|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
16.12.2014 16:31:54   
ivana!
dosta sam citala knjige surfala po netu,najmanje savjeta sam dobila od pedijatrice tako da sam ja sama sebi na neki nacin bila pedijatrica tj.mom djetetu kcerkama

(Odgovor članu ivana!)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
16.12.2014 23:14:49   
vandax
Uf kasnim s odgovorima.
Prvih 5 namirnica su jabuka, kruška, banana, mrkva i marelica.

Dohranu smo počeli uvoditi s 5,5 mj. kad sam vidjela da mu još fali nešto uz dojenje jer ima 9,5 kg.

Pedijatrica nam je savjetovala šta da jedemo, ali sam čitala i na internetu, a tu su i sestra i prijateljice s malom djecom.

(Odgovor članu ivana!)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
17.12.2014 22:24:32   
zima1995
U biti nisam nešto ni primjetila da malom fali, jednostavno napunio je 5,5 mj isključivo dojen, pa sam smatrala da je vrijeme da krenemo sa isprobavanjem novih namirnica. Nisu to bile neke količine, žlica dvije dnevno.

(Odgovor članu ivana!)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
21.12.2014 22:25:15   
Admin
Mi mislimo da je ipak mamina intuicija najmjerodavnija user posted image

A sad nas zanima:

Koji je omiljeni doručak/ručak/večera vašeg djeteta? I koja je općenito omiljena namirnica vašeg djeteta?

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
21.12.2014 22:50:51   
monstrum
Banana je namirnica broj jedan s kojom započinje svaki dan, a nerijetko i završava. Od konkretnih stvari gospođica jaaako voli talijansku kuhinju i tjesteninu na sve moguće načine. user posted image

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
21.12.2014 23:35:35   
mishica2
Od voća banana - jedemo je nekad kao dio doručka, a nekad kao međuobrok. Od povrća zelenjava - blitva, špinat, kelj, mahune... Ali broj jedan je definitivno meso, svejedno koje; jede ga u svom obroku, otima ga nama, podjednako piletinu, teletinu, junetinu, ribu, svinjetinu, špek, kunića... Meso vlada u svim vrstama i oblicima user posted image

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
22.12.2014 0:28:33   
mishica2
Što se tiče prethodnog pitanja, kod uvođenja dohrane, najviše smo se odlučili temeljem savjeta pedijatra, te smo, s obzirom na moju sklomost alergijama, započeli dohranu sa povrćem, tj mrkvom, a tek nešto kasnije sa voćem i žitaricama. Uz to, čitala sam članke i slušala savjete drugih mama iz kojih se dalo razabrati da dijete lakše u dohrani nakom povrća prihvati voće nego obrnuto.

(Odgovor članu mishica2)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
22.12.2014 0:35:54   
mishica2
Kako ste prepoznali da je dijete spremno za dohranu?

U pravilu,već je bilo krajnje vrijeme za to kad je navršilo 6 mjeseci. Do tada je bilo isključivo dojeno dijete i odlično je napredovalo, ali naravno više mlijeko nije moglo zadovoljiti sve razvojne potrebe djeteta, pa smo uveli dohranu...

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
22.12.2014 6:19:01   
zima1995
Jedno jednostavno jelo koje napravim za par minuta a on ga voli i jede svako par dana. To je palenta sa mlijekom i vrhnjem. Nju smo poceli jesti kad smo bili jako mali. user posted image

(Odgovor članu mishica2)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
22.12.2014 7:53:38   
sorina
Starija cura je oduvijek voljela gris na mlijeku s malo nesquicka ili nesquick čokoladne kuglice (ali želi samo te!!!) s mlijekom i često to traži i za doručak i večeru.I dan danas to voli,a što se ručka tiče omiljena su joj variva -špinat,mahune,grah i sl.
Mlađi sinčić još uvijek doji,pa uz (.) za doručak,a često i večeru dobije žitarice s adaptiramim mlijekom (jer kravlje ne želi) tipa keksolino,čokolino,te nestle žitarice (8 vrsta ili sa šljivom)
A ručak preferira mesouser posted image u bilo kojem obliku s povrćem,a najčešće je to brokulauser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
22.12.2014 11:43:27   
Tia00000
Miksana piletina s krumpirom, to jako voli. Od voća je banana broj 1.

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
22.12.2014 13:52:50   
Ela28
Za doručak obavezno flašica mlijeka sa kakaom i uz to pečeni tost sa maslacem i marmeladom ,to dečki papaju svako jutro ne znam kako im više nije dosadilo user posted image . Za ručak jedu ono što i mi ali najviše vole juhicu,pohano meso i pečene krumpiriće .Za večeru pojedu čvrsti jogurt ili kuhani griz kako kad jednu večer jedno drugu večer drugo user posted image .Njima je sve omiljeno nemam ja s njima problema user posted image

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
22.12.2014 14:58:38   
tajao
za doručak ili pašteta ili kolutići kobasice, za ručak amprem juha (juha s jajima), za večeru keksolino ili griz- to je omiljeno dvogodišnjaku, a blizancima banana ugnjetena sa grizom- kao jedan obrok na dan!, ostalo a.d.mlijekouser posted image

(Odgovor članu ivana!)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
22.12.2014 21:33:47   
angellah
Mi smo tek na početku dohrane ali od svega što smo probali, zasad je kruškica hit. Tako da mogu reći da nam je prijepodnevni voćni obrok kruškice naj naj :)

(Odgovor članu tajao)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
23.12.2014 11:19:34   
ivana!
ujutro obje vole domacu juhicu sa brasnom sa kruhom,rucak povrtna juhica na noklecima,kroz dan papaju jogurte posebno nestle marelica i borovnica, vecera kako kad nekada nista,omiljeno njim je jaje to obje moje male vole

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
23.12.2014 15:20:24   
Admin
Stvarno raznovrsna jela i namirnice user posted image

Pišite nam...

Koja namirnica vašem djetetu nije nikako odgovarala, odnosno nije mu/joj pasao okus ili je možda izazvala alergiju?

(Odgovor članu ivana!)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
23.12.2014 15:55:31   
ivana!
starijom curom kravlje mlijeko,svjezi sir,obicni jogurt uzas nece ,nece i nece a monte,vocne jogurtice je sad pocela obozavat, a mlada isto mlijeko povraca joj se od njeg a pogotovo na mlijecni namaz,stvarno su po ukusu hrane jako cudne

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
23.12.2014 17:23:11   
mishica2
U pravilu je mali svejed, ali primijetila sam da manje voli brokulu i proso.

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
23.12.2014 18:13:46   
zima1995
Hvala Bogu nije uopće alergičan ni na jednu namirnicu, ali nije nešto obožavao griz. To jelo sam nekoliko puta pokušavala uvesti, ali nije ju nikad prihvatio. Tako i danas, ne voli je i ne jede ju user posted image

(Odgovor članu mishica2)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
23.12.2014 19:39:58   
Tia00000
Nije pokazao odbojnost prema nekoj namirnici. sve mu je fino za sada. Nema alergija niti negativnih reakcija na sreću.

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
23.12.2014 20:57:27   
sorina
Starija curka je jela sve i nije pokazivala odbojnost prema bilo kojoj hrani. Alergije nismo imali.
A mlađi sinčić ne želi kravlje mlijeko ni probati. Čim miris osjeti odmah se sili da povraća. Nije alergičan na ništa,jednostavno ne želi.

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
23.12.2014 23:38:41   
tajao
stariji sinčić dosad nije imao alergija, ali nikako ne voli griz noklice u juhi- ne znam zašto ali povraća mu se. dok mi blizanci za sada sve vole, ali tek smo na početku...još ima vremena

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
24.12.2014 7:41:47   
monstrum
Nema hrane koju ne voli, a hrane koja joj ne paše, odnosno izaziva alergije ima napretek- mlijeko, jaja, lješnjaci, bademi, kikiriki, krumpir, kukuruz, peršin, soja, sezam, svi citrusi (limun, mandarina, grejp,..), jagode, maline, i umjetne boje i arome tako da izbjegavamo skoro svu hranu koja ima aditive.  Kad je bila malena bila je alergična i na pšenicu, rajčicu i  sol ali smo to terapijama izlječili. user posted image   S obzirom na ograničene namirnice malena mi jede najzdravije u kući, ali to i košta .

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
24.12.2014 22:24:56   
Ela28
Hvala Bogu dečki nisu na ništa alergični tako da zaista sve pojedu ništa im ne smeta ,ali nešto ipak ne vole a to je palenta ne znam zašto .Na sve moguće načine sam im probala pripremiti eto samo to mogu izdvojiti user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Nestlé nagrađuje najvjernije Ringerajce!
26.12.2014 9:09:08   
Admin
Prije svega - Sretan vam Božić svima user posted image

I zadnje pitanje u ovom natjecanju glasi:

Do kada ste dojile svoje dijete (ne isključivo dojile, nego i uz dodatak druge hrane)?

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!