što vas je najviše iznenadilo nakon trudnoće i poroda (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Poslije porođaja



Poruka


FIGICA FIFINANKICA -> što vas je najviše iznenadilo nakon trudnoće i poroda (11.7.2015 23:59:19)

mene opadanje kose,opadala je ko luda skoro godinu dana




zima1995 -> RE: što vas je najviše iznenadilo nakon trudnoće i poroda (12.7.2015 0:08:55)

Meni je sada 8,5 mjeseci nakon poroda, i sve me je strah pogledati u četku kada se počešljam. A kada perem kosu, ostaju mi desetine dlaka u kadi. Baš sam ponekad zabrinuta bez obzira što znam da je to kao sve normalno [sm=duda.gif]




Ela28 -> RE: što vas je najviše iznenadilo nakon trudnoće i poroda (12.7.2015 9:22:21)

I kod mene je toba bilo toliko mi je kosa opadala da sam bila u strahu da cu ostati celava haha.Ali izgleda da je to normalno.Cak sam i zaboravila kad je stalo opadati.Ali nesto me drugo brinulo rez od carskog dugo se vidio evo cak i danas se primjeti.Nisam ocekivala da ce nestati jer se nisam bas ni mazala ali sa strane se toliko ne vidi jos na sredini.Ali nema veze [sm=smiley1.gif]




FIGICA FIFINANKICA -> RE: što vas je najviše iznenadilo nakon trudnoće i poroda (12.7.2015 14:25:37)

i krvarenje ali ono odmah nakon poroda još u rodilištu i pogled na trbuh odmah nakon što je mali izašao :D




mirjana1703 -> RE: što vas je najviše iznenadilo nakon trudnoće i poroda (16.7.2015 22:36:14)

Najviše me iznenadile lohije i njihovo trajanje, taman misliš da je stalo i evo ih opet [sm=jezicek.gif]




SILVA123 -> RE: što vas je najviše iznenadilo nakon trudnoće i poroda (16.7.2015 22:47:05)

Trbuh, onako mekan, hehe, to me iznenadilo i krvarenje koje nikako da prestane. Nije bilo obilno ali je trajalo.




Tia00000 -> RE: što vas je najviše iznenadilo nakon trudnoće i poroda (16.7.2015 22:49:28)

Da, ovo s kosom nije normalno. Jako mi je narasla u trudnoći, gusta je bila, baš sam bila zadovoljna. Sada, ne samo da pada dok perem i češljam nego kako hodam tako pada, pun pod mojih vlasi, metem po 5 puta dnevno i ogromne količine kose nametem svaki puta :-(




zima1995 -> RE: što vas je najviše iznenadilo nakon trudnoće i poroda (16.7.2015 23:01:22)

Da mogu toliko dugo da izdržim nespavanje, ujutro se prva budim, zadnja legnem, i još bar tri budjenja u noći radi sisanja [sm=duda.gif]




CHANTAL -> RE: što vas je najviše iznenadilo nakon trudnoće i poroda (23.7.2015 0:13:43)

Depresija koje nisam bila ni svjesna dok u jednom trenu nisam dopustila mužu da me dotakne dok sam držala malog.hvala bogu,prošlo je.inače čvrsto spavam,al kad bi se god bebica promeškoljila ja sam oči otvorila.ko da si me iglom u guzicu[sm=smiley36.gif]




Stranica: [1]