa mi ih baš ne pronađu lako kao inače kad treba vaditi krv.
Danas sam dala urin (koji je ujutro baš bio tamne boje pa me strah da nije neka upala) i vadila sam krv za hormone štitnjače i još neke D-dimere za koje čitam da su vezani uz trombozu (ima je u mojoj obitelji).
Bravo za pregled! user posted image Moj bebač je imao skoro isto grama (330 g) kao tvoja bebačica u tom tjednu. user posted image
Danas radim sa starijim jesensku košaricu za vrtić pa ću ga ujutro ja otpeljati da to predamo teti, inače ga tata vodi pa će meni to biti novo iskustvo user posted image

< Poruku je uredio Lagertha -- 6.10.2020 12:07:51 >

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
7.10.2020 10:39:42   
Lagertha
Evo, došao mi je OGTT i super je. user posted image

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
7.10.2020 13:07:05   
katy1503
Lagertha, super za OGTT :)

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
8.10.2020 9:50:13   
PinkyFunkyBirdy
Lagertha, super za dobar OGTT! user posted image user posted image user posted image Kad stižu ostali nalazi? Vjerujem da će sve biti dobro. user posted image

Da, Breskvice, kakvo je stanje kod tebe? user posted image Napiši više malih postova umjesto jednog velikog tako da ti prođe.

Ajme kako mi se neda raditi - baš mi treba neki dan samo da spavam i ništa ne radim. Ne volim stres koji mi se sa svih strana skuplja: na poslu je gužva, dečki će mi ubrzo imati rođendane pa moram misliti i na poklone i na organizaciju (jer neće slaviti u igraonici nego će kroz više dana dolaziti pomalo rodbina), pa čišćenje zbog gostiju, pa kupujemo veći auto i sad to pregovaramo, pa moram još hrpu malih sitnica odraditi .... stvarno imam osjećaj da to neću sve moći. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
8.10.2020 12:03:30   
Lagertha
Meni je isto tako bilo jedno vrijeme. Onda sam razgovarala sa šefom. Rekla sam kako me taj jedan projekt pritišće i da mi je previše stresan, da nema smisla da više budem na njemu kad mogu sutra završiti na bolovanju. Odlučila sam još maksimalno 5 tjedana raditi, a unutar tog vremena mogu obavljati prijenos svog posla na kolegu i eventualno neke manje zadatke, a na tom projektu sam predvidjela da će se trebati dosta raditi prekovremeno jer su drugi ljudi jako kasnili sa stvarima koje su bile preduvjet za moj dio. I otkad me on maknuo sa tog projekta puno mi je bolje i smirenija sam, nemam više osjećaj kao da me nešto davi.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
8.10.2020 12:59:02   
Breskvica55
https://ibb.co/x1fNRNj


Ovo je nalaz anomaly scana. Pozlilo mi je tamo. Cure, ja evo.. ja ne znam.. Hoce li moje dijete doci zivo i zdravo na svijet? Hocu li mu biti mama?Toliko me strah da se ne da opisati

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
8.10.2020 12:59:21   
Breskvica55
Jos u nedjelju je na hitnoj u bolnici bio kao 19+2, veci za dan, a sad po ovim mjerama kod doktora je 19+1. Sta se dogodilo?Doktor nije nista spominjao, njemu je sve ok, osim tog kao sto trebamo pratiti i tek nakon poroda kad vidimo kalo funkcionira probava bebina odlucit treba li taj neki zahvatv ili ne. Bojim se tih mjera i dana sta se mijenjaju samo tako, bojim se ovoga, bojim se kako ce biti poslije poroda, nigdje ne mogu naci nista o tome, neka 2 posta imaju samo


(Odgovor članu Breskvica55)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
9.10.2020 10:02:32   
PinkyFunkyBirdy
Lagertha, ajme baš dobro da si se uspjela riješiti stresa. user posted image Ajde još malo i valjda će i meni popustiti. user posted image

Breskvice, opet paničariš i brineš previše. user posted image
Sve se još razvija kod tvoje bebe i do samog kraja ne možeš znati dal će sve biti super ili ne. BITNO JE DA DOKTOR KAŽE DA JE SVE DOBRO jer oni su tu oni koji najviše znaju. Moj M je do 2 godine imao rupu na srcu i suženje plućne arterije zbog koje je bilo upitno dal će se moći ikad baviti zahtjevnijim aktivnostima (ili će morati na operaciju). Tek s 2 g. mu se to samo ispravilo. Bebe se razvijaju još neko vrijeme nakon poroda, a kamoli kod tebe koja si tek na pola trudnoće.

