Atopijski dermatitis i homeopatija (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Alergija



Poruka


Snjeguljica_83 -> Atopijski dermatitis i homeopatija (30.4.2014 8:40:36)

Molim vas, dajte mi savjete i iskustva.

Je li itko od vas rješavao slučaj atopijskog dermatitisa kod svog djeteta pomoću HOMEOPATIJE?[sm=zmeden.gif]

Primam iskustva i od vaših poznanika, dakle sve što znate/ste načuli o tome... [sm=smiley1.gif]

Hvala!




anaxx -> RE: Atopijski dermatitis i homeopatija (30.4.2014 9:14:51)

Moj stariji sin je alergican na prvi proljetni pelud, bora i cempresa. To mu se manifestira kao dermatitis (atopijski?)
Nismo bili kod homeopata, ali ono sto smo s godinama naučili je da za to (za kožu) pomaže ulje crnog kima, ima ga za kupiti u apotekama, ali čak i u DM-u. Obzirom da mu je na proljeće koza jako suha možemo ga s nekim A-derma kremama/mlijekom za tijelo (iz apotekama), ali koristimo i čisto ulje nevena nakon kupanja.
Uglavnom pokušavamo hraniti, navlaziti kožu izvana i iznutra. Samo kad mu je najgore i kad od ceskanja napravi ranice na koži dajemo mu sirup za alergiju.
Evo nadam se da sam malo pomogla iako sve je to individualno, nekom djeluje nekom ne, treba isprobavati i naći ono sto je za vas najbolje...
Sretno!




anaxx -> RE: Atopijski dermatitis i homeopatija (30.4.2014 9:19:42)

Nisam napisala da se ulje crnog kima pije. On ima 7 godina i žena koja se inače bavi etericnim uljima nam je preporucila za njega cajna zlicica na dan!




elina -> RE: Atopijski dermatitis i homeopatija (30.4.2014 12:22:40)

Nama je pomogla krema A-DERMA EXOMEGA!Ima u ljekarnama!Ja nisam bas za homeopatiju i njihove pripravke!




Snjeguljica_83 -> RE: Atopijski dermatitis i homeopatija (30.4.2014 14:36:30)

Elina da, preporučili su nam baš tu kremu koju spominješ, ali skupa je......... [sm=zmeden.gif]




anaxx -> RE: Atopijski dermatitis i homeopatija (30.4.2014 15:08:19)

I mi ju koristimo! Bolje dati vise novaca za nešto sto djeluje, nego nešto jeftinije, a bez koristi, to je tek bacanje novaca!




elina -> RE: Atopijski dermatitis i homeopatija (1.5.2014 10:35:09)

je,skupa je... oko 160 kn mislim,ali ima 400 ml,pa nama traje i trajeeee....losion je pa se malo stavi,i lako se razmazuje.....ja sam svoju kupila pred negdi 4 mj. i ima je za još po godine....[sm=smiley36.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Atopijski dermatitis i homeopatija (2.5.2014 11:00:44)

Elina, znači stvarno dobiješ 400 ml?![sm=zmeden.gif] Onda i nije tako strašno. Ma u ljekarni ti ne kažu ništa, samo cijenu i paf!




elina -> RE: Atopijski dermatitis i homeopatija (2.5.2014 15:26:03)

Da...to je boca od 400ml s pumpicom....A derma kolekcija ima puno različitih kremica,ti baš zatraži A-DERMA EXOMEGA i me možeš falit[sm=bravo.gif]...sretno[sm=zz_wavespin.gif]




Stranica: [1]