Obiteljski odmor (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Nagradne igre



Poruka


Admin -> Obiteljski odmor (13.3.2015 16:14:51)

Putujete li često s Vašim mališanima? Ako da, odsjedate li u hotelima ili u privatnom smještaju?

Jeste li čuli za Falkensteiner obiteljske hotele u Zadru?

Falkensteiner obiteljski hoteli pripremili su uistinu odličnu uskršnju ponudu all inclusive aranžmana za obitelji, po vrlo povoljnim cijenama i GRATIS boravkom za djecu do 12 godina [sm=bravo.gif]

Pročitajte sve o ponudi u Falkensteiner Club Funimation Borik i dobro zapamtite detalje, jer uskoro ćemo testirati vaše znanje, a najsretnijeg NAGRADITI VRIJEDNIM POKLONOM za cijelu obitelj [sm=smiley32.gif]

http://www.ringeraja.hr/clanak/falkensteiner-club-funimation-borik_1878.html




angellah -> RE: Obiteljski odmor (13.3.2015 18:41:24)

[sm=bravo.gif]




sorina -> RE: Obiteljski odmor (13.3.2015 21:29:36)

Super[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




monstrum -> RE: Obiteljski odmor (18.3.2015 17:51:57)

Odigrano... [sm=smiley1.gif] Sve pohvale za nagradnu igru.
Ali ne mogu a da ne primjetim da većina sudionika/sudionica u nagradnoj igri ima 1 ili 2 posta [sm=zmeden.gif]..
Trebali ste ostaviti pravilo kao kod većine ostalih nagradnih neki minimalni broj postova za sudjelovanje (to je samo moje mišljenje, nemojte mi zamjeriti)




monstrum -> RE: Obiteljski odmor (18.3.2015 22:01:08)

Kako raste broj novoregistriranih članova u ova dva-tri dana [sm=smiley36.gif].





sorina -> RE: Obiteljski odmor (19.3.2015 8:07:26)


IZVORNA PORUKA: monstrum

Odigrano... [sm=smiley1.gif] Sve pohvale za nagradnu igru.
Ali ne mogu a da ne primjetim da većina sudionika/sudionica u nagradnoj igri ima 1 ili 2 posta [sm=zmeden.gif]..
Trebali ste ostaviti pravilo kao kod većine ostalih nagradnih neki minimalni broj postova za sudjelovanje (to je samo moje mišljenje, nemojte mi zamjeriti)

Slažem se....




Stranica: [1]