RE: Ljetne bebe 2016 (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


perlica55 -> RE: Ljetne bebe 2016 (15.7.2016 17:41:54)

Curke, niti slova još od Jupiter [sm=zmeden.gif]
Nadam se da se mazi s Leonicom i uživa [sm=smiley1.gif]




lidac0605 -> RE: Ljetne bebe 2016 (15.7.2016 18:14:26)

Jupiterko,javi nam se da ne brinemo [sm=smiley13.gif]
Nadam se da je već sve iza tebe i sad odmaraš sa svojim paketićem sreće [sm=smiley1.gif]




Hannah20 -> RE: Ljetne bebe 2016 (15.7.2016 19:33:42)

Lose mi je radi Jupiter kad se sjetim moga poroda . Uff




mmamita -> RE: Ljetne bebe 2016 (15.7.2016 22:52:51)

Jupiter stalno mislim na tebe. Samo molin Boga da se sto prije javis!!!




Jupiter -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 3:16:20)

Evo drage, samo brzinski, pa sutra, tj danas, malo vise..
Ugl bio carski. :(
Leona nam je dosla 15tog u 18:55, 3,660kg i 33duga cm, cupave crne kose [sm=smiley1.gif]. Za sad sam bez nje ali sutra slijedi druzenje.
Hvala sto ste mislile na mene. Grliiim!




di.sak -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 3:21:04)

Jupiter, cestitamm!!! :))))) najvaznije da ste obje zive i zdrave ;) zelim ti brz oporavak, a Leonici da bude mala sretna djevojcica 💗💗 saljem pusu objema 😘 i da budete sto prije zajednoo😇




Jupiter -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 4:32:41)

Ne mogu soavati pa razmisljam kako sam, smotana, napisala 33 umjesto 53 ali skuzile bi ste [sm=smiley36.gif]

Ma bit cemo nas dvije super :)




faustina -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 6:28:29)

Jupiter draga cestitam ☺😊😀😁😀😊☺😆,drago mi je da si i ti napokon docekala svoju Leonicu i da je sve proslo uredu




perlica55 -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 6:50:19)

Jupiter draga, čestitam od srca, pusa tebi i Leonici [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Danira -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 7:17:03)

Jupiter cestitam na maloj princezi,nek je ziva i zdrava,a mama nek se sto prije oporavi[sm=smiley1.gif][sm=rozica.gif]
[sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=smiley31.gif]




saki84 -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 8:07:45)

Jupiter draga cestitam ti, i malenoj leonici [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=pikapoka1.gif]...da se brzo oporavis.
ne mogu ti opisat koliko mi je drago procitat tvoj post pun pozitive. Ljubim obje [sm=bravo.gif]




Kazimira -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 8:10:39)

Cestitke draga Jupiter od 💞💞💞💞💞💞💞💞 !!!!
Dobrodosla princezo L [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




lidac0605 -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 8:14:26)

Aaaaaa,Jupiterko MAMICEEEEEEE,veeeelike čestitke na maloj ljepotici,nek nam je živa i zdrava,a ti nam se što prije oporavi[img]http://www.pic4ever.com/images/congratualtions.gif[/img][img]http://www.pic4ever.com/images/cheerleader3.gif[/img][img]http://www.pic4ever.com/images/cancan.gif[/img][img]http://www.pic4ever.com/images/bighug.gif[/img]

Leonice,djetešce malo duuugo si željena i čekana,dobro došla na ovaj svijet i u mamin i tatin zagrljaj [img]http://www.pic4ever.com/images/dancegirl2.gif[/img][img]http://www.pic4ever.com/images/slowdance__by_serge.gif[/img]


P.S.ajd ne žali zbog carskog,bitno da je tu [sm=bravo.gif]...stigneš još [sm=smiley36.gif]-i ja sam imala prvi carski pa još 4 vaginalna [sm=smiley1.gif].Sreeetno sa vašim smotuljčekom [sm=bravo.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=pikapoka2.gif]




as1403 -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 8:18:29)

Jupiter cestitke i od nas[sm=bravo.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 9:30:52)

Jupiter, čestitam!!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=metulj.gif]

Leona, dobrodošla![sm=bravo.gif][sm=rozica.gif][sm=bravo.gif]




hipo -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 10:04:46)

Jupiter cestitam! Napokon je Leona tu! Zelim ti brz oporavak!




Hannah20 -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 12:01:33)

Draga moja Jupiter napokon ![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Čestitam , neka je živa i zrava curica .
Ne brini se za carski, oporavak nije problem, najgore prva 4,5 dana a nakon toga si ko nova, ja vec vozim idem van i u dućan tako da bit ce to sve ok, bitno da je malena sa nama !!!!!!!!

Volila bih vam zalijepiti slike na čestitke ali ja sam preko mobitela pa nista ne vidim .




mmamita -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 15:18:40)

Draga Jupiter cestitam ti od srca na carici Leoni!!! Neka je ona nama stigla ziva i zdrava [sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=metulj.gif][sm=metulj.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=zz_wub.gif][sm=zz_wub.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif]

Ti ces se brzo oporavit, ne brini. Malo ce bolit i zatezat, kako je Hannah rekla, ali za 5, 6 dana si ko nova.

