missed ab i planiranje druge trudnoce.. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Lana829358 -> missed ab i planiranje druge trudnoce.. (24.4.2015 16:05:47)

Bok svima, otvaram ovu temu da pomognemo jedne drugima.




noemaa -> RE: missed ab i planiranje druge trudnoce.. (24.4.2015 17:31:49)

bok. ja sam nedavno imala blighted ovum. nakon kiretaže preporučeno mi je ne zatrudniti dva ciklusa. bila sam malo tužna i pogođena jer smo planirali trudnoću, ali znam da je bolje da se to desilo u 7 tt, nego kasnije.




Lana829358 -> RE: missed ab i planiranje druge trudnoce.. (25.4.2015 12:00:12)

ja sam bila trudna 10 tjedana, a u 6 zamro plod i nije izasao do 10 tjedna, a ja tek u 10 tj saznaka da je zamro. [sm=smiley19.gif] i sada pokusavamo 4 mjeseca i odnose imamo svaki drugi dan i nista. A ja sam se prirosno ocistila i rekli su da cim prodje jedna menga da mogu ostat trudna, ali eto nisam.




noemaa -> RE: missed ab i planiranje druge trudnoce.. (25.4.2015 15:19:13)

lana, samo strpljenja.. bude sigurno. ne odustaj [sm=smiley1.gif]




camelia -> RE: missed ab i planiranje druge trudnoce.. (14.5.2015 13:52:05)

molim vas da li je neko možda imao sličnu situaciju... 2.5. na dan kad sam trebala dobiti M imala sam ustvari neko oskudno krvarenje koje se više primijetilo prilikom odlaska na WC i trajalo je najviše dva dana. Ponovo se pojavilo 7.5. i bilo još oskudnije i trajalo samo taj dan. Ginekologa sam posjetila 11.5. i utvrdio je na oba jajnika ciste, njegov komentar je bio da ili je u pitanju trudnoća koja se još ne vidi ili se pak radi o hormonskom poremećaju. Dobila sam da 7 dana 2x1 pijem dabroston. Inače mi se ranije ovo nije dešavalo. Zanima me da li neko imao istu ili sličnu situaciju i šta je bilo u pitanju? Ubija me ovo iščekivanje... [sm=zmeden.gif] (inače, u septembru prošle godine imala sam kiretažu, bila je u pitanju blizanačka trudnoća u početku, međutim kako se nisu čuli otkucaji srca morala je biti prekinuta)




perlica55 -> RE: missed ab i planiranje druge trudnoce.. (14.5.2015 15:54:29)

Camelia, dobro došla... Nemam iskustva, al zašto
ne odeš u laboratoriji izvaditi betu HCG, tako ćeš
znati dal si trudna il ne...




camelia -> RE: missed ab i planiranje druge trudnoce.. (15.5.2015 8:13:34)

slijedeću sedmicu imam zakazanu kontrolu pa ću to sačekati, a mislila sam da je neko možda imao slično iskustvo jer ono što sam čitala po internetu nisam mogla nešto pronaći da se ovako sve poklopi... hvala na dobrodošlici [sm=smajl.gif]




Stranica: [1]