Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Oprema za bebe



Poruka


Ela28 -> Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (8.12.2014 19:33:10)

Ne bi otvarala novu temu ali možda ipak netko ne zna [sm=smiley1.gif]

Veliki popust na proizvode za bebe očekuje vas u Kozmo drogerijama, 8. i 9.12. Priuštite svojoj bebi sve što joj je potrebno!

Ja imam blizance pa meni ovakve akcije super dođu pogotovo za pelene pa gdje ćeš naći 30% povoljnije to je super a i za maramice i Čokolino [sm=smiley1.gif]

Pa iskoristite akciju ja upravo bila i još sam iskoristila i 15% na ukupnu kupovinu koji sam kupon dobila na facebooku na adventskom kalendaru.

Ako netko želi popust pošaljem mu na e-meil pa ga pokažete na blagajni ili ga isprintajte [sm=smiley1.gif]




Tia00000 -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (8.12.2014 19:59:37)

Hvala na informaciji, popusti uvijek dobro dođu i treba ih iskoristiti.




Ela28 -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (8.12.2014 22:00:59)


IZVORNA PORUKA: Tia00000

Hvala na informaciji, popusti uvijek dobro dođu i treba ih iskoristiti.


Nema na čemu šteta ne iskoristiti [sm=smiley1.gif]




monstrum -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (9.12.2014 7:16:07)

Danas trčim po čokolino [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]  sveg ostalog imamo [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




monstrum -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (9.12.2014 7:16:29)

IZVORNA PORUKA: monstrum

Danas trčim po čokolino [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]   sveg ostalog imamo [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Hvala na info




sorina -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (9.12.2014 9:11:34)

Super. Hvala za info. Nekako rijetko idem u kozmo,ali za ovo se isplati otići.[sm=smiley1.gif]




monstrum -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (9.12.2014 9:27:15)

IZVORNA PORUKA: sorina

Super. Hvala za info. Nekako rijetko idem u kozmo,ali za ovo se isplati otići.[sm=smiley1.gif]


Slažem se..ja sam drastično smanjila kupovinu u kozmu otkada su ukinuli one naljepnice što su se skupljale za popust




Ela28 -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (9.12.2014 16:31:19)


IZVORNA PORUKA: monstrum

Danas trčim po čokolino [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]  sveg ostalog imamo [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


I ja sam kupila 1 kg [sm=smiley36.gif]




Ela28 -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (9.12.2014 16:31:49)


IZVORNA PORUKA: sorina

Super. Hvala za info. Nekako rijetko idem u kozmo,ali za ovo se isplati otići.[sm=smiley1.gif]


Nema na čemu svakako se isplati [sm=smiley1.gif]




Ela28 -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (9.12.2014 16:35:55)

U Kozmu je akcija do 21.12 na još neke proizvode za bebe evo koje [sm=smiley1.gif]

Pampers maramice su 30%

Sve Pufies pelene 20%

Uz kupnju 3 Hipp kašice 3 žlice gratis za 27,99 kn

Johnsons & Johnsons Bedtime proizvodi 25%




angellah -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (9.12.2014 21:16:38)

Ja također obavila shopping u Kozmu. Usput vidjela neku ženu sa bebom na ulazu u dm i rekla i njoj da je u Kozmu akcija. [sm=smiley36.gif]




Ela28 -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (9.12.2014 22:59:02)

Ove Kozmo srijede očekuje vas popust od 30 % na anticelulitne proizvode, proizvode za depilaciju, njegu stopala i čarape!




Ela28 -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (9.12.2014 22:59:56)


IZVORNA PORUKA: monstrum

IZVORNA PORUKA: sorina

Super. Hvala za info. Nekako rijetko idem u kozmo,ali za ovo se isplati otići.[sm=smiley1.gif]


Slažem se..ja sam drastično smanjila kupovinu u kozmu otkada su ukinuli one naljepnice što su se skupljale za popust



Ni ja baš ne idem često u Kozmo ali kad je dobra srijeda ili popust za bebe obavezno idem [sm=smiley1.gif]




sorina -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (9.12.2014 23:53:32)


IZVORNA PORUKA: angellah

Ja također obavila shopping u Kozmu. Usput vidjela neku ženu sa bebom na ulazu u dm i rekla i njoj da je u Kozmu akcija. [sm=smiley36.gif]

Svaka cast. Dobro si se sjetila[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




monstrum -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (10.12.2014 7:01:47)

Naravno da nisam stigla otići u Kozmo  [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zz_banghead.gif[/image]




Ela28 -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (10.12.2014 14:01:53)


IZVORNA PORUKA: monstrum

Naravno da nisam stigla otići u Kozmo  [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zz_banghead.gif[/image]


A joj baš mi je žao [sm=smiley13.gif] ako opet bude javim ti [sm=smiley1.gif]




monstrum -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (10.12.2014 16:45:39)


IZVORNA PORUKA: Ela28


IZVORNA PORUKA: monstrum

Naravno da nisam stigla otići u Kozmo  [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zz_banghead.gif[/image]


A joj baš mi je žao [sm=smiley13.gif] ako opet bude javim ti [sm=smiley1.gif]


Dogovoreno.. [sm=smiley1.gif]

ma jučer neka ludnica-na poslu, kod kuće i jednostavno nisam stigla... [sm=smiley13.gif]




zima1995 -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (12.12.2014 14:19:37)

Baš mi je žao što nisam vidjela ovu temu ranije [sm=smiley19.gif] Kupili smo tri paketa pelena Puffies po 84 kn i još da sam imala taj popust od 15 % baš bi mi se kupnja iskoristila. Mada sam i ovako zadovoljna. U biti sam dobila na Kozmo Adventskom 15.000 bodova, ali je pisalo da će bodovi biti dodani nakon završetka Nagradne igre. Sve u svemu, pratim sve akcije a posebno na pelene... [sm=duda.gif]




Ela28 -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (12.12.2014 22:08:32)


IZVORNA PORUKA: zima1995

Baš mi je žao što nisam vidjela ovu temu ranije [sm=smiley19.gif] Kupili smo tri paketa pelena Puffies po 84 kn i još da sam imala taj popust od 15 % baš bi mi se kupnja iskoristila. Mada sam i ovako zadovoljna. U biti sam dobila na Kozmo Adventskom 15.000 bodova, ali je pisalo da će bodovi biti dodani nakon završetka Nagradne igre. Sve u svemu, pratim sve akcije a posebno na pelene... [sm=duda.gif]


Pošalji mi e-meil pa ti pošaljem kupon za 15 % [sm=smiley1.gif] ma dobila i ja 10.000 bodova ali ja nisam upisala broj kartice pa ništa od toga izgleda a kad brzam tko mi kriv [sm=smiley36.gif]




Ela28 -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (15.12.2014 18:35:16)

Evo me opet u Konzumu je 30% na sve Nivea proizvode pa tako i na maramice,kupke .....

Nivea baby ruksak je 167 kn ako nekome treba [sm=smiley1.gif]




monstrum -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (15.12.2014 18:52:18)


IZVORNA PORUKA: Ela28

Evo me opet u Konzumu je 30% na sve Nivea proizvode pa tako i na maramice,kupke .....

Nivea baby ruksak je 167 kn ako nekome treba [sm=smiley1.gif]



Hvala na info..taman mi treba za jedno babinje [sm=smiley2.gif]




Ela28 -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (15.12.2014 19:36:02)


IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: Ela28

Evo me opet u Konzumu je 30% na sve Nivea proizvode pa tako i na maramice,kupke .....

Nivea baby ruksak je 167 kn ako nekome treba [sm=smiley1.gif]



Hvala na info..taman mi treba za jedno babinje [sm=smiley2.gif]


Da to je super poklon to sam i ja dobila u babinje [sm=smiley1.gif] samo požuri mislim da traje do 17.12 [sm=smiley13.gif]




angellah -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (15.12.2014 19:53:27)


IZVORNA PORUKA: Ela28


IZVORNA PORUKA: zima1995

Baš mi je žao što nisam vidjela ovu temu ranije [sm=smiley19.gif] Kupili smo tri paketa pelena Puffies po 84 kn i još da sam imala taj popust od 15 % baš bi mi se kupnja iskoristila. Mada sam i ovako zadovoljna. U biti sam dobila na Kozmo Adventskom 15.000 bodova, ali je pisalo da će bodovi biti dodani nakon završetka Nagradne igre. Sve u svemu, pratim sve akcije a posebno na pelene... [sm=duda.gif]


Pošalji mi e-meil pa ti pošaljem kupon za 15 % [sm=smiley1.gif] ma dobila i ja 10.000 bodova ali ja nisam upisala broj kartice pa ništa od toga izgleda a kad brzam tko mi kriv [sm=smiley36.gif]


Curke, pošaljite im mail na kozmo@kozmo.hr i zamolite da vam upišu broj kartice na profil. Navedite im email s kojim ste registrirane. [sm=smiley1.gif]




monstrum -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (15.12.2014 20:39:43)


IZVORNA PORUKA: angellah

Curke, pošaljite im mail na kozmo@kozmo.hr i zamolite da vam upišu broj kartice na profil. Navedite im email s kojim ste registrirane. [sm=smiley1.gif]



ili se probajte odlogirati s te aplikacije i kad ćete se ponovo prijavljivati tražiti će vas ponovo sve podatke




Ela28 -> RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe ! (16.12.2014 21:49:30)


IZVORNA PORUKA: angellah


IZVORNA PORUKA: Ela28


IZVORNA PORUKA: zima1995

Baš mi je žao što nisam vidjela ovu temu ranije [sm=smiley19.gif] Kupili smo tri paketa pelena Puffies po 84 kn i još da sam imala taj popust od 15 % baš bi mi se kupnja iskoristila. Mada sam i ovako zadovoljna. U biti sam dobila na Kozmo Adventskom 15.000 bodova, ali je pisalo da će bodovi biti dodani nakon završetka Nagradne igre. Sve u svemu, pratim sve akcije a posebno na pelene... [sm=duda.gif]


Pošalji mi e-meil pa ti pošaljem kupon za 15 % [sm=smiley1.gif] ma dobila i ja 10.000 bodova ali ja nisam upisala broj kartice pa ništa od toga izgleda a kad brzam tko mi kriv [sm=smiley36.gif]


Curke, pošaljite im mail na kozmo@kozmo.hr i zamolite da vam upišu broj kartice na profil. Navedite im email s kojim ste registrirane. [sm=smiley1.gif]



Ma baš su nekulturni poslala sam im upit na facebook i objasnila da sam u žurbi zaboravila napisati broj kartice a i ne znam ga napamet. Ali ništa od toga nema uopće odgovora čini mi se i da poruka uopće nije pročitana [sm=smiley13.gif]




Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>