Olival gelovi za bezbrižniji život (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Nagradne igre



Poruka


Admin -> Olival gelovi za bezbrižniji život (3.4.2016 23:17:27)

Iz širokog spektra farmaceutskih gelova koje u ponudi ima prirodna kozmetika Olival izdvajamo Konjski balzam blagotvornog djelovanja na mišiće, kosti i zglobove, Venogel za probleme s venama i kapilarama i Ice gel. Konjski balzam i Venogel preparati sadrže ekstrakt divljeg kestena koji je izrazito pogodan za ublažavanje boli, a u kombinaciji s nevenom povoljno djeluje na probleme s venama, dok Ice gel sadrži mentol i djeluje umirujuće.

Najsretnija 3 Ringerajca osvojit će jedan Olival farma gel po izboru. Sve što trebate učiniti je napisati koji od 3 farma gela želite i zašto baš taj?

Učinite to najkasnije do petka 08.04. do 12h, a najsretnije ćemo odabrati putem random.org.




FIGICA FIFINANKICA -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (4.4.2016 0:29:23)

KONJSKI BALZAM- jel suprug radi težak fizički rad i često ga bole leđa, a i imamo kući nekoliko starijih osoba koje pate od reumatskih bolova.Ja također posegnem za konjskim balzamom jel sam nespretna pa često udarim u gležanj i otekne mi...Ovaj Olivalov još nismo probali :)




lidac0605 -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (4.4.2016 8:31:13)

Venogel,budući da se već godinama borim sa brojnim proširenim kapilarama na nogama,a sad sam u ovoj zadnjoj trudnoći "zaradila" i proširenu venu koja strši na potkoljenici [sm=smiley13.gif]




marina289 -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (4.4.2016 8:57:17)

Ja bih voljela dobiti Ice gel. On mi je prva pomoc za zglobove nakon dugog hodanja.




Ela28 -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (4.4.2016 9:04:14)

VENOGEL jer imam problema sa venama i kapilarima otkako sam rodila blizance to je sad malo jace vidljivo ngo prije.Pa mi je Venoglel bas potreban ☺




angellah -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (4.4.2016 13:41:24)

Konjski balzam - zadnjih tjedana me boli srednji dio leđa pa bih isprobala jel pomaže [sm=smiley1.gif]




buba m -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (4.4.2016 16:04:51)

VENOGEL jer imam problema sa venama i kapilarima i znam da će ići na gore. Želim još barem jedno dijete i u trudnoći će mi vene sigurno još malo nastradati... ali šta je tu je [sm=smiley1.gif]




Yellena -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (5.4.2016 8:36:30)

Voljela bih osvojiti ICE gel jer svakodnevno trčim pa mi upale mišića i ozljede mišića kao i bolovi u koljenu nisu strani




lu6cka -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (5.4.2016 8:50:45)

Voljela bih dobiti ICE gel za mamu, kojoj su kosti, zglobovi i kičma najveći problemi u životu. Trenutno se nalazi u toplicama nakon operacije kičme, a ICE gel joj već isprobano pomaže kod njenih svakodnevnih bolova.




franketabianketa -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (5.4.2016 9:07:53)

Konjski balzam jel njega i inače koristim i odličan je,zaista pomaže kod bolova




gabih -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (5.4.2016 9:49:00)

Željela bih Ice gel nakon fizičke aktivnost smanjiti i ublažiti bolove




zdenci -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (5.4.2016 9:50:42)

Rado bih Venogel poklonila suprugu koji ima probleme sa venama




zvonkop -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (5.4.2016 9:55:11)

Rado bih probao Konjski balzam, jer svakodnevno trčim i osjećam bolove




monstrum -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (5.4.2016 11:37:15)

Venogel je upravo ono što meni treba - loša cirkulacija, problemi s proširenim venama i previše ispucalih kapilara moji su problemi. Sve to ima za posljedicu bolove u nogama i nažalost nošenje uglavnom hlača. :(




strasilo -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (5.4.2016 12:37:41)

Za mene bi bio ICE GEL ... nije da se preforsiram u teretani, ali u obavljanju težeg fizičkog posla itekako preforsiram noge i mišiće na njima, a u poslu nema stajanja da se odmoriš..




gps72 -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (5.4.2016 14:16:00)

Molim Konjski balzam, jer je jako dobar za moje tegobe i već neko vrijeme ga koristim i imam super iskustva s njim [sm=bravo.gif]




BRANKA59 -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (5.4.2016 16:47:23)

Želim Venogel jer već dugo imama problema sa venama na nogama i nadam se da će mi on pomoći da ublažim svoje probleme jer treba biti 24 sata mama, na poslu medicinska sestra u tri smjene, a sve to za sobom vuće zdravstvene probleme [sm=bravo.gif]




cokolina_ -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (6.4.2016 13:31:12)

Želim ICE GEL zato što bi dobrodošao suprugu koji uskoro naglo kreće s rekreativnim nogometom pa bi mu ovaj gel zaista dobrodošao.




natertua -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (6.4.2016 14:24:14)

Željela bi Ice gel, jer kao vrlo aktivni sportaš suprug ima česte povrede i upale mišića.




zima1995 -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (6.4.2016 17:42:34)

Molim Konjski balzam, jer suprug ima prilično velikih tegoba za koje mu je odličan baš ovaj balzam [sm=duda.gif]




INES88 -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (6.4.2016 18:16:40)

ice gel ,jer se cesto ozljedim i uvijek mi dobro dode !




kiar -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (6.4.2016 18:22:50)

Konjski balzam,jer sam čula da je dobar za bolove,a ja zaista imam problema s boli u kralježnici koja se spušta niz nogu ! lp




Tia00000 -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (6.4.2016 21:56:29)

Želim ICE gel zbog čestih upala mišića i bolova.




zoma -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (6.4.2016 22:03:11)

Želim Konjski balzam za sebe ali bih ga podijelila i sa članovima obitelji koji često pate zbog bolova u leđima.




JOKIKOKI -> RE: Olival gelovi za bezbrižniji život (7.4.2016 12:20:30)

Kaže žena da sam konj pa je za mene onda- KONJSKI BALZAM . hahaha šala. Konjski balzam-sviđa mi se njegov sastav,prirodan,mora biti dobar,volio bi isprobati,vjerujem da bi pomogao ublažiti bolove u leđima koje osjećam svakodnevno




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>