Ljubim vas [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

Hannah nemoj se ljutit na mene, ali moram te ukorit! Nemoj se zezat i forsirat tako brzo. Rano je jos da vozis i da puno setas okolo. Mozda ti je vanjski rez dobro, ali imas i unutarnji. Ne kaze se bzvz 40 dana, pogotovo nakon carskog. Kasnije ces osjetit posljedice preranog forsiranja. Iman jako blisku osobu u obitelji kojoj se mjesec ipo nakon carskog sve upalilo i rana je postala gnojna i curila je i morala je stalno na previjanje i kontrole.
Odmaraj sto vise barem mjesec dana. Ima vremena za sve!




saki84 -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 15:59:28)

Cure da vas pitam jel ijedna od vas naticala u licu? Ja sam pocela, al samo lice...jel to normalno




Hannah20 -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 16:02:24)

Mamita znam znam svi me vicu , ali teško je stajati doma poludit cu ! Izletim do dućana, nisam nista previse !
Kako si ti i tvoja curica ? Jel doji ?

Moj Borna je noćas i danas nemoguć nemam pojma sta mu je, nista nece samo kenjka ... Sve se mislim jesam li sta krivo pojela .

Saki da, ali svejedno kontroliraj tlak svaki dan ! Meni je tek 5 dana nakon carskog faca splasnula a ruke i noge jos nisu skroz .




saki84 -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 17:04:17)

Samo nemam di izmjerit tlak...a tlakomjer nemam. Doktorica mi ne radi vikend. Nije strasno, mozda jenod ovog vrimena al nije mi svejedno




mmamita -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 17:13:50)

saki ne svidja mi se to nateceno lice!! Odmaraj sto vise do ponediljka, pa pravac u doktora. Iako lako moguce da je sve od ovog ludog vrimena,,,, Meni glava na momente puca, a na momente se tako dobro osjecam da bi na Ultru isla [sm=smiley36.gif]

Hannah znam ja d bi ti skitala [sm=smiley1.gif]. Sican se sebe nakon prvog poroda. Cilom svitu bi tila pokazat svoju mrvicu i samo bi bila u setnje isla. Srica nisu mi dali moji bliznji. Sad sam malo "pametnija". Samo lezim i nista ne radim. Sve se vise blizi ona, pitat ce me starost di ti je bila mladost, pa se cuvan [sm=smiley1.gif]. Cuvaj se i ti. Tribat ce neko i unuke cuvat [sm=jezicek.gif]

Mi smo ti super, mala doji i jucer u pedijatrice na vagi 4600g. Moze bit da Bornu muce grcici. Mozes mu pomoc malo, tako da kada ga uvati bolit (stomak mu se obicno stvrdne) , kruznim pokretima mu rukom masiraj stomacic. Meni je to pomagalo kod njih dvi uvik...




faustina -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 17:16:50)

ej drage ,bas san happy ,danas smo ja i moj Petar izasli iz bolnice,on fino siki ka veliki 😊😊😊😊 a home sweet homeee




perlica55 -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 17:17:59)

Saki draga, zamoli nekog od susjeda/frendova da ti posudi tlakomjer ili odi
u ljekarnu, ak ti dr ne radi danas...
Budući sam u trudnoći imala proteine u mokraći, uvijek mi je ginek napominjao
u slučaju da krene naoticanje lice, da ga nazovem...




Lisica Mica -> RE: Ljetne bebe 2016 (16.7.2016 18:42:38)

jupiter čestitam!!!!!!!!!!! Dobrodošla Leona!!!! [sm=bravo.gif][sm=metulj.gif][sm=metulj.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=rozica.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=zz_wub.gif][sm=zz_wub.gif]
Carski ili ne, Leona je stigla!!!![sm=bravo.gif]
Jupiter, brzo nam se oporavi!!!

Hannah, ne forsiraj se...biće vremena za šetnje. A Bornu možda muče grčevi...masaža trbuščića i podrigivanje nakon papanja...i strpljenja...a možda je i skok u razvoju...prvi je između sedmog i deset_og dana života, pa slijedi oko trećeg i šestog tjedna života...http://klokanica.24sata.hr/beba/dojenje/beba-puno-place-i-stalno-trazi-dojku-to-su-znakovi-skoka-u-razvoju-2909#


saki, nije neobično da natekne lice ali svejedno ti provjeri tlak, dobro su ti cure rekle...

Mi smo ok, grčevi i dalje, nosimo se, masiramo, mazimo, mijenjamo položaje...i čekamo bolja vremena. [sm=smiley36.gif]
Dojenje super ide.
Neko je pitao za starijeg malog i ljubomoru. On već ima 6 ipo godina tako da je ipak donekle razuman, pa kuži da oko bebe ima puno posla. Mi se trudimo da on ne osjeti nedostatak pažnje, ali nemoguće je da njemu ponekad ne zasmeta konkurencija. Kad je nešto ljut na nas ili iznerviran onda kaže da više volimo brata nego njega ili da stalno gledamo Vicu, a ne njega...
Inače ga je super prihvatio i kaže da mu je sladak i da mu je drag...treba vremena da se skroz navikne...

faustina [sm=bravo.gif]
za dolazak kući i cikenje...

btw, cure, kako i gdje ću promijeniti potpis? help




Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sljedeća stranica >   >>