krvarenje nakon kerizaže (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Spontani pobačaj



Poruka


rosalye -> krvarenje nakon kerizaže (10.4.2016 19:27:43)

Molim anonimno
Zene koje ste imale kiretazu. Koliko obilno i koliko dugo ste krvarile. Kiretaza mi je bila u petak. U petak i subotu nisam skoro nista krvarila. Sad dok sam lezala u 4 navrata je iz mene izletilo. Ne puno ali u roku 2 min. Zvala sam hitnu. Rekli su mi da se to dogodilo jer sam prethodna dva dana lezala,pa je to bilo u meni a danas sam se pocela krecat i to je pocelo curit. Ali ako osjecam potrebu da dođem. Hvala




noemaa -> RE: krvarenje nakon kerizaže (10.4.2016 23:03:39)

Ja sam krvarila cc.dva tjedna. Isto nisam prva dva dana kad sambila u bolnici i onda je pocelo. To je normalno.




Danira -> RE: krvarenje nakon kerizaže (12.4.2016 13:06:37)

Rosalye,nakon kiritaze sam oskudno krvarila,vise kao iscjedak,taman kad sam mislila da je gotovo isto mi se nakon nekih 5 dana dogodio izljev
Tak da se ne brines to je normalno.[sm=smiley1.gif]




reviewbook -> RE: krvarenje nakon kerizaže (22.11.2021 4:12:34)

I very much agree with this sentence.
When your personal life is gone, remember to notify me, it means you are going to be promoted.
I very much agree with this sentence, life and work, we choose to work because of life, and work makes us neglect life. When you want to get promoted, you have to sacrifice more of your private time to work.
Anne Hathaway is a movie actress that the editor likes very much. She has been nominated for many awards and Oscars.
voip phone system service provider
A very interesting website




Stranica: [1]