RE: Odbrojavanje rujan 2015. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


nymeria -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (13.9.2015 22:04:04)

Vecer djevojke...

Ja jos uvijek brojim a nis se ne desava...

Sutra kupujem test i u utorak piskim... joj kako me strah..




lidac0605 -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (14.9.2015 9:19:32)

Jutro,trudilice [sm=smiley1.gif]

Noema,trudničice,kako si,kad ideš na kraju na pregled?Navijam da bude sve kak treba [sm=bravo.gif]

Jupiter,sretno danas!!!Javi novosti sa pregleda...

Daxy,di si?Kak je prošla inseminacija?

Snjeguljo,vidim Klomifeni su popijeni [sm=bravo.gif],osjetiš kakvu reakciju?

Chrna,nadam se da uživaš u Dubrovniku,kak si?Ima kakvih simptoma [sm=smiley1.gif]?

Nymeria,sretno s testom [sm=bravo.gif]

Svima veliki [sm=smiley31.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (14.9.2015 9:47:08)

Koje zatišje na odbrojavanju [sm=zmeden.gif], ima da bude pravi vatromet od plusića i lijepih beta kroz koji tjedan! [sm=rozaCrtici.gif][sm=modriCrtici.gif][sm=love.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (14.9.2015 12:03:36)

Dan, cure![sm=smiley1.gif]

Lidac evo, da nisam vidjela da pitaš za mene i klomifene, ne bih se sjetila popiti zadnji.[sm=jezicek.gif] Ma uglavnom ne osjećam ništa... Ma ni inače ne osjetim, no sikiriki, sikiriki, no no.[sm=zz_spin.gif]
Sanjala sam da je vodeći folikul na lijevoj strani.[sm=jezicek.gif] Snagom autosugestije, prije tri dana sam osjetila pikanje s lijeve strane.[sm=smiley4.gif]

Sretno svima u iščekivanju [sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]

Sutra nam je prvi dan u vrtiću. Držite nam fige![sm=smiley20.gif]

P.S. Noema i Lidac, imam izrazito glupo pitanje.[sm=jezicek.gif] U ponudi papučica ima svega. Kakve je najbolje izabrati za vrtić? Ja ih nekako zamišljam kao balerinke. [sm=zmeden.gif] [sm=zz_help.gif]




Jupiter -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (14.9.2015 12:07:03)

Hej cure drage, dobar dan želim!

Sad došla iz Rijeke. Gin nije bila zadovoljna viđenim na 12 dan ciklusa, folikuli sasvim mali, sluznica na 7mm.
Predložila sam da, kad već nije dobro, odgodimo za sljedeći mjesec ali mi je rekla da neka dođem još u srijedu pa ćemo vidjeti. Bem ti život.

Snjeguljice, Sretno od srca! Nadam se da će klomici sad kad si uzela malo veću dozu dati bolje rezultate.

Daxy, i za tebe jako navijam! Nadam se da je bar sa poslom malo lakše..

Chrna nam sada uživa, mrvica bira naj poziciju i kad se vrati javiti će nam veeliku betu!

Nymeria, nadam se da je to to i da će te vještica zaobići!

Lidach, Hipo, Perlice i Noema, mazim vaše mrvice i nadam se da pazite na sebe :)

Pišemo se!




lidac0605 -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (14.9.2015 12:30:40)

Snjeguljo,ja za vrtić uvijek uzimam nešto tipa platnenih tenisica na čičak,i tete su vidim s tim najzadovoljnije jer vele da im je bitno da su te papuče/tene dovoljno čvrste na nogama i ne izuvaju se,pošto klinci tam skaču,trče i sl da im je noga kolko tolko fiksirana u tome..recimo ove naše ne daju da klinci imaju šlape tipa kroksica i sl.




perlica55 -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (14.9.2015 15:14:36)

Dan curke [sm=smiley1.gif]
Snjeguljice, sretno s vrtićem [sm=bravo.gif] Kad ideš
na f-metriju? [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za pikanje lijevo...
Jupiter draga, vjerujem da ti je teško, al ak nije dobar ciklus,
bolje prolongirati FET... Javi nam svakako...
Daxy, pa gdje su detalji s AIHa???? Kad ćeš stići, javi nam [sm=smiley1.gif]
Sretno, navijam svim srcem [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Nymeria, sretno s testićem, nek bude [sm=rozacrtici.gif]




noemaa -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (14.9.2015 17:45:29)

Snjeguuljice,kako je prosao prvi dan? Ja mu uzmem u bambiju ili cicibanu poluotv.papucice na cicak. Zatvorene im ne trebaju jer je uvijek toplo u zgradi. Cicak je ultrapraktican, stisne koliko treba i anatomske su. Jednom sam kupila one koje se samo navuku, sr... Stalno mu ispadale...




noemaa -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (14.9.2015 17:46:23)

Lidac,je li ono tvoja mrva na avataru?[sm=smiley1.gif]

Jupiter, hmm... Mozda je ok.tvoj doktor predlozio. Dodes i onda cete procijenit sto i kako. Drzim prste za cudo! Ako ne,nije kraj. Jedan ciklus bude bezvezan,drugi pun pogodak.

