Knjige u pdf formatu? (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Naša svakodnevica >> Knjiga i film



Poruka


monstrum -> Knjige u pdf formatu? (5.12.2014 7:49:43)

Čitate li knjiga na kompu ili ste više pobornik čitanja s knjigom u ruci, mirisom svježe tiskane knjige?
Obožavam čitati, iako uz sve obaveze kod kuće i posao ne stignem onoliko koliko bi voljela, ali kad si izguštiram malo sjesti i čitati, za mene je to wellness za moždane vijuge [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
S obzirom na cijenu knjiga, i moje ne čitanje, već gutanje istih, unazad godinu dana počela sam čitati knjige na kompu.. nije isto, ali kad si baš poželiš neku knjigu, a ne bi ju kupio odlično je jer ne moraš ići do knjižnice . Kakva su vaša mišljenja?




angellah -> RE: Knjige u pdf formatu? (5.12.2014 9:14:32)

Ja imam Kindle čitač već nekoliko godina. U zadnje vrijeme nemam vremena za čitanje? Ali ranije sam sve te pdf knjige prebacila u format koji podržava Kindle i načitala se. Tako da mi je to bio spas za trenutke kad sam htjela čitati a nisam mogla do kompa.
Inače čitač Kindle ima drugačije osvjetljenje (tj. nema ga) nego monitor kompa tako da je meni bio ugodniji za čitanje.




Snjeguljica_83 -> RE: Knjige u pdf formatu? (5.12.2014 9:24:18)

Evo, mene komp. umara i čini nervoznom, zato sam ja pobornik staromodnog čitanja knjige - knjiga u ruci. Volim miris nove, kao i stare knjige, možda još i više. No, ne kupujem knjige, već sam učlanjena u knjižnicu, kao i moja kćerka, pa onda guštamo...

Baš sam prije tjedan dana u Kauflandu vidjela za kupiti dječju knjigu Snjegopriče, krasna je, ali košta 85 kn... Zato sam posjetila knjižnicu i posudila je, a uz lukavost, može biti kod mene mjesecima...[sm=smiley36.gif]


I ovo je bolja opcija jer se djeci usadi ljubav prema knjizi - pravoj knjizi.[sm=smiley1.gif]




Ela28 -> RE: Knjige u pdf formatu? (5.12.2014 13:26:31)

Ja vam cure moje nisam baš za čitanje knjiga meni je to malo dosadno i baš umara, ali čitam djeci slikovnice nakupovala sam im već hrpu toga ali dala samo par jer su nekoliko već strgali a ja ne mogu odoliti kad budu na popustu i do 50% [sm=smiley1.gif]






monstrum -> RE: Knjige u pdf formatu? (5.12.2014 13:34:15)

IZVORNA PORUKA: Ela28

Ja vam cure moje nisam baš za čitanje knjiga meni je to malo dosadno i baš umara, ali čitam djeci slikovnice nakupovala sam im već hrpu toga ali dala samo par jer su nekoliko već strgali a ja ne mogu odoliti kad budu na popustu i do 50% [sm=smiley1.gif]


I ja ih volim kupovati  kad su na popustu..baš jučer gledam da su na popustu nekom sad u Konzumu pa bi morala otići vidjeti..




Ela28 -> RE: Knjige u pdf formatu? (8.12.2014 13:56:07)


IZVORNA PORUKA: monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28

Ja vam cure moje nisam baš za čitanje knjiga meni je to malo dosadno i baš umara, ali čitam djeci slikovnice nakupovala sam im već hrpu toga ali dala samo par jer su nekoliko već strgali a ja ne mogu odoliti kad budu na popustu i do 50% [sm=smiley1.gif]


I ja ih volim kupovati  kad su na popustu..baš jučer gledam da su na popustu nekom sad u Konzumu pa bi morala otići vidjeti..


