|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Parlaonica za ljetne mame 2016
3.10.2016 17:52:52   
Jupiter
user posted image NAŠE BEBICE user posted image





user posted image MareM - 21.06 stigli Tatjana i Franko
user posted image user posted image &user posted image user posted image
user posted image Desideria -10.06. stigao Tin
user posted image user posted image user posted image
user posted image Lisica Mica -24.06. stigao Vice
user posted image user posted image user posted image
user posted image mmamita -stigla Petra 28.06.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Ninaa27 -stigao Damir 01.07.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hannah27 -stigao Borna 05.07.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Jupiter -stigla Leona 15.07.
user posted image user posted image user posted image
user posted image faustina -stigao Petar 13.07.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Cvrčak - 05.08.user posted image user posted image
user posted image di.sak -stigla Sara 22.07.
user posted image user posted image user posted image
user posted image saki84 - 04.09.user posted image user posted image

user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Parlaonica za ljetne mame 2016
3.10.2016 18:32:27   
Jupiter
Iiiii evo nas!!!
Tema koja nam se na početku trudnoće činila tako dalekom user posted image
Sve znate kako leti vrijeme uz ove male štruce što smo ih dobile. Nekome i duplo (Mare, hehe).. Raste naočigled!!!
Imamo milijun slika, još čekamo bateriju iz Kine (paypal) pa da sa kvalitetnim fotićem napravimo nekoliko kako spada, pa da ih i napravimo za jedan debeo foto-album! user posted image Smije se naveliko, ruke puna usta, slini kao ja nad čokoladnom tortom, cica sve u šesnaest i sve su mi cice kao da ih mačka cica jer voli grepsti, hehe...lažem, nije baš tako ali nokti su joj strava oštri. Pretpostavljam da je to zato jer su tanki...kao kod svake bebe.
Spava od ponoći do nekih 11 ujutro, uz 2 buđenja i to: u 7h, pa oko 9h. Puno spava...baš je na mamu user posted image Nadam se da će potrajati ovaj ritam.
Uglavnom svaki dan se držimo istih rituala pa vjerujem da i to pomaže.
Nekih većih problema nismo imali. Osim što joj je ispod miške bila izašla neka bonkica, kao modrica ljubičaste boje. Mislili smo da smo krivi mi jer smo je krivo uhvatili ali nas je pedica uvjerila da ne brinemo. Već je ima nekih mjesec dana ali se sada jako malo nazire i samo što se nije posve povukla. Slijedi nam cijepljenje, kojeg se, nakon svega pročitanog, bojim kao zec vuka. No, ne planiram raditi ništa radikalno po tom pitanju. Jedino sam načula da se prije cijepljenja može tražiti provjera osjetljivosti na sastojke u cjepivu. Jeste li upoznate sa tom info? Možda znate nešto o tome? Kako su vaši maleni (oni koji su se vec cijepili) to podnjeli?
Šetamo jako često. Nosimo se u Caboo nosiljci i uživa u tome. Pomoću te nosiljke uspijem i kuću dovesti u red. Glavno je da se krećem :)

IZVORNA PORUKA: Lisica Mica

Hey curke, evo i nas. Vice prekjučer napunio 3 mjeseca, vrijeme leti. Bucmast je(jučer ga vagali 6900 g) i dug. Prerastao 62 i sad smo na 68.
Ljeto završilo, jesen stigla...malo deprica...bar u mom slučaju.
Stariji krenuo u prvi razred...uglavnom zabavno u nas.
Počele trzavice sa suprugom (o pomaganju i nepomaganju..o tome tko je kad grintav....klasika, tako je bilo i sa Vanjom kad je bio beba), tješim se da će proći.
Sa druge strane, grčevi konačno skoro pa prošli, stariji je super prihvatio maloga, a mali je stvarno dobar. Po noći spava sa dva buđenja za (.)(.), pocinci i nastavi, najčešće do 7 ujutro.
Sad se već i sam zabavi u ležaljki ili u baby gym-u. Skužio je ruke, stavlja ih u usta i već polako dodiruje igračkice, uskoro će ih moći i sam uzetii staviti u usta. Navečer se lako uspava i sve u svemu, stavrno je dobar.
Ima plave oči, bar za sad, šta je jako čudno jer mi svi doma imamo smeđe...moj djed i teta imaju plave, pa je možda na njih povukao.
Kako ste vi? Jesu kilice otišle dole? Moje jesu, dojenje me uvijek iscijedi...
Jupiter, ja sam za to da otvoriš novi topic, aktivirat ćemo se mi opet, sad kad su bebice malo veće i dolaze hladniji dani. user posted image
Kako ide sa platnenim pelenama?
Saki čekamo izvješće!!!!

