Obrojavanje - srpanj 2018. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


Snjeguljica_83 -> Obrojavanje - srpanj 2018. (29.6.2018 8:54:50)



Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Snjeguljica_83 - 1. 7.











Snjeguljica_83 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (29.6.2018 8:55:21)

Sretno, dame!!![sm=bravo.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka1.gif]




hipo -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (29.6.2018 11:59:14)

sretno svima

meni FF kaže 22.07. taman pred godišnji, baš divno, tako da ću putovat usaftana u tolitre krvi bljak




Snjeguljica_83 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (29.6.2018 13:48:15)





Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Snjeguljica_83 - 1. 7.

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Hipo - 22. 7.












Snjeguljica_83 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (29.6.2018 13:49:10)

Hipo, možda nećeš putovati takva. Nikad ne znaš.[sm=smiley2.gif]




Mini Bav -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (29.6.2018 22:12:04)

Bok cure,

Ja neću davati datum. Odlučila sam obaviti preglede ali ne poduzimati nikakve potpomognute akcije. Također, odlučila sam posvetit se poslu jer trenutno imam veliku priliku koja me lomi u želji za bebom. Shvatila sam da takva ne mogu biti posvećena 100% planiranju. Želim drugo dijete, naravno, ali prošlo je godinu i pol od kad smo počeli raditi na tome, a od onda se dosta toga promijenilo!
Ja sam sretna radi toga, zaista vidim u poslu priliku za napredovanjem i ne bih voljela sad stat, a malo mi fali da postignem što želim (sigurnost, pozicija). Iskreno, to me lomi već duže vrijeme i jednostavno negdje moram olabaviti... Nećemo odustati, nećemo izbjegavati, ali neću se ni truditi toliko, ako bude-super, ako ne-u pravo vrijeme ćemo se posvetiti tome, poduzeti akcije.
Ja osjećam da to nije u ovom trenutku "ispravno", i da ta beba s razlogom čeka. [sm=smiley1.gif]

Želim vam puno sreće u ovom mjesecu, javit ću se naravno sa rezultatima nalaza [sm=smiley1.gif]




hipo -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (29.6.2018 23:34:20)

Mali bav sretno s poslom i nalazima.




Lagertha -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (30.6.2018 14:15:37)

Meni je 6.7. datum... i ja se lomim oko posla/bebe, ali bih radije bebu. Nisam protiv bebe ni u kasnim 30-tim/ranim 40-tim... ali bih se radije sad riješila pa u ranim 40-tim imala osnovnoškolce.




belina -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (30.6.2018 15:02:53)

Mini Bav sretno sta god da odlucis!
Lagerta takodjer!
Hipo nema goreg od GO sa mengom! Nadam se da ce te zaobic. Zapravo najgora je [sm=hudicek1.gif] preko ljeta, uzasss
Snjeguljice otvori listu sa znakicem[sm=nosecka.gif]
Sretno svima!

Cure s jesenskih nista ne pisu pa se ja tako tu ubacujem, valjda ne smetam hehe!




Mini Bav -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (30.6.2018 22:46:29)

Lagertha u potpunosti se slažem sa time! Ali ja imam jednu olakotnu okolnost- imam 25 godina i znam da imam vremena, pa si ga dajem. [sm=smiley1.gif]
Jedino što me lomi je razlika u godinama koja će biti još veća, a željela sam malu razliku, ali muž me podupire u odluci pa mi je lakše.




hipo -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (30.6.2018 23:18:59)

Belina, samo ti pisi.

Mali bav, 25, ajme pa jos stignes svasta!




Snjeguljica_83 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (1.7.2018 7:01:48)

Mini Bav, i ja ću dodati: 25, ajme!
Ja se s 25 nisam bila ni udala! 😂 Ako ćemo detaljnije, niti zaručila![sm=jezicek.gif]

Belina, imaš ludu želju.[sm=smiley1.gif]

Pišete o poslu i bebama. I mi smo čekali da vidimo hoće li kod mene biti pomaka na poslu, na bolje, naravno. Šefica je stalno obećavala, ali onda kad je rekla da ništa od toga, MM i ja smo rekli, ako me ne trebaju na poslu, ako im ništa ne znači, onda ajmo raditi na bebi ozbiljno. I onda smo se suočili s problemima... Kad sam trebala krenuti s klomifenima, dogodilo se dugoočekivano promaknuće i mi smo i dalje nastavili s planom. Toliko smo bili dugo u tome, nisam htjela odustati dok ne uspijem! Jednostavno nisam mogla odlučiti se za odgodu zbog posla....
Nakon dva mjeseca ugledala sam plus, a znala sam da me čeka velika obveza i odgovornost prema poslu, koju ako ne izvršim, dobivam otkaz. I tako sam se mučila dok sam bila trudna, na komplikacijama, morala sam i na put trudna, sve prije termina.
Uspjela sam iskombinirati sve, bilo je turbulentno, ali i odvažno. Priča za djecu i unučad, ako Bog da.
Imala sam i sreću. Ne smijem zaboraviti.





Lagertha -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (1.7.2018 9:41:24)

Svaka čast Snjeguljice! Meni je lagodno prošla trudnoća, porod, porodiljni... Najveći stres je bila svadba.
Mini bav, stvarno ne trebaš onda žuriti niti ti je sila, ja s druge strane imam argument zašto bih sad. Također i da ovog malog postojećeg mogu lakše na vrtić priviknut [sm=smiley19.gif]
Nije mi baš voda do grla došla, ali nisam ni u cvijetu mladosti kao ti [sm=smiley36.gif]

E da, ja se s 25 još nisam ni poseksala kak spada [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




belina -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (1.7.2018 11:10:33)

Mini bav pa curice jedna hahahah!! Ma zezam se! Ja sam samo 10 godina starija 🤦‍♀️ S 25 jos nisam imala ni prvo. Tako da mislim da se stignes ostvarit i kao majka a i kao karijerist. Imas vremena za sve. Mozda je ovako ispalo s razlogom. Ugrabi tu priliku pa ce ri poslije bit lakse kad budes isla na bebu No2. Mozda ces imati bolju placu, bolje radno mjesto. U svakom slucaju pisi nam sta god odlucis!





Snjeguljica_83 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (2.7.2018 6:42:22)

Lagertha, hvala.😉
Moja kučkica M došla. Na 27. dc. Imam kraće cikluse, nešto novo u mom životu.[sm=zz_nerd.png]
Kupit ću si Evine kapi.
Jel koja od vas to pila ili čula što o njima?[sm=zmeden.gif]




hipo -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (2.7.2018 9:55:46)

snjeguljice, nek bude bezbolna i neobilna, drznica jedna, usudila se doć usred ljeta!




Lagertha -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (2.7.2018 9:59:34)

Snjeguljice, nadam se da ti je zadnja ove i iduće godine!
Nemam pojma što su te Evine kapi...




Snjeguljica_83 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (3.7.2018 8:54:18)

Srećom, ne boli, nije obilno. Kupih Evine kapi i počela sam. U biti, u njima je 90 % vrkute (zeleni) i 10 % konopljike, plod (vitex). Nisam znala da je toliki postotak vrkute, već da je u većini konopljika. Hm... Ok, sad sam započela s tim, ali vjerujem da ću kad to potrošim uzeti baš VITEX u kapsulama, tu je samo konopljika u pitanju. A što, kad u ljekarni nisu imali. Nema druge nego on-line.




hipo -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (5.7.2018 10:08:39)

bok, ima li tu novosti?
Ja čekam O.
Išla sam naručit trakice i kad sam vidjela moguće rokove dostave, vidim da nas možda neće bit u Zg. P sam odustala. Al sam se sjetila da imam na poslu mikroskop pa ću ko i pre 3 godine snimat slinu da vidim oće li bit paprati. Sad još imam neke trakice pa ću to nekako iskombinirat.




Lagertha -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (5.7.2018 12:02:39)

Nisam radila test... možda prekosutra ako ne dođe sutra.




Snjeguljica_83 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (6.7.2018 6:14:55)

Hipo, vidim da te eggwhite napao...[sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif] Blago tebi! [sm=smiley36.gif] Jesu krenuli radovi?[sm=jezicek.gif]




hipo -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (6.7.2018 9:25:59)


IZVORNA PORUKA: Snjeguljica_83

Hipo, vidim da te eggwhite napao...[sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif] Blago tebi! [sm=smiley36.gif] Jesu krenuli radovi?[sm=jezicek.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
Radovi nisu krenuli. Izvođač radova je sinoć zaspao prije male[sm=smiley36.gif] Ne zna što ga čeka za vikend. Jučer sam pljuckala i s mikroskopom snimala sluz, nije bilo ni p od paprati. Danas ću ponovit, ako se počela javljat ću pišnut i trakicu. Imam samo dvije.




Lagertha -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (6.7.2018 10:41:55)

Ipak sam danas napravila test i nema ni c od crtice. Da sam trudna mislim da bi se nešto već trebalo i vidjeti...




Snjeguljica_83 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (6.7.2018 12:19:47)

Hipo, onda pljuc-pljuc po staklu.[sm=smiley36.gif]

Lagertha,
bezveze, žao mi je zbog minusa. Ali čekaj, nije još ništa gotovo.

Ja prijavljujem nešto interesantno. Danas mi je 6. dc, muž pohvalio količinu sluzi, obzirom na dc. Bit će da je to od Vitexa.[sm=jezicek.gif][sm=smiley2.gif][sm=smiley20.gif] Pratit ćemo dalje... I vidjeti kad počnu plodni dani kakvo će biti stanje.




hipo -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (7.7.2018 12:29:26)

Natipkala ja jucer post, al ga nema[sm=zmeden.gif]
Jucer su me toliko jajnici bolili da sam jedva hodala. Danas manje. Snjeguljice, moguce da je O i kod mene ranija pa ce ciklus bit kraci.




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>