Pekmez za brzo tamnjenje i brončanu put (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Ljepota i moda



Poruka


Ela28 -> Pekmez za brzo tamnjenje i brončanu put (12.7.2015 11:42:34)

Sto je po vama najbolje ?Sto ste koristili ili probali ?Pekmez ili maslac ili nesto drugo ?Mi zivimo na moru i kupamo se skoro svaki dan.Nisam nesto dobila boje pa zato pitam. Da probam nesto od toga ali me strah koliko je to zdravo ?Klinci su vise pocrnili kad su nom stop u moru :)




FIGICA FIFINANKICA -> RE: Pekmez za brzo tamnjenje i brončanu put (12.7.2015 13:23:19)

probala sam od Nikela i Lerbolaria i svidjelo mi se,koža bude fino glatka,nježna,i boja se brže uhvati,bude nekako lijepša i dulje traje




Ela28 -> RE: Pekmez za brzo tamnjenje i brončanu put (12.7.2015 13:59:13)


IZVORNA PORUKA: FIGICA FIFINANKICA

probala sam od Nikela i Lerbolaria i svidjelo mi se,koža bude fino glatka,nježna,i boja se brže uhvati,bude nekako lijepša i dulje traje


Hvala ti budem onda nesto isprobala ali jeftiniju varijantu mislim da su ove preskupe [sm=smiley13.gif]




angellah -> RE: Pekmez za brzo tamnjenje i brončanu put (16.7.2015 19:07:09)

Jesi pogledala na netu neki recept za domaće ulje za brzo tamnjenje? Čini mi se da sam negdje vidjela. Nešto mrkva, maslinovo i tako.[sm=zmeden.gif]




SILVA123 -> RE: Pekmez za brzo tamnjenje i brončanu put (16.7.2015 19:27:23)

Probala sam L'erbolario i ne znam koliko je učinkovito. Inače dosta brzo dobim boju pa sam htjela još malo više ali mislim da nije pomoglo, potamnila sam isto kao i svake sezone bez dodatnih mazalica. I mene uvijek strah tih sastojka, štetnih i manje štetnih




Stranica: [1]