RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


tintin -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (10.4.2017 22:25:26)

Ako si dobila navecer mengu onda se sutrasnji dan racuna kao prvi, tako da mislim da ti je bolje vadit hormone u srijedu.




tišina -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (10.4.2017 22:45:27)

A oko 18 -19h je krenulo, al je cijeli dan bio dosta jak spoting (jaci nego prethodnih dana). I ja mislim da je bbolje u srijedu...




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (10.4.2017 23:12:39)

Ma krenuli smo akcijati pa sta bude.. [sm=smiley1.gif] ja osjetim bol u jajniku od jucer navecer, cak sam dosta osjetila i prilikom odnosa..

leilani meni su trakice stalno blago "pozitivne", jako su svjetle ali postoje. Ove od danas su za nijansu svjetlije od kontrolne znaci puno tamnije od ostalih, ali su jednake i ujutro i navecer.
Sretno u tinejdzerskom akcijanju, meni smijesno zvuci jer nase je takvo bilo do ovog mjeseca. Malo smo se zamijenile, neka bude dobitno! [sm=bravo.gif]

tišina ne znam sto bi ti rekla, nemam ni ja iskustva sa trakicama, nisam od neke pomoci [sm=smiley36.gif] al krenuli mi,necemo bit lijeni! [sm=smiley36.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (11.4.2017 8:18:18)

Stigla je i moja [sm=hudicek1.gif] idemo dalje




tišina -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (11.4.2017 8:36:08)

tintin a draga, žao mi je... ali baš kako kažeš, idemo dalje! nema odustajanja![sm=bravo.gif]

mini bav juhuhuhu!!! samo vi akcijajte i uživajte, još ovulacija daje svoje blagodati i nema zime[sm=smiley36.gif]

ja poslala poruku ginekologici, nadam se da će mi odgovoriti. objasnila sam joj cijelu situaciju pa ćemo vidjeti. ako ne odgovori, svakako idem ujutro do sunca...




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (11.4.2017 8:50:32)


Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] papučica - 16.04.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Mini Bav - 23.04.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Leilani - 27.04.





Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (11.4.2017 9:21:06)

tintin sretno dalje, neka ti bude kako si poželiš! [sm=smiley1.gif]

Evo 19dc i imamo pozitivnu trakicu [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] poželite mi sreću! [sm=smiley36.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (11.4.2017 9:28:44)

Jutro drage trudilice! [sm=smiley1.gif]

Draga tintin, žao mi je zbog [sm=hudicek1.gif]. [sm=smiley13.gif] Nadam se da je to zadnja u ovoj godini! [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Tišina, po meni je svejedno dal ćeš danas vaditi ili sutra jer nebi trebalo biti prevelikih odstupanja, a i za progesteron je ionako bitnija vrijednost na 21. dc (točnije 7 dana nakon O). [sm=smiley1.gif]

Leilani, samo vi budite kao tinejđeri. [sm=smiley36.gif] Tako se najzabavnije prave bebice. [sm=smiley36.gif]

Mini Bav, vidim pišeš da je krenulo akcijanje. Samo hrabro naprijed! [sm=smiley36.gif]

Papučice, uh, uh, tebe svašta snašlo. [sm=zmeden.gif] Drži se i nadam se da će se uz svu tu zbrku podkrasti mali bebonja u buši. [sm=smiley1.gif]

Belina, trudnice, kako si nam? [sm=smiley1.gif] Kad ćeš nam se javiti na trudničkoj temi?

Kod mene ništa posebno. Moj mali M je nešto kašljucav i ima povremeno tempicu pa ako samo nestanem s RR vjerojatno sam na BO (a i sljedeći tjedan sam na GO) pa se neću javljati. [sm=zmeden.gif] Mučnine i umor se polako smanjuju, ali mi je baš dugo čekati do sljedećeg pregleda (tek za 2 tjedna) pa stalno brinem i osluškujem dal će mi se bebica počet javljat. [sm=zmeden.gif] Stavila sam i sliku svoje već velike buše u album ako nekoga zanima: Buša s 13tt
Grlim vas sve i navijam da od danas pa sljedećih godinu dana nema novih vještica već da samo plusići pršte na sve strane! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (11.4.2017 9:43:23)

Pinky daaaaj lažeš, 13tt i već ovolka buša? I uz to ti je 2.trdunoća. Ajme kakav će onda moj biti, vidjet će se već sa 8 tjedana [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] a bar imaš kaj maziti [sm=smiley1.gif]




tišina -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (11.4.2017 9:59:40)

pinky [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] kako lijepiii trbuščić!!! zao mi je zbog malenog, nadam se da će tempica brzo proći pa da će ti godišnji biti stvarno pravi odmor![sm=smiley1.gif]

meni je po onim trakicama O 15 ili 16dc, znači li to da ću ponovno vaditi progesteron 7 dana nakon pozitivne trakice ili da idem baš na 21dc?




tintin -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (11.4.2017 10:30:22)

Tišina ja nisam gledala kad mi je bila O nego sam išla baš 21 dan ciklusa.




