Noćno spavanje bebe (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


MKata -> Noćno spavanje bebe (19.1.2014 8:08:53)

Namjerno sam napisala u naslovu spavanje, a ne buđenje jer vas želim pitati je li normalno da dvomjesečna beba prespava noć u komadu? Mislim, cijelu noć, 8 sati najmanje, a sad je već povećao i na 10!!




ruwenzor -> RE: Noćno spavanje bebe (19.1.2014 8:57:54)

N je 2 mj počela spavati po 10 h po noći, prek dana je imala još 2 spavanca do 8 mj, a nakopn toga 1 dnevni i još uvijek (2,5 god) tak spava. H je druga priča, s 2 mj je počela po n8-9 h al se s 3 mj vratila na 2-3 noćna buđenja.
Ne vidim problem da ti beba tak spava, uživaj [sm=smiley1.gif]




MKata -> RE: Noćno spavanje bebe (19.1.2014 9:47:09)

Ma nije da se žalim...super je ako će tako ostati. Samo pitam jel to OK...nekako su još mali, ali valjda oni sami osjete i znaju!




Kazimira -> RE: Noćno spavanje bebe (19.1.2014 11:13:05)

To ti je super! Da mu bilo kaj fali javio bi on tebi....
Moja V isto zna potegnuti čak i 11 sati......prosjek do sad je buđenje 1 po noći......ne brine me, dapače jako sam sretna...samo da tako ostane [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Ela28 -> RE: Noćno spavanje bebe (19.1.2014 12:53:01)

Naravno da je to super :) moji blizanci imaju 14 mj uopće ne spavaju cijelu noć jer se po par puta bude tako da mi još nismo spavali u komadu od njihovog rođenja hehe




mali andeo -> RE: Noćno spavanje bebe (27.1.2014 15:07:29)

o pa to je super! i moja je počela s mjesec i pol negdje spavati cijelu noć,a onda kao neki preokret,sa 7 mj,se počela buditi doslovno 100 puta u noći...
sad to sve ide rjeđe,ali još uvijek se probudi oko 3-6 puta u noći...
ali ok ! naviknuli smo se na to !!! [sm=zz_bounce.gif][sm=zz_skip.gif][sm=zz_skip.gif]




mamasita -> RE: Noćno spavanje bebe (27.1.2014 15:45:39)

sasvim normalno i uživaj [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] moje tri curke su sve spavači,i najmanja mi se sad budi malo češće zbog zubi(prošla je 6 mjeseci) ali isto spava cijelu noć kadam je ništa ne muči i tako od rođenja.ništa loše,dapače,naspavaj se i odmori[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




MKata -> RE: Noćno spavanje bebe (27.1.2014 19:51:51)

U biti je i moj stariji kad je bio mali spavao bolje nego kasnije. Oko 4,5 mjeseca je dobio prvi zubić i to ga je jako patilo, s 8 je postalo nepodnošljivo, budio se svakih sat i pol, sad je skoro 4 godine i još uvijek se noću budi par puta!
Nadam se da će ovaj mali nastaviti ovako dobro spavati [sm=bravo.gif]




chipa -> RE: Noćno spavanje bebe (4.2.2014 18:56:43)

Ako se bebacu spava neka spava, prvog sina sam budila svakih 3 sata za hranjenje, al sad [sm=duda.gif] od 2 mjeseca pustim da spava i kad ogladni ona se sama javi ... nekad prespava cijelu noc [sm=bravo.gif], al neki put se probudi 1-2 puta... ona sretna, mama sretna [sm=bravo.gif]




Stranica: [1]