Pozdrav curke i bebice!!!user posted image


Lisice, uživam u platnenim pelenama. Još sam ih dobila pa ne nedostaje. Imam one papiriće koje stavim između pelene i guze koje (većinom) drže na sebi stolicu, čak i dojenačku...osim kad nije ona jako tekuća...hahah onda ne pomaže ništa. Ali ni jednom nisam imala problem da je kakica izašla van pelenica. Nema osipa, ne mažem je ni sa čim i peremo se sa maramicama (platnenim) i toplom vodom. Sušilici se klanjam user posted image
I ja svojoj blejim u oči.. i ni mi nemamo pojma koje će boje biti. Jedan dan su mi plave, dok drugi mi nisu..baš smo radoznali :)





_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Parlaonica za ljetne mame 2016
8.10.2016 14:31:52   
nymeria
Pozdrav ljetne mamice... evo i ja cu vam se malo prikrpat dok moje jesenske jos cekaju..

A ionako samo par dana kasnimo da budemo ljetni..

Nas decko ima skoro dva tjedna i veli tata da je zivcan i svojeglav na mamu..

Nemamo velikih problema osim kad treba sisu copit.. tuce me sa rukicama i vrti glavicom ljuto sto mu sisa sama ne skoci u usta i odvrne pipu...

Ali isto ga samo gledam i blejim u njega tako zaljubljeno.. najdrazi mi je kad zaspi i pocne prest ko malo mace i napravi usnice kao da sisa i onda se pocne smijat.. odnosno oblikuje smjesak..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Parlaonica za ljetne mame 2016
13.10.2016 20:04:35   
Jupiter
Hej mamice!
Nymeria, vidim da ste dobro, ti i malisa, samo tata gundja, ha? user posted image user posted image Velika beba
I moja se zna "ljutit" ma sisu.. i kad ide i kad ne ide. Ako ide, ode prejako, onda se davi..pa se cicanje zna oduzit. Ali kako raste ide sve lakse.
Sad, 19tog, imamo drugi pregled. Bas me zanima kolika je. Kad je tvoj pregled? I znas sta me zanima.. da li mogu saznati koju krvnu grupu ima.. mislim, da li su i to napravili sa onim prvim vadjenjem krvi u bolnici. Moram se sjetiti pitati..


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Parlaonica za ljetne mame 2016
22.10.2016 21:21:20   
MareM
Pozdrav! user posted image
Evo da se i mi malo javimo. Nama je sljedeci pregled u ponedjeljak, tako da za sada nemamo pojma koliko smo teski, iako mi se cini da su presli 6kg.
Od tri najvaznije stvari u zivotu (cicanje, spavanje i kakanje) dvije obavljaju odlicno, ali spavanje im bas ne ide. Pogotovo spavanje po danu - spavaju "na smjene", tako da je uvijek barem jedno od njih dvoje budno.
Upravo su zaspali, tako da odoh prati covere i stavit tetre susit.
Laku noc svima! user posted image
Javit cemo se jos koji put user posted image user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Parlaonica za ljetne mame 2016
23.10.2016 21:02:17   
Jupiter
Mare tvoji user posted image user posted image ce biti kao i moja L. Kicma mi je govorila da ima preko 6, na kraju ispalo tocno 6 :) a sad je 61cm velika. user posted image
Zbog pelena joj sve veci br kupujemo, ne znam ako sam to vec pisala ali mi je bilo smjesno da sam morala kupiti body br 74 user posted image
Danas je bas neka kenjkava, ali kakav je dan nije ni cudo. A koliko slini i zvace ruke sve gledam da nije krenuo koji zub user posted image
Kako je kod vas? Ostale? Tko zna cita li me tko? ..