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (11.4.2017 10:47:10)

Jutro drage ...

Tintin žao mi je radi [sm=hudicek1.gif]
a i radi nalaza TSH...
kada imate dogovor na Humanoj ?
želim da ti se do tada spusti..

Belina kako si nam ti ?
posjeti nas malo [sm=smiley36.gif]

MiniBav
sada aktivno u akciju...ja do sada kada god smo akcijali imala sam jastuk i noge u zrak..
a u u ovoj dobitnoj kombinaciji nakon akcije,okrenula se i legla na trbuh,
čitala sam da tako plivači brzo i lakše dođu do cilja [sm=smiley36.gif]
a sada nisam sigurna da je baš to bilo presudno[sm=zmeden.gif]
jedno znam da više nakon ovog neću pokušavati da se uvjerim u to[sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]

Leilani tinjeđeri uživajte u akciji..neka bude dobitna[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Papučice neka se iza svega toga krije jedan lijepi [sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Tišina[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

Lourdess draga u mislima si mi [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

evo u kratko ja i dalje koma...počelo je moje nespavanje po noći.gledanje u plafon...
ujutro sam ko da me je vlak zgazil[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]
mučnine pak neke lude počele...
danas službeno 16tt..
imate u mom albumu moju bušiku stvarno sam ogromna [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (11.4.2017 10:56:44)

mali andeo dokazano je da to nema nikakve veze, baš sam nedavno čitala :) ali ajde ležat ću na trbuhu možda i meni upali [sm=smiley36.gif]
Ma sad će biti akcija svaki dan sljedećih par dana, nema zajebancije! [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (11.4.2017 14:18:32)

Zvala sam kbc, ali za dr kojeg sam odabrala trebala sam zvati jučer jer je za naručivanje kod njega samo ponedjeljkom tako da moram čekati sljedeći ponedjeljak.




Leilani -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (11.4.2017 16:11:21)

mali andeo pocele mucnine, a joj [sm=smiley13.gif] Nadam se da ces si naci nesto da ti pomogne, mozda bademi, đumbir, krekeri...ne znam. A bas ti je lijepa busa [sm=bravo.gif] I kazes legla na trbuh i dobitno [sm=smiley36.gif], ajde mogla bih i ja probati, do sad isto uvijek s nogama u zraku i jastuk pod guzu.

mini bav akcijamo u isto vrijeme, neka nam je sretno [sm=bravo.gif], nista, ajde i ti na trbuh pa mozda kojoj upali [sm=smiley36.gif]

tintin mila, samo strpljivo do ponedjeljka [sm=smiley1.gif] bas me zanima kad cete moci u postupak, nadam se cim prije. A gdje ides uopce?

pinky ma krasna ti je busa, u drugo T se uvijek ranije vidi. Samo ti nju ponosno pokazuj [sm=smiley1.gif] uzivaj na GO. I ljubi svog malog M!




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (11.4.2017 18:18:05)

Leilani dada, u isto vrijeme akcijamo. Ako bude dobitno bit ce fantasticno, bas bi bila sretna! [sm=smiley36.gif]

Moze pitanjce. Sad popodne mi je slabija crta nego oko 10 ujutro. Dal to znaci da je taj lh pik prosao?




tišina -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (11.4.2017 22:09:12)

Nisam stručnjak[sm=smiley36.gif] ali ja bih rekla da je. Ali mozda o jos nije bila :).
Vezano uz te trakice danas mi je gin rekla da se mogu okvirno ravnati s njima ali da nisu najpouzdanije (rekla sam da imam dojam sa brzo taj najtamniji dio prode)




tintin -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (11.4.2017 22:36:01)

Leilani idem u kbc Split, sad sam se sitila da je iduci ponediljak praznik, sad neznam oce raditi, ma sve naopako.




Leilani -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (12.4.2017 7:59:41)

Jutric!

mini bav ja bi isto rekla da je to to i da je prosao taj pik. Ja bi svakako imala odnose i danas [sm=smiley1.gif]

tintin a joj, pa da, [sm=smiley13.gif] uskrsni pon.je, zao mi je mica kaj se tak poklopilo, a ne znam kako je kod vas, ali mislim da oni ne rade na neradne dane konzultacije, mislim da jedino u mpo rade ako moraju biti postupci ili punkcije. A, onda onaj ponedjeljak iza...Ali ajde bitno da ste krenuli.





Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (12.4.2017 10:36:17)

Danas je opet tamnije, tako da ne znam, dogovorili smo se da pokrivamo svaki dan pa eto sto bude.. Mene boli trbuh precudno, nesto kao pred mengu, neuobicajeno za ovaj period,ma neuobicajeno opcenito za mene. Nocas me neka tupa cudna bol probudila 2 puta.. vracamo se na mutiranog marsovca? [sm=smiley36.gif]




daxy -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (12.4.2017 11:57:24)

Hej,trudilice moje drage.
Ja vam se nisam mogla javiti.
Mobitel me nešto zeza. Sad sam sjela za laptop,pa da vidim što se dešava kod vas.


Draga moja Lourdess jako mi je žao zbog oca. [sm=smiley19.gif]
Nadam se da ste ti i beba dobro. Ne mogu ni zamisliti koliko ti je teško prolaziti kroz žalovanje u tom stanju. [sm=smiley19.gif]

Leilani žao mi je što te [sm=hudicek1.gif] zeznula. [sm=smiley13.gif]
Nek ne dođe sada krajem travnja. [sm=smiley1.gif]
tišina žao mi je zbog [sm=hudicek1.gif]. [sm=smiley13.gif]

pinky jel trbuh napokon na "izvolte"? [sm=smiley36.gif]
Neka i vrijeme je da se opustiš!

belina uživaj u [sm=nosecka.gif].
Jako mi je drago da je sve u redu. Jesi odlučila gdje ćeš na preglede?

Hajdi [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za pišulinca! [sm=bravo.gif]

mali andeo šta si tražila to si dobila. [sm=smiley36.gif]
Bitno da sve napreduje kako treba,sve ćemo izgurat. [sm=smiley1.gif]

papučice,Mini Bav sretno! [sm=bravo.gif]

Joj,ako sam koga zaboravila,nemojte se ljutit. Sve vas grlim.

Ja sam ok,možete pročitati detalje na temi Proljetne bebe,ne želim vas zamarati previše svojim autom. [sm=smiley36.gif]
Tipkamo se....
Sutra ću resetirat mobitel,pa vam se možda i redovno krenem javljati... [sm=smiley1.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (12.4.2017 15:51:30)

Drage moje ziva sam i obecajem da cu se javit duze. Moram samo reci tintin koji k oni sad izmisljaju??? Prvi put cujem za to njihovo kvazi pravilo, zamisli! Lipo nazovi sutra i reci da je u ponedjeljak uskrsni ponedjeljak i da se zelis narucit. Prvi put ovo cujem!!!! A narucivala sam se u ambulantu 10puta! Ako treba sta ja ti mogu skocit do rodilista, slobodno mi se javi!!!
daxy trudnice nasa, bila sam jucer kod svog gina, u njega cu vodit trudnocu. Ionako za sve bitnije stvari moram ili u bolnicu ili privatno. A on mi je ipak dostupniji. Sljedeci tjedan cu vadit krv dok su mi praznici.
pinky lijep drobic, ja sam skoro ka ti hahahah u 8.tjednu!!! Od utrica valjda sam napuhana uzassss!




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (12.4.2017 16:08:12)

papučice kako si? Ima li kakvih zanimljivosti, prehlada prošla?

Mm se razbolio, ima visoku temp tako da pauziramo akcijanje [sm=smiley13.gif]




mrvica123 -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (12.4.2017 17:15:40)

Pozdrav cure, već sam pisala ovo na temi Jeli moguće,pa sad opet pišem jer me zanima više mišljenja.. ugl decko i ja radili smo na bebi i poslije ovulacije su me inale znale početi boljeti jako grudi i bol je trajala sve do iduce M,ali ovog ciklusa nije uopće bilo boli,jedino je nakon tjedan dana ovulacije dosao smedi iscjedak zajedno sa svijetlom krvlju na tri dana i to je to,a inace pred stvari mi se pojavi smedi iscjedak i ne prestaje do M.. takoder mi je ovih par dana pred m isao bijeli vodeni iscjedak .radila sam rani test za trudnocu (4 dana prije menge ali popodne) i bio je negativan.. danas mi kasni vec dva dana M,a jucer sam isto radila test Clearblue popodne ali je ooet bio negativan.. jucer (1.dan izostanka M) me pocelo jako zigat u samo desnoj sisi a danas me jos jace boli,ali samo desna i to me brine 😢 nezz vise sto da mislim.. i sinoc me pribudila nakratko neka cudna bol u trbuhu tj kao neki grcevi. Što vi mislite o svemu ovom? Bezveze se nadam ili?




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - travanj 2017. (12.4.2017 17:30:46)

mrvica123 moguće da ti je ovulacija kasnila i da je to krvarenje ovulacijsko. A moguće je i da je implantacija bila, a razina hormona ti je još uvijek niska i ne očitava ti test. Bolovi mogu biti od PMS-a, isto kao i žiganje u cickama, ali mogu biti i znak trudnoće. Nema pravila kod nikoga, sve je moguće.. Pričekaj još par dana pa ponovi test ako ti ne stigne menstruacija, a ja ti držim fige da ne dođe!! [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>