Nymeria, sretno sutra[sm=bravo.gif]

Daxyc,izvjestaj? Nadam se da je sve u redu kod tebe.




chrna -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (14.9.2015 19:34:43)

Ej curke samo kratko da Vam se javim. Evo danas stigli u Dubrovnik. Malo mi je sve to tlaka, sogi, šogorica, sveki i dvije curke od 14 i 10 god i onak sutra idem na zidine, eventualno još prekosutra ovdje i palim dalje s mužem na mir, solo bit u Trogir. Od simptoma ništa, al ono apsolutno ništa. Mislim da ništa od svega al dobro. Vidjet ćemo u četvrtak. Makar niš od toga.




lidac0605 -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (14.9.2015 20:35:54)

Noemuška,da to smo mi na avataru,prije jedno 10ak dana...sad gledam-već je veći [sm=smiley36.gif]




chrna -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (14.9.2015 20:49:41)

evo novosti, krenuo je lagani smeđi iscjedak, i sutra će krv. Ništa ovaj put. Baš mi je super godišnji [sm=smiley19.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (14.9.2015 21:03:04)

Chrna, koji dan od transfera je danas????
Dok ne provjeriš betu il testić, ne prekidaj terapiju!!!!
Vibram da nas iznenadiš..




hipo -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (14.9.2015 21:45:08)

Chrna, slusaj perlicu, uzimaj progesteron i samo pomalo. Ko zna mozda je implantacija!




nymeria -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (14.9.2015 22:35:22)

Vecer ekipa... moje vjestice i dalje nema... test je kupljen... sutra piskim... drzte velike fige... nemogu vjerovat... zar je moguce ipak...




nymeria -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (14.9.2015 22:36:39)

Draga mozda je ioak nesta drugo u pitanju... nadam se da ipak nije to sto mislis...

Navijam...




chrna -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (14.9.2015 23:42:07)

perlice hvala ti. Evo i krv je krenula. To je moja menga inače. Jbg. Sranja se događaju [sm=smiley19.gif] mislila sam si tak al bar sam bila pozitivna da ću betu vaditi prije vještice. Al nisam dočekala betu.




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (15.9.2015 7:03:58)

Jutro![sm=smiley1.gif]


Chrna, žao mi je jako što ti je došla M., ako je to u pitanju... [sm=smiley13.gif]Nije mi jasno, zar nije rano za nju?[sm=zmeden.gif] Žao mi je.....[sm=smiley19.gif] Mogu samo zamisliti kako se osjećaš, još si na GO...[sm=smiley13.gif] Šaljem ti zagrljaj utjehe![sm=smiley31.gif]

Jupiter, bezveze za bezvezni ciklus.[sm=zz_stomp.gif] No, neka bude kako doktor kaže... Držim fige da se možda nešto promijeni, ako ne, držim fige za sljedeći ciklus![sm=smiley27.gif]

Lidac i Noema, hvala vam na pomoći. Na kraju sam došla u trgovinu i rekla tetama da tražimo papuče za vrtić. Problem riješen! [sm=smiley36.gif] Imali su u ponudi upravo ono što ste vi opisale, a ne one moje fantazije. [sm=smiley36.gif]

Istina, najbolje je uzeti poluotvorene papučice na čičak. Uzela sam i ja te, dovoljno su lagane i mislim da će biti izdržljive, na čičak su. Isprobavale smo one koje se samo stave, na lastik gore, ali teško se obuvaju, trebaju broj veće da noga uđe unutra jer lastik smeta pa onda su mrvicu velike pa bi se uskoro izuvale. Ovako čičak stisne, super smo zadovoljne![sm=smiley1.gif] Jučer smo bile u šopingu, kupile u gradu što smo uspjele pronaći i isprobati jer nas je ubrzo ulovio pljusak, pa još jedan pa još jedan... Otrčale do auta pa opet pljusak. [sm=zz_hot.gif] Danas se šoping nastavlja, nakon jednog sata provedenog u vrtiću.[sm=smiley1.gif]

Jučer sam bila satrana od umora. Mislim da će danas biti laganiji tempo pa budemo nešto poduzeli po pitanju akcije, ne.[sm=jezicek.gif][sm=smiley9.gif]

Perlice, na f-metriju idem u četvrtak. A ono je bilo nešto sitno pikanje lijevo, jučer je bilo više pikanja, ali desno. Kako bude. Po zdravoj logici, vrijeme je da lijevi jajnik dođe na red.[sm=smiley2.gif]

Daxy
, šaljem ti [sm=zz_inlove.gif]