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Parlaonica za ljetne mame 2016
9.1.2017 12:51:44   
nymeria
Hej jupiter... ja se nikako javit vise...

Evo malac dobro i raste... prosli smo tri mj i imali smo krstitke ovih dana. Na pregledu prije mj dana je imao 5500;i 60 cm.. sljedeca je za mj dana i jedva cekam..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Parlaonica za ljetne mame 2016
9.1.2017 12:53:04   
nymeria
P.s. mi vec mjesec dana slinimo bas jako.. i sad smo na velicini 68 pa prema 74 idemo...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Parlaonica za ljetne mame 2016
24.2.2017 1:26:17   
Ninaa27
#Jupiter# cini se da nikog nema vise na forumu user posted image Ni mene nije bilo stvarno dugooo,al eto znate i same kako vrijeme brzo prolazi uz nase bebace.Bas sam se danas sjetila kako ste me tjesile kad smo u bolnici zavrsili u 30. tjednu(hvala vam punooo na tomeuser posted image ),uopce nisam vjerovala da cemo izgurati do kraja,a sad evo vec ima 8 mjeseci(za koji dan),stvarno je proletilo.
Kako su vase bebice,kako papaju,spavaju?Jel puzu,sjede?Ima li zubica?Imale bi puno novosti za razmjeniti pa eto ako stignete javite se. user posted image
user posted image

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Parlaonica za ljetne mame 2016
8.3.2017 14:20:33   
Lisica Mica
Hey ekipa, a ja bi baš da nam forum opet zaživi...
Prošlo je dosta vremena, evo Vice 24.02.imao 8 mjeseci. Na zadnjem pregledu prije cca 20 dana je imao 8100 grama i bio dug 72. Nosimo veličinu 74, a nešto i 80, ovisno o krojevima valjda.
Proljeće je u zraku, veselimo se.
Nedavno je jadan kašljao i kašljao i davio se od kašlja...a bez temperature, bio je sav nikakav, nije ni sisao nego jedva dva puta na dan... pedijatrica je pomislila da je hripavac...radili smo briseve i popio tri dana sumameda.
Nije bio hripavac nego neka bakterija moraxella (koju je brat valjda donio iz škole), sad mu je bolje ali još po noći kašlje, probudi ga kašalj, ne može udahnuti....sad sam već pomalo zabrinuta da nije možda i neka alergija u pitanju ili refluks...
Po danu je super, nekidan se samostalno posjeo, ima dva zubića dole...sve ga zanima...osim dohrane user posted image .
Do nedavno nije niti htio otvoriti usta, a evo odnedavno pojede pola žličice do cijele :). Još je skoro isključivo na mlijeku, dojenje punom parom.

Kako vi, šta radite?

< Poruku je uredio Lisica Mica -- 8.3.2017 14:21:47 >


_____________________________

Vanja...14.01.2010.
Vice... 24.06.2016.

(Odgovor članu Ninaa27)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Parlaonica za ljetne mame 2016
8.3.2017 23:31:52   
nymeria
Moj fran je prije dvatj na pregledu bio 7 kila i 65 dug i 5 mjeseci.. vec tj i pol papamo kasice (rizine i kukuruzne) i dva dana se sad birimo sa mrkvicom.. dojimo i dalje...
Smijemo se ko veliki.. po noci fino spavamo preko dana bas i ne... slini i dalje.. zubica nema na vidiku..
Poceo se podizat na ruke na trbuhu i gmizi po krevetu.. (trbuh mu je gmizeca os) i preokrenuo se par puta sa trbuha na ledja.. eto..
Mojih jesenskih isto nema pa se ja vama prisunjala malo..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Lisica Mica)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!