Smart Kids home party 2016. (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Nagradne igre



Poruka


Admin -> Smart Kids home party 2016. (24.1.2016 21:48:58)

ringeraja.hr i Smart Kids jednog Rinhgerajca, odnosno njegovog ili njezinog mališana, nagradit će posebnim poklonom - Smart kids home party-jem!

Sve što trebate učiniti je u rečenici do dvije, na forumu na temi Smart Kids home party 2016, opisati zadnji rođendanski tulum vašeg mališana. Svi registrirani korisnici ringeraja.hr koji to učine najkasnije do 31.01. u 16h, sudjeluju u izvlačenju koje će se odviti putem random.org, slučajnim odabirom.

Smart KIDS može se pohvaliti dugogodišnjim iskustvom u organizaciji originalnih, maštovitih i tematski osmišljenih dječjih rođendana, prije svega prilagođenima uzrastu i željama slavljenika. Više pročitajte ovdje.





angellah -> RE: Smart Kids home party 2016. (25.1.2016 15:30:44)

Prošle godine proslavili smo 1.rođendan! Pozvali smo mnogo djece naših prijatelja tako da je slavljenik s njima se igrao na podu (još nije hodao), bacao igračke i uživao u pažnji. [sm=smiley1.gif]




mirjana1703 -> RE: Smart Kids home party 2016. (25.1.2016 15:46:14)

Prošle godine je moja curka slavila 7-mi rođendan. U vrtiću su rođendan proslavili uz voćnu salatu (tete u vrtiću su rekle da se donese voće za proslavu rođendana), a kući smo napravili pravo malo slavlje uz prijatelje iz vrtića i bake i dide. Slavljenica je uživala u svome danu uz pregršt igara koje smo organizirali i uz svoje prijatelje iz vrtića. Bila je jako uzbuđena i na kraju dana kada su svi gosti otišli rekla je da joj je sedmi rođendan bio najbolji dosada, da je uživala slaveći ga uz svoje prijatelje i svoje najbliže.




monstrum -> RE: Smart Kids home party 2016. (25.1.2016 19:45:52)

Naša klinceza je lani slavila peti rođendan, i sve smo ukrasili po njenom izboru - ona je birala balone, ukrase i sviječice za tortu.. Čak sam i tortu dopustila njoj da ukrasi sa raznoraznim mrvicama i ukrasima za kolače nakon što sam ja napravila čokoladnu glazuru-znam da će neki reći da je to previše, ali bilo je savršeno, a što je najvažnije ona je bila presretna.




Manda -> RE: Smart Kids home party 2016. (25.1.2016 20:17:35)

Nas zadnji rockas je trebao biti u isto vrijeme i za kcer 8 godina i za sina 5 godina i trebali su biti odijeljeni pokretnim zidom. Kako su njihovi svi prijatelji u istom sastavu kao i oni, pokretni zid su pomaknuli i nastao je rockas s 50 djece... Ajme meni. Svaka cast tetama :)




strasilo -> RE: Smart Kids home party 2016. (26.1.2016 19:28:23)

Prošli princezin rođendan je bio potpuno njen dan ... na rođendan su bila pozvana djeca, a ne roditelji i sve je bilo podređeno njihovim željama (naravno onim koje smo mogli ispuniti) ... Vriske, cike i veselja nije nedostajalo, a na kraju proslave smo svi zajedno bili poprilično umorni .. :)




gzeba -> RE: Smart Kids home party 2016. (26.1.2016 21:57:33)

Evo ove godine slavimo na Valentinovo 2.rodendan moje ljepotice. Prvi smo proveli kod bake jer nam je tata bio na brodu a mi smo morali kod lijecnika. Ove godine nam bude ista stvar ponovo :-P Tata je za sada doma al nece jos dugo, za rodendan cemo opet morati u Zg jer imamo pregled i tako nas rodendan slavmo kod bake. Imali smo tortu i bilo je i naravno nesto prijatelja. ove godine planiramo hrpu balona, kolace i ludo Valentinovo <3<3 jer ipak je ovo vec 2. rodendan!!!!




Durdjica -> RE: Smart Kids home party 2016. (28.1.2016 17:23:15)

Rođendan s puno balona, igračaka po cijelom dvorištu, šarene kapice i šareni kolači...to je obilježilo lanjski rođendan..a ove godine se upravo pripremamo za šesti rođendan. [sm=darilo.gif][sm=torta.gif]




Admin -> RE: Smart Kids home party 2016. (4.2.2016 6:29:57)

Hvala svima na sudjelovanju!

random.org odabrao je dobitnicu:

List Randomizer

There were 7 items in your list. Here they are in random order:

Manda
angellah
monstrum
gzeba
mirjana1703
Durdjica
strasilo
Timestamp: 2016-02-04 05:27:46 UTC, IP: 109.60.71.220

Manda, javi nam se što prije,a najkasnije do 15.02.2016. na info@ringeraja.hr sa svojim osobnim podacima (ime i prezime, adresa, email adresa, broj telefona ili mobitela).

Čestitamo!!!




monstrum -> RE: Smart Kids home party 2016. (4.2.2016 10:11:32)

Čestitam dobitnici !




Admin -> RE: Smart Kids home party 2016. (22.2.2016 6:37:17)

Budući da nam se dobitnica i dalje ne javlja, nagradu prosljeđujemo iduće rangiranoj!

angellah, molimo te, dostavi nam što prije, a najkasnije do 24.02. svoje kontakt podatke na info@ringeraja.hr!




angellah -> RE: Smart Kids home party 2016. (24.2.2016 21:13:49)

Poslano, hvala!




Stranica: [1]