Hvala na navijanju, cure![sm=smiley1.gif]







noemaa -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (15.9.2015 7:59:52)

snjeguljice, već ti je 10dc?!? kako vrijeme leti!!! nisam par dana škicala ff-e, i sad očekivala da će biti 5.,6.dc, a vidi... već ozbiljna seksona je u pitanju[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif] da, za papuče si najbolje odabrala. tako sam ja bila kupovala one za navlačenje, pa teško idu, pa ajde broj veći, pa ispadale. nakon 2 dana mi je teta u vrtiću rekla da bi bilo lijepo da kupimo nove papučice jer ovako samo ima problema. tako da te jeftinije su bile skuplje, bačen novac za dva dana jahanja [sm=hudicek.gif]
ove markice, skuplje, znam mu kupiti i broj veći (da mu duže traju), a čičak sve sredi, nema ispadanja!!! [sm=smiley1.gif]

nymeria, sretno, jesi li još u krevetu?!? diži se, ženo, tvoj dan d je [sm=bravo.gif]

chrna
, draga, ne ojačavaj... ti GO nam nisu suđeni (dobro, perlica je bila iznimka[sm=smiley36.gif]). i ja sam na GO dobila bila, a sva se bila nadala, a onda mjesec iza toga...eto ga!! dakle, nije kraj, dok tTI ne kažeš da je kraj! drži se! [sm=smiley1.gif]

lidac, pa u kojem ste tjednu/mjesecu? leti li to vrijeme zaista prebrzo, ili ipak imaš bliziće? [sm=smiley36.gif]


mene boli grlo, kao da su mi se nadule žlijezde. sad moram ispitati što mogu koristiti u ovom stanju, da ne bih nešto zezla. sutra ću kod G prenbaručiti se za termin. sestra me stavila u 9 tt (tek sam neki dan brojala), a lijepo sam čula doktoricu kad joj je naglasila obavezno u 7tt.[sm=zmeden.gif]
daxy, nema te, fališ... [sm=smiley13.gif] nadam se da je sve u redu. čuvaj se. [sm=smiley31.gif]




lidac0605 -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (15.9.2015 8:32:46)

Jutro,trudilice [sm=smiley1.gif]

Chrna,žao mi je radi [sm=hudicek1.gif]...

Snjeguljo [sm=bravo.gif] za papučice,nek ženskica uživa u vrtiću [sm=smiley1.gif]...navijamo za lijevi jajnik [sm=bravo.gif]

Noema,22 tjedna smo trudni i nisam se opće fest zdebljala,3,5 kg,al trbuh buja naočigled...već me i moja sister pitala da jel doktor siguran da je samo jedan unutra [sm=jezicek.gif]...ah,valjda kaj sam višerotka ili kaj,pa ti mišići nisu više tolko čvrsti,ipak je to već peti podstanar u mojem trbuhu [sm=jezicek.gif]
Prošli put me na kontroli kod ginića sestra pitala da jel mi treba doznaka za porodiljski [sm=jezicek.gif],ja reko idem na porodiljski u 12.mjesecu,to je samo veliki trbuh [sm=jezicek.gif]




nymeria -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (15.9.2015 10:32:26)

Evo samo da vas obavjestim... test je negativan... 43i je dc... luda sam.. za dva tjedna kod ginicke...




perlica55 -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (15.9.2015 10:40:56)

Nymeria, žao mi je zbog negativnog testa [sm=smiley13.gif]
Chrna, kaj da velim, jaaakoooo mi je žao, drži se hrabro [sm=smiley13.gif]
Snjeguljice sretnooo [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (15.9.2015 12:01:03)

chrna, pa kud prije vještica!?!??! [sm=smiley19.gif]

nymeria, žao mi je radi minusa [sm=smiley13.gif]

noema, kad bi ti bio onda taj pregled, jedva čekam da nam se javiš nakon njega!

snjeguljice, držim fige da se Emi svidi u vrtiću!

Jupiter, sretno sutra, želim da donesete najbolju odluku s kojom ćeš ti bit zadovoljna.

daxy[sm=rozica.gif]

Curke moje, idem za par dana na uzv, virnut što ova živahna bebica radi. Jako je živahna, sinoć je neka 2 sata u komadu izvodila prave akrobacije a čak nisam jela čokolade ili pila neki sok od kojeg inače poludi.
Bit će da joj je grah od ručka udario u glavu. Mislila sam da će kroz kožu izletit van.[sm=jezicek.gif] JOš 2 mjeseca, ne znam kakve to opake namjere ima, baš se gura i gura.
Želim vam od srca takvo iskustvo i što prije.




chrna -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (15.9.2015 12:46:23)

Dan curke. Ja sam vam budala i banana skroz. Ja se još uvjek nadam. Ak danas predstane, sutra ću još napraviti test. Niš me ne košta. Možda još imam nade ahahaha ono baš sam banana, ma joj. Iznenadila me glupača jer nikad ne dođe ako nemam terapiju, sad me ubila u pojam.




hipo -> RE: Odbrojavanje rujan 2015. (15.9.2015 13:04:17)

Chrna, bas puno krvaris ili onako malo bezveze? Jesi zvala Vinogradsku? Pijes li Duphastone ili nesto tako?
Ja se isto jos nadam za tebe. Aj zvrcni Vinogradsku, sad bi sestra Anita mogla bit u sobi, sad im nije neka guzva.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>