SV.Nikola (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


monstrum -> SV.Nikola (5.12.2013 19:14:25)

Jeste li vi i vaši klinci i klinceze u iščekivanju Sv.NIkole? Čistite čizmice?
S čime ćete ih (pardon Sv.Nikola) obradovati? [sm=smiley16.gif]




leot -> RE: SV.Nikola (6.12.2013 7:28:27)

dobro jutro,nama je dosao Sv.Nikola i donio puuuo cokolade..
[sm=jezicek.gif]




CHANTAL -> RE: SV.Nikola (6.12.2013 9:02:49)

dobro jutro.mi smo svasta dobili,uglavnom igrackice.ali smijem se sama sebi,imam osjecaj ko da je meni trebao doci,bas me ponio ugodaj-ha ha ha.




monstrum -> RE: SV.Nikola (6.12.2013 16:48:43)

Slično je bilo kod nas..od silnog punjenja čizmica ja bila najuzbuđenija... [sm=smiley1.gif]




Ela28 -> RE: SV.Nikola (29.11.2014 14:50:30)


IZVORNA PORUKA: monstrum

Slično je bilo kod nas..od silnog punjenja čizmica ja bila najuzbuđenija... [sm=smiley1.gif]


Tako i kod nas dečki su još mali pa baš i ne shvaćaju a i za Svetog Nikolu im kupimo samo slatkiša i po neku sitnicu obožavaju autiće pa će dobiti svaki po 1 novi iako ih već imaju punu sobu hehe [sm=smiley1.gif]




vandax -> RE: SV.Nikola (29.11.2014 15:26:30)

Moji su isto mali ali sestrini zato čekaju. Svi će dobiti slatkiše jer Djed Mraz nosi poklone.




Tia00000 -> RE: SV.Nikola (29.11.2014 17:11:38)

Ja sam uvijek za neke sitnice, znak pažnje. Trudim se da cijene dobru namjeru i slatke sitnice a ne količinu i vrijednost poklona.




sorina -> RE: SV.Nikola (29.11.2014 21:21:04)

Za Nikolu je uvijek sitnica: sitna igračkica,malo slatkiša i obavezno šiba (ukrasna naravno)[sm=smiley36.gif]




monstrum -> RE: SV.Nikola (1.12.2014 7:36:59)

IZVORNA PORUKA: sorina
Za Nikolu je uvijek sitnica: sitna igračkica,malo slatkiša i obavezno šiba (ukrasna naravno)[sm=smiley36.gif]


Tako će biti i kod i ove godine...sad je već ful svjesna Sv.Nikole pa već svaki dan ispituje kad će doći taj dan [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Ja sretna što pada ove godine u subotu pa ću je vidjeti kad se probudi ujutro i iznenadi. [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zz_bounce.gif[/image]




sorina -> RE: SV.Nikola (1.12.2014 8:28:37)

I moja isto -već 10 dana pita kad će staviti čizmicu u prozor[sm=smiley36.gif],a o Božiću da ne pričam. Još prije 2 mjeseca je napisala pismo Djedu Božićnjaku [sm=jezicek.gif]




monstrum -> RE: SV.Nikola (1.12.2014 8:35:34)

IZVORNA PORUKA: sorina

I moja isto -već 10 dana pita kad će staviti čizmicu u prozor[sm=smiley36.gif] ,a o Božiću da ne pričam. Još prije 2 mjeseca je napisala pismo Djedu Božićnjaku [sm=jezicek.gif]


Moja još nezna pisati, ali je meni govorila što da pišem..i naravno morala sam napisati da je bila jaako dobra [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Joj preslatki su mi kad se tako vesele i iščekuju.[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




vandax -> RE: SV.Nikola (3.12.2014 17:28:09)

Kupila sibu za sina i muza. [sm=smiley36.gif]




monstrum -> RE: SV.Nikola (3.12.2014 18:14:37)


IZVORNA PORUKA: vandax

Kupila sibu za sina i muza. [sm=smiley36.gif]


i za muža? [sm=smiley36.gif]




FIGICA FIFINANKICA -> RE: SV.Nikola (3.12.2014 23:54:55)

Više se ja radujem nego mali :D U vrtiću će dobiti neki poklončić a od nas slatkiše i igračke,nešto kupila baka,nešto prabaka,nešto mi i nakupi se




monstrum -> RE: SV.Nikola (4.12.2014 19:25:39)

Mi maloprije čistili čizmice...za svaki slučaj ako Sv.Nikola dođe ranije [sm=smiley36.gif]




mamino zlateko -> RE: SV.Nikola (5.12.2014 12:06:27)

I mi krenuli sa ciscenjem.a posto je i meni imendan onda mi moj mudrac rekao da i ja mora m ocistiti cizmu jer sam bila dobra pa ce i meni nesto donjeti..hehe





Ela28 -> RE: SV.Nikola (6.12.2014 10:44:31)

I tako stigao nama Sveti Nikola dobili dečki slatkiša među njima i pez bombone sa figuricom ne moram ni pisati kako je to izgledalo.Bombončić su odmah bacili nisu ga ni pojeli. Figurice su sa autićem pa im je to sada zanimljivo.Bilo je tu još nekih sitnica ,adventske kalendare nisu ni pogledali hehe mali su oni još za to. Zato nismo ni puno trošili kupili sitnice i to je to [sm=smiley1.gif]

Kako su kod vas ostalim dječica reagirala [sm=smiley1.gif]




sorina -> RE: SV.Nikola (6.12.2014 10:58:42)

L je dobila komplet sa krilima i suknjicom i komentar je bio:"Kako je sv.NIkola znao da želim biti vila?"[sm=jezicek.gif],malo slatkiša i šibu.
D je dobio set gumenih igračaka za kupanje i bobi flips (jer ne voli slatko) i bio je oduševljen.[sm=smiley36.gif]




cuba -> RE: SV.Nikola (6.12.2014 11:42:47)

Stigao sv.Nikola i kod nas, naravno[sm=smiley36.gif]
R je dobio sat na crtić Avioni i društvenu igru Connect 4 a D muzičke žabice za kupanje i šalice koje isto može koristiti dok se brčka u kadici. Uz to po paket slatkiša i svak po čokoladnog sv.Nikolu. E, da i šibu obojica, R me čak pitao da zar je on bio zločest[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] ma kakvi zlato mamino...




monstrum -> RE: SV.Nikola (6.12.2014 12:07:50)

Moja malena je dobila veeliko kinder jaje iz Mullera i unutra igračku koju je željela - vilu iz crtića Zvončica gusarska vila.
Naveče idemo na predstavu kod SV. Nikole pa će tamo dobiti poklon.
A dečki su veliki oni su se zadovoljili sa čokoladama. [sm=smiley36.gif]




mamino zlateko -> RE: SV.Nikola (6.12.2014 13:19:11)

Tena je dobila barbi i kofercic sa priborom za bojanje,bojanku i slatkise..a hana gumene zivotinje,trenirku,monte i milkšnite..

A mama za imendan suknju i uggsice [sm=smiley1.gif]




monstrum -> RE: SV.Nikola (6.12.2014 13:26:10)


IZVORNA PORUKA: mamino zlateko

Tena je dobila barbi i kofercic sa priborom za bojanje,bojanku i slatkise..a hana gumene zivotinje,trenirku,monte i milkšnite..

A mama za imendan suknju i uggsice [sm=smiley1.gif]


E onda sretan imendan [sm=smiley31.gif]




sorina -> RE: SV.Nikola (6.12.2014 14:55:22)


IZVORNA PORUKA: mamino zlateko

Tena je dobila barbi i kofercic sa priborