RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


Leilani -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (22.1.2018 17:46:50)

snjeguljice; mini bav nam je stigla [sm=hudicek1.gif].. zao mi je draga. Nadam se da cete cim prije rijesiti pretrage da vidite na cemu ste. Grlim [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]

syringa samo odmraj koliko mozes uz malca. Znam da je nemoguce da ga niti jednom ne podignes. Bit ce sve ok. Snjeguljica pametno savjetuje.




hipo -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (22.1.2018 20:47:28)



Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Syringa - 15.01. [sm=nosecka.gif]

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Mini Bav - 19.01.




syringa -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (23.1.2018 7:12:45)

jutro!
Hipo [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif] žao mi je draga. baš sam se nadala!
Minibav,nemoj biti tužna. bit će. vjeruj!
snjeguljice, hvala ti na svijetima. [sm=smiley31.gif]
ostale, kako ste? kako to da nema nikakve liste za proljetne i ljetne bebe?!
kod mene neko zatišje. brinem. jučer niti jedan simptom. i normalno da sam odmah u brizi i strahu.
nestalo napetosti i težine u trbuhu, čak nemam ni stalni poriv za mokrenjem. muka mi nije bila cijeli dan.
tako da, bojim se najgoreg. [sm=smiley13.gif] terapiju trošim, sve sam poduzela što mislim da trebam.
ne znam što da si predbacim u najgorjem scenariju osim što par puta dnevno malenog podignem.
eto, zbilja ne znamšto se događa ali brinem. ništa ne mogu znati do slijedećeg uzv koji je tek za 10 dana. [sm=zmeden.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (23.1.2018 9:19:44)

Joj, Syringa, draga, nemoj me plašiti, nemoj me žalostiti i brinuti.... [sm=smiley13.gif] Idemo dan po dan. [sm=smiley1.gif]Ne znači to ništa. Nemoj se brinuti.. Znam da je lakše reći, nego učiniti... I sama si rekla, napravila si sve što možeš. Nema druge, nema ničega više od toga. Prepusti u Božje ruke, bit će sve dobro![sm=smiley1.gif]

Postoji tema proljetno/ljetne bebe, ima nekoliko cura tamo, ali nemam pojma kako do te teme, koji pdf?! Tu i tamo se strane pojavi nešto, kliknem pa ih pročitam, ali ovako ih pronaći ne znam.[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (23.1.2018 9:20:39)

Moram čestitati Daxy rođendan! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Mislim da nas uopće ne čita, ali nema veze.[sm=jezicek.gif] Daxy je Daxy![sm=smiley31.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (23.1.2018 9:42:23)

Hipo Draga zao mi je, sretno u sljedecem ciklusu.
Daxy Sretan rodjendan, puno srece I zdravlja. Cmok




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (23.1.2018 10:30:10)

Pozdrav cure [sm=smiley1.gif]
Syringa, simptomi su *ebena stvar,
izluđivali su me cijelu trudnoću, drži
se hrabro. Vjerujem da nije lako, držim
fige da bude sve super [sm=bravo.gif]
Tema za proljetne je na krivom mjestu otvorena:
Trudnoća/trudnoća i porod.
Hipo, žao mi je zbog vještice, sretno idući ciklus..
Daxy draga, uživaj u najljepšem rodendanu,
ljubim tebe i cure punooo 🎂😍❤🎁👏




Tuck -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (23.1.2018 15:37:51)

Snjeguljice, u Trudnoca》Razgovori u ocekivanju(djeteta)》Rodili smo!... je ta tema, bas sam sad isla pogledati :)
Ja ju najlakse pronađem ovdje desno kad pritisnem na "Promjenjene rasprave"




tintin -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (24.1.2018 12:54:14)

Curke samo da javim, u postupak opet idem u ozujku, do tada kucna radinost [sm=smiley36.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (24.1.2018 23:09:58)

Tintin sretno u kućnoj radinosti [sm=bravo.gif] [sm=sloncek.gif]. Ako ne upali bit će sreće u postupku [sm=smiley36.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (25.1.2018 6:53:39)

Tintin, onda se bacite u akciju!😁




Leilani -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (26.1.2018 14:15:06)

tintin sretno u kucnoj [sm=bravo.gif] ja ti od srca zelim da upali. A postupak bi bio prirodni ili?