Jesu dosta snižene u Konzumu nisam vidjela reklamu ? Kada sam prošle godine kupovala bile su 50% baš u prosincu čini mi se [sm=smiley1.gif]




monstrum -> RE: Knjige u pdf formatu? (8.12.2014 17:03:07)


IZVORNA PORUKA: Ela28

Jesu dosta snižene u Konzumu nisam vidjela reklamu ? Kada sam prošle godine kupovala bile su 50% baš u prosincu čini mi se [sm=smiley1.gif]


Ma nisam stigla još otići i vidjeti..čula sam samo reklamu..možda je već i prošlo s obzirom da je prošlo vrijeme kupovanja za Sv.Nikolu..ako odeš vidjeti prije mene, javi [sm=smiley2.gif]




Ela28 -> RE: Knjige u pdf formatu? (9.12.2014 22:35:30)


IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: Ela28

Jesu dosta snižene u Konzumu nisam vidjela reklamu ? Kada sam prošle godine kupovala bile su 50% baš u prosincu čini mi se [sm=smiley1.gif]


Ma nisam stigla još otići i vidjeti..čula sam samo reklamu..možda je već i prošlo s obzirom da je prošlo vrijeme kupovanja za Sv.Nikolu..ako odeš vidjeti prije mene, javi [sm=smiley2.gif]


A nisam ni ja bila iako to prošle godine nije bilo povezano sa akcijom sa igračkama pa zato mislim da i sada bude odvojeno samo slikovnice i knjige budemo vidjeli [sm=smiley1.gif]




monstrum -> RE: Knjige u pdf formatu? (10.12.2014 7:03:53)

IZVORNA PORUKA: Ela28
A nisam ni ja bila iako to prošle godine nije bilo povezano sa akcijom sa igračkama pa zato mislim da i sada bude odvojeno samo slikovnice i knjige budemo vidjeli [sm=smiley1.gif]


Nadam se da hoće  [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




hipo -> RE: Knjige u pdf formatu? (10.12.2014 7:08:37)

Vidjela sam prosli tjedan uz blagajnu u Konzumu veliku košaru s knjigama, nisam zagledala cijene, al mi se cini da inace nisu tamo u tolikoj kolicini.




sorina -> RE: Knjige u pdf formatu? (10.12.2014 7:26:53)


IZVORNA PORUKA: hipo

Vidjela sam prosli tjedan uz blagajnu u Konzumu veliku košaru s knjigama, nisam zagledala cijene, al mi se cini da inace nisu tamo u tolikoj kolicini.


I ja sam kod nas to vidjela,ali nisam stigla zagledati što ima[sm=zmeden.gif]




lili88 -> RE: Knjige u pdf formatu? (12.12.2014 13:07:56)

uzivam da citam knjige, najvise volim miris knjige, tako da sam zagovrnik printani knjiga, iako ponekad procitam neku u elektronskoj formi. Od muza sam za prosli rodjendan dobila jako lijepu knjigu Golubica i vuk i procitala sam je za 3 dana. Moj najveci problem jeste kad mi se knjiga svidi ja nekogu da je ostavim dok je neprocitam do kraja, Davincijev kod sam procitala za 48h i to mi je rekord [sm=zz_giggle.gif]




Ela28 -> RE: Knjige u pdf formatu? (12.1.2015 17:08:28)

Preko 1000 književnih naslova na velikom godišnjem sniženju!

MONDO HR

[sm=bravo.gif]




girlpower -> RE: Knjige u pdf formatu? (12.2.2015 23:11:45)

Ajmeee..tema bas za mene :D ja obozavam citati..bolje volim papir ali i na mobu su mi super..jedino kada ja imam vrijeme za sebe..kad citam i iskljucim se i to je to..ma milina ) :)




Petroley -> RE: Knjige u pdf formatu? (21.4.2015 18:38:54)

Evo svima preporuka sjajnog sajta koji sadrži stotine eknjiga na ex yu jezicima

Besplatne e-Knjige




Stranica: [1]