RE: AIH-inseminacija (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


Anoniman -> RE: AIH-inseminacija (26.10.2016 16:40:55)

Pozdrav. Nova sam ovdje. Valjda ce bit odgovora. Idem na prvu inseminaciju kod dr. Sparca u Splitu. Nakon 2 god pokusavanja, svih urednih nalaza, propuhivanja ne ide pa ne ide. Zanima me da li je nedavno netko bio na inseminaciji kod dr Sparca i kako je proslo?




anna90 -> RE: AIH-inseminacija (25.1.2020 15:43:28)

Pozdrav cure..pišem nadajući se da će netko ovo pročitati..prošlo je 4 god..tema nije aktivna bas :D Išla sam na iui prvi put 18.1..sad sam u ovim tjednima čekanja. Inače ja i muž imamo idioptasku dijagnozu već 8 god.apsolutno je sve savršeno..sad imam 30 god muž 37. Nadam se da će mi netko pružiti podršku i posjetiti ovu temu[sm=smiley19.gif]




belina -> RE: AIH-inseminacija (27.1.2020 14:48:38)

Pozdrav! Naravno da ce te podrzati svaka koja ovo procita. Ima nas tu puuno koje smo prolazile sto i ti i na kraju dosle do svojih bebica. Neke preko inseminacije, ja osobno preko AIH-a. Toliko duugo vec radite na bebici, ako vidis da ti IUI ne ide, nemoj puno puta ponavljat, kreni odmah dalje. Sad mi je jedna kolegica nakon 6 godina idiopatske neplodnosti, otisla na postupak i odmah prvi uspije. Tko zna gdje je zapelo, hvala bogu, doktori ce malo pogurat. Ne posustaj, glavu gore i javi rezultate!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]