Za ove mjere smo već pisale i ne znam što te to tako opet muči ako mjera ispadne dan veća ili manja. Ja sam išla sad na pregled kad sam bila točno 20 tt, a mislim da je glava ispala 21+3, a dužina od tjemena do trtice i nožna kost su ispale 19+5 i doktor je rekao da je sve SAVRŠENO kako treba i ja mu potpuno vjerujem i znam jer sam već rodila potpuno zdravu djecu koja su imala mjere i po 2 tjedna veće.
Ženo, smiri se jer svojom nervozom činiš više štete svojoj bebi nego treba. Ići ćeš na kontrolni pregled pa ćeš saznati više - možda se crijeva do tada pomaknu i razviju pa sve ispadne super. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Breskvica55)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
9.10.2020 10:13:59   
Breskvica55
Pa da, jako se brinem i panicarim i ne mogu si pomoci jer mi nije svejedno cuti da nesto nije u redu i da ce mozda morati na operaciju cim se rodi. Prvo mi je dijete i ja nista ne znam, jos imam i traumu od prije. Mozda se vama cini glupo, ali meni je strasno. Mozda se ne bih ni ja ovoliko brinula da imam vec dijete.Za mjere mi pise da je glava u 18 tjednu, trbuh i noga u 19. A cijela beba 19+1, a ja sutra trebam biti 20. I kazem.. imala sam odnose samo 2 dana u sestom mjesecu. I tocno nema greske ono kasna ovulacija itd. Je, kasnija 2 dana. I brine me jer su mi u nedjelju na pregledu u bolnici sve te mjere bile u 19 tjednu i to 19 i 5 nesto. A sad kao da se smanjio? Ili je krivo jedno ili drugo. Ovo je ipak privatnik. Mozda ja nisam dobra majka, ne znam.


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
9.10.2020 10:15:44   
Breskvica55
Jos da dodam, ne bih se ni ja brinula da su vece. Otkud srece. 


(Odgovor članu Breskvica55)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
9.10.2020 12:28:03   
PinkyFunkyBirdy
Breskvice, da brineš, ali dal si svjesna da se beba još razvija i još ima pola trudnoće da se sve razvije do kraja. Čekaj da vidiš na sljedećim pregledima što će reći doktori. S razvojem bebica je sve moguće.
Za veličinu - doktori ne mogu izvaditi bebu i ispružiti ju tako da točno imaju mjeru u milimetar već ti je to kao da mjeriš malo veće zrno graha. Dal su mjere graha sa svih strana iste? Nisu, pa tako nije niti s bebama i još k tome se miču stalno. A nismo ni mi svi jednaki. Možda ti je beba povukla manju veličinu glave od šukundjeda s muževe strane i takva će jednostavno biti. Nije bitno da je sve po datumu već da se od pregleda jednog do pregleda drugog vidi ravnomjerni napredak, a ne zastoj ili nazadovanje.
Vjerujem da znaš točan datum kad si ostala trudna. No, kažem ti da +/- 2 tjedna su sasvim normalni u razvoju bebe i neću to više spominjati.

Evo, mene recimo neopisivo živcira što kod socijalnog ginića mi uvijek mjere trudnoću od prvog dana zadnje menge - što s mojim PCOS-em nema veze sa zdravom logikom jer moji ciklusi su strašno neredoviti, a onda njima uvijek piše da mi plod ispada puno nerazvijeniji od očekivanja. Uzalud sam im ja objašnjavala da nema smisla da ako 6 mjeseci nemam menge i ostanem trudna da nema logike da mi trudnoća 6 mjeseci kasnije napreduje od očekivanog. No, to je njihov način bilježenja i ne možeš protiv toga. Napišu pokraj koji je korigirani datum ZM (koji moj privatnik odredi) i onda je kao ok (ali u sustavu i dalje piše nelogičan datum početka trudnoće). Zato se ja držim svog privatnika jer barem s njim znam na čemu sam. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Breskvica55)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
11.10.2020 23:38:16   
mamice
Vecer.  Mi smo bili u petak na kontroli i bebac raste ko veliki.10 dana smo u plusu. 

E sad jedno pitanje😊 koje vi cajeve pijete u trudnoci? Ja cijelo vrijeme prije spavanje pijem kamilicu da bi mi doktor rekao da ni slucajno jer kamilica potice trudove i zabranjena je u trudnoci 🤔😱

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
12.10.2020 10:18:07   
Lagertha
Mamice, i ja sam nešto čitala za kamilicu. Da je opasna ako se ful puno pije, može izazvati kontrakcije i pobacaj, ali da je korisna u manjim količinama.
Popila sam jednu kamilicu nedavno i baš mi odgovara, ali dobar je i šipak i kopriva, roibos... pa i onaj od jabuke i cimeta.
Ja pokušavam mijenjati vrste čajeva. Ne pijem ih ni svaki dan, al sad dolazi zima pa će mi pasati.

Bila sam na krštenju u subotu, sad čekam da li sam možda pokupila koronu. user posted image


(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
13.10.2020 11:46:46   
mamice
Meni je bas pasala kamilica prije spavanja al necu riskirati. Mi smo danas usli u 13 tjedan. Svaki dan me bole jajnici a doktor kaze da se to maternica siri. Dolazim drugi tjedan za Hrvatsku nakon 3 mj.i bas se veselim. Masku nemoram nositi radi astme i trudnoce al ju u javnom prijevozu stavljam,nikad se ne zna. Imam preģled pulmola sljedeci cetvrtak da vise vidim sta se dogadja jer ludim s tim kasljem.

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
13.10.2020 15:22:16   
Lagertha
Ja sam danas bila na pregledu napokon i mali je ogroman. Ima 1165 grama. Meni se to čini preveliko, a OGTT uredan. Na zadak je još uvijek.
Pitala sam ga za tu aritmiju/tahikardiju što osjećam pa me poslao na EKG.
Dobila sam 8 kg i čini mi se dosta visok tlak za mene 135/70 jer inače patim od niskog tlaka. Idući pregled je 16.11. i koliko sam shvatila to je zadnji pregled kog njega. Inače, maleckog kao da pere neka depra jer će dobiti bracu. Počeo je valjda razmišljati više o tome i opterećuje ga to. Zapeo je za spavanje - da ne želi da braco i ja spavamo zajedno. Pa ga muči što će biti puno veći od brace, da on ne bi u školu. Zabolio me trbuh od muke kad sam čula što mi je sve napričao.

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
16.10.2020 13:35:39   
PinkyFunkyBirdy
Mamice, pa super da bebač lijepo napreduje! user posted image Nisam to čula za kamilicu, ali jesam za kadulju pa nju izbjegavam osim u minimalnim količinama.
Nadam se da ćeš uspijet smiriti kašalj. Vjerujem da ti nije lako. user posted image

Lagertha, opa, pa to je bebač i pol! user posted image A, gle, sad je taj period naglog dobivanja na težini bebe.
Takav tlak sam i ja imala na zadnjem pregledu, a isto sam nisko-tlakaš. Ma to je još super - bez brige. user posted image
Ovo s malcem ti je faza - kako postaje sve svjesniji tako ima različite reakcije. Proći će ga to. Znaš kako je meni ginić rekao kad sam trebala roditi svog drugog: zašto se čudite? To vam je kao da muž iznenada dovede ljubavnicu doma i odjednom niste jedini u njegovom svijetu već sve dijelite s njom. Tako je isto i s djetetom koji je bio jedinac do tada. user posted image

Ja sam vam u gužvi ovaj tjedan toliko da me uz ovo vrijeme i glava svaki dan boli. Neke stvari su se riješile pa je malo lakše, ali još čekam da vikend prođe i bude bolje. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
20.10.2020 12:49:02   
mamice
Evo nas. Uz Astmu sad me izgleda i urinoinfekcija uhvatila 😔 imam ogromni pritisak i stalno mokrenje al ne boli me dok mokrim nego bas pritisak u mjehuru. Dala urinokulturu da vide sta je jer u normalnom nalazu urina sve ok. Ne zeli mi doktorica dati odmah antibiotik jer sam vec 2 antibiotika popila 😏

Danas putujem za Hrvatsku i strah me je ak se pogorsa sta napraviti s obzirom na ovu Koronu nemogu ni u bolnicu normalno.

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!