RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


andy1 -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (31.8.2018 12:04:34)

E i Leilani - pisaaaaj test :) [sm=bravo.gif][sm=duda.gif][sm=bravo.gif]




Leilani -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (31.8.2018 12:18:19)

Haha 😂😂  polako, znam da ste nestrpljive, ali danas mi je tek 29 DC, to je prerano. Cekamo... MM-u nisam ni rekla da mi kasni 😀 
Andy dobro je to kad uspijes skrenuti misli pa ne mislis jel uspjelo ili ne. A to sto te boli, stvarno moze biti od nosenja i rintanja. Mene recimo križa znaju boliti kad trčim, ne znam kako uspijem krivo trčati. A zadnjih mjesec dana sam usporila, ne trcim nego hodam. 




hipo -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (31.8.2018 12:26:12)

lelani, ajmo priznaj sve mužu i popišaj plus

snjeguljice, nemoj mi se ti smijat i tu nagovarat druge da pišaju, kad se sjetim kako si štrajkala s testom a trudna na kvadrat

andy, hvala! tako sam se i ja pitala što moja sisa, sise ko škarniclići, ispuhale se, odustale od života i gravitacije. Al evo ona i dalje sisa li ga sisa, nekad preskoči jedan dan, nekad samo ujutro, nekad navečer nekad navečer i ujutro, jedino su se sise vratile među žive kako je trudnoća počela napredovat. Meni je zadnja O isto bila jako bolna, morala sam si malo leć jer nisam mogla hodat. Gore nego da sam na ljekovima.

Za privatne poruke, ja bi kliknula gore di piše u smeđem kvadratu moja raja pa je tamo blinkavo pismo i onda se otvori popis sa svom poštom




Lagertha -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (31.8.2018 14:28:53)

Hahaha, Hipo, to si dobro rekla za Snjeguljicu! Ona je izgubila sva prava da nagovara druge da pišaju do kraja života ili bar godinu-dvije [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (31.8.2018 17:00:36)

Aaa leilani uzivam vec i u navijanju da piskis test, a bude li plus... popit cu nesto u to ime. Daj razlog za slavlje!
Lagherta sretno s jaslicama!




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (31.8.2018 18:49:42)

Leilani, pusti brojeve. Bitno da kasni. 😂Mene je muž ispitivao koji je dan. I preznojavao se. Nadam se da će nešto nanjušiti i da ćete zajedno piškiti test! 🙆
A gle ti njih što o meni pišu!😀 Sram vas bilo!👅




Leilani -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (31.8.2018 20:56:37)

Curke hvala na navijanju! Uzbudljiv kraj mjeseca 😂 
Belina
draga, najradije bih dala razlog za slavlje. 😀
Snjeguljo, moram si to kasnjenje nekako objasniti pa brojim, bojim se pomisljati, a opet se nadam.  Ali svakako skupa piskimo ako dođe do toga 😂 
Ali nesto lagano osjecam trbuh, ne sviđa mi se to...




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (1.9.2018 7:10:51)

Leilani, taj nesretni trbuh. Obeshrabruje.... Tako je i meni bilo, i Hipo, ma normalno je. Pravilo. Eno, i prije deset_ dana me grčilo tako. Uglavnom, zato sam odgađala test. Ali sam se ipak testirala. Izmjerila bih si bazalnu temperaturu. Znaš i sama. Možeš pokušati.😉Onako, samo da ti znaš.😋Sretno!😊😊😊




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (1.9.2018 8:55:09)

Meni kreće danas,  smeđi iscjedak lagano počeo što mi je čudno jer mi ne kreće s iscjetkom, ciklus školski 28 dana.
Leilani, uh - ajde? Test? ☺️☺️☺️
Znat ćemo nalaze sljedeći tjedan. Moje nije pokupio zaboravio je. 🤔😅




Leilani -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (1.9.2018 22:00:32)

Piskila sam prije pola sata, negativan...😓  MM mi je cijelo popodne govorio trudnica moja, onda je rekao ajde necu vise to govoriti, kaj ak stvarno nisi. Kaj da piskim ujutro ako ne dođe ili da cekam? 




hipo -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (1.9.2018 22:55:48)

Lelani, zao mi je radi testa. Koliko si dugo nepiskila prije testa?Da pricekas preksutra pa pisnes ujutro? 




Leilani -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (2.9.2018 6:27:02)

Ma bila sam kod frendice i isla sam, u dva sata koliko smo bili, 4 puta na wc u kratkim razmacima, popila sam dvije i pol case vode... I netom prije nego smo isli doma sam isla kod nje na wc i onda doma nakon pol sata sam piskila test... Budem pricekala, a bas mi opet nekako u trbuhu kuha pomalo. Bas me sad živcira...




