Koji jastuk? (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Naša svakodnevica



Poruka


troubled -> Koji jastuk? (5.1.2014 20:12:30)

Dakle, jastuci su nam se OPET pretvorili u palačinke...i trebaju nam novi...

molim, ideje, savjete, preporuke...za dobre, kvalitetne jastuke, po mogućnosti da ne koštaju kao da su od zlata i sa swarovski kristalima....

hvala [sm=smiley1.gif]




Pumba -> RE: Koji jastuk? (6.1.2014 11:23:02)

Super su ti oni dormeo što su sad na akciji, imaš za 398 kn 4 jastuk. Ne traje ti puno ta akcija... meni su oni zakon [sm=smiley20.gif]

Evo ti link tu http://www.dormeo.com.hr/jastuci/klasicni_jastuk_siena_4jastuka.html [sm=smiley1.gif]




troubled -> RE: Koji jastuk? (6.1.2014 12:20:46)

hvala, to mi se čini odlična ponuda...čula sam za dormeo...

koliko ih koristiš? jesu li se pretvorili u palačinke? :)

imaju li dućan ili se kupuju samo na internetu?





Pumba -> RE: Koji jastuk? (6.1.2014 12:33:19)

Nemam ti ih jako dugo, možda 5-6 mjeseci pa ne mogu reć hoće li se pretvorit u palačinke [sm=smiley1.gif] ali za sad su ko novi. Meni su jako ugodni, ni tvrdi ni mekani, baš taman.

Ja sam ih naručila preko top shop-a, ali ako živiš u gradu gdje ima dormeo trgovina, onda ih imaš i tamo kupit. Doduše ne znam jeli ova akcija vrijedi i za trgovine, ili je ovo samo za internetsku prodaju. Provjeri svakako.

Ako se odlučiš za njih, mislim da nećeš pogriješiti. Ja sam ih uzela dok su bili skuplji ali mi nije žao jer mi savršeno odgovaraju [sm=zz_wink.png]




troubled -> RE: Koji jastuk? (6.1.2014 12:42:53)

hvala ti :)
odluka je pala....javim svoje dojmove kad stignu :)




Ruža -> RE: Koji jastuk? (6.1.2014 23:08:26)

O Troubly, pa jastuci se u Martexu kupuju of skroz. [sm=hudicek.gif]




Dacana -> RE: Koji jastuk? (11.1.2014 14:17:48)

Meni je iskreno dormeo najbolji,jerst da je iz top shop-a,al imam ga 2 godine i jako sam zadovoljna snjime :D




cuba -> RE: Koji jastuk? (11.1.2014 16:27:54)

Definitivno Dormeo[sm=smiley20.gif]
Imamo 4 za naš bračni krevet i R ima svoj. Odlični su i nakon 2god korištenja. Toplo preporučam, vrijede svake kune[sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]