Mi smo svoje kucne radinosti odradili, zadnja dva mjeseca to radimo usred noci i onda nastavimo spavati. Jer smo navecer bas umorni, ujutro ne stignemo pa jedino preostaje noc [sm=smiley36.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (26.1.2018 14:36:30)

Hvala cure na podrsci :-)
Leilani idem opet u stimulirani postupak, zelim ti svu srecu da ti je upalilo ovaj put.




Leilani -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (27.1.2018 13:35:30)

Hvala draga. Nisam se mogla sjetiti rijeci stimulirani [sm=smiley36.gif] Uglavnom, zelim ti srecu da ni ne morate u postupak. [sm=smiley31.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (27.1.2018 14:58:15)

Tintin sretno!

Moja vjestica gotova. Mi idemo drugi tjedan na put, bas nas nema doma od 10-15 DC. Ne moze gore. Tako da ovaj mjesec imamo godisnji od zatrudnjivanja. Bit cemo kod prijatelja u kuci pa nekako ne vidima kako[sm=jezicek.gif]
Psihicki mi treba odmor,vec sam se pocela nervirat oko svega.
Doso mi je folat pa se sad s tim sopam i multivitaminima.




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (29.1.2018 8:43:00)

Hipo, pridružujem se klubu plodni dani, a no baby dancing.[sm=jezicek.gif][sm=smiley13.gif] Malac je bolestan, jučer iscjedak govorio svoje, ah.[sm=zz_poop.gif]

Nešto me boluckalo s desne strane, možda desni jajnik radi, a kako je taj jajovod začepljen... ni nema tako puno veze što ovaj mjesec ne možemo pokriti. Možda još ovaj tjedan nešto uleti.[sm=jezicek.gif]




Leilani -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (29.1.2018 8:51:43)

hipo kod prijatelja u kuci vam moze biti uzbudljivo, zasto ne bi mogli ako cete imati svoju sobu? [sm=smiley36.gif] U svakom slucaju zelim vam lijep odmor i da se napunis baterijama i rijesis stresa.

snjeguljo neka ipak uleti nesto [sm=zz_dance.gif]

Ja trebam dobiti za 5 dana iako imam osjecaj da ce i uranit dan dva. A pika me lijevi jajnik, na njemu sam osjetila O ovaj mjesec i križa me bole. Nadam se da nije neka prehlada u pitanju. I nekako sam danas tuznjikava, ali i vrijeme je sugavo a i ponedjeljak je... Nadam se da ste vi bolje.
Puse svima! [sm=smiley27.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (29.1.2018 10:02:27)

Hipo, ako mogu oni u Big brother kući, možeš i ti kod prijatelja![sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
A jesam bezobrazna...[sm=smiley4.gif]

Leilani, radije bih da je + kod tebe u pitanju.[sm=smiley1.gif]




syringa -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (29.1.2018 12:36:15)

POZZZ!
snjeguljice- možda je to neki znak. nikad ne reci nikad. možda pika sa nekim drugim razlogom. [sm=smiley1.gif]
hipo- potpisujem cure. zašto bi boravak kod prijatelja bio problem?! [sm=smiley36.gif] možda baš promijena bude dobitna kombinacija! [sm=jezicek.gif]
ostale, drage, sretno u postupcima i akcijama.
kod nas sve ok. čekamo uzv. sto scenarija u glavi. oko nas vlada gripa i panično se bojim zaraze. ne znam dal bi tako mala trudnoća preživjela takav gadan virus, temperaturu i kašalj.
molim Boga da me nekim čudom zaobiđe! [sm=smiley13.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - sijecanj 2018 (29.1.2018 13:25:05)

Syringa, treba prvo dečke poslati na posao, ali ne znam kako ćemo to obaviti![sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]