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (2.9.2018 7:03:00)

Leilani, žao mi je zbog minusa.😐 Puno je to piškenja prije testa. Naravno, ako ne dođe, a držim fige da neće, napravi test u ponedjeljak ujutro. Koji si test radila?Muž ti je divan. Joj, baš bi bilo prelijepo da ti može uistinu govoriti trudnice moja....😗




Leilani -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (2.9.2018 7:07:34)

Hvala ti, da bar bude tako...Imala sam jednu trakicu one step s e-baya, to sam dobila s ovul.trakicama koje sam narucila preko njuskala. 




belina -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (2.9.2018 8:07:38)

Jutroo, Leilani sta si odlucila, cekat ponediljak ili? Jako mi je zao zbog -, sve znas, moze bit da je prerano, a necemo znat dok ne ponovis ili ne dode vjestica. Muz ti je stvarno divan, Tvoja stijena. Draga moja, sta god bude uz tebe smo, al daj da popijem nesto!!!!




Leilani -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (2.9.2018 16:32:33)

Pricekat cu jos koji dan, a evo cijelo popodne me boli kao da ce stici i križa isto tako. Ma ima da se sve napijete, naravno ne trudnice, ako bude plus 😂 




Leilani -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (2.9.2018 17:02:10)

Nista drage moje...stiže... 😭😭😭 Tuzna sam jako. 




hipo -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (2.9.2018 19:40:30)

😭😭😭😭 Lelani jaaaaako mi je zao  bas sam se nadala da budes trudna. 




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (2.9.2018 21:18:31)



IZVORNA PORUKA: Leilani

Nista drage moje...stiže... 😭😭😭 Tuzna sam jako. 



😥😥 A joj... Žao mi je. Jako, ali jako sam se nadala za tebe...😢




Leilani -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (3.9.2018 8:39:57)

Hvala vam drage moje 😗  Jucer sam se bas isplakala 😭😭 danas sam mrvicu bolje... Nista, idemo dalje. Mislim si posto mozda se ipak nesto kuhalo pa nije uspjelo, ali mozda bas zato uskoro uspije.




belina -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (3.9.2018 8:46:11)

Leilani uvijek ti napisem: sve znas....zao mi ie do neba. Ok, pozitivom do kraja, dobar stav. Kad ti prijavis plus ja cu se napit ko guzica😂😂😂😂eto obecajem na rr!!




tintin -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (3.9.2018 9:08:35)

Nije me bilo kratko vrijeme I sad citam za Leilani do kraja, kad ono glupa menga, jako mi je zao draga, ali bit ce sta si rekla mozda se nesto kuhalo pa nije uspilo,mozda je to znak da ce uskoro biti plusic, e da i ja cu se opit kad ti objavis plusic :-) veliki zagrljaj




hipo -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (3.9.2018 9:40:23)

Lelani nek si se isplakla. Tako bi i ja cesto i olaksalo bi mi dusu i da se ide naprijed.Na zadnjem pregledu pita me domtor za testove, ja sve odbila i kazem da nam dugo trebalo i da imam tu teoriju kako je priroda odradila selelciju. Kad smo pokisavali imala sam to kuhanje, dok nismo nista se nije kuhalo  pa racunam. Da sad kad je uspjelo da je sve ok. On se nasmijao i reko da nije losa teorija. Tako da nesto se garant zakuhalo, nek kiha, jednom ce se dobro skuhat 😘😘😘




Lagertha -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (3.9.2018 11:16:01)

Žao mi je Leilani, samo se isplači... i ja bih trebala zbog svega, ali nekako ispada da nemam vremena. Tek tu i tamo pustim suzu, život mi je prebrz. Mm uopće nema razumijevanja prema mojim željama. [sm=smiley13.gif]
Vjerujem da će se tebi ubrzo desiti plusić!




nymeria -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (3.9.2018 13:18:51)

Pozz djevojke, redovito vas škicam al se nikak javit....
Leilani draga neizmjerno mi je žao... Nadam se da bu se do nove god neš i zakuhalo kod tebe ipak... Drž se i nedaj se....
Hipo i snjeguljo čestitam na trudnoćama... Baš mi je drago da ste uspjele sam tak ovaj put...
Ostalim trudilicama želim brz i uspješan ulov plusića...
Kod nas sve ok... Vratili se sa mora i danas nam bio prvi dan u novom vrtiću... Jako je lijepo sve prihvatio pa ćemo vidjet kak će dalje... Ja sam još ovaj tjedan na go i doma imam hrpu posla...
Ja još neću među trudilice jer mi muž nije baš neka ispomoć a i ni financijski nismo... Iako si sanjam jednu malu plavu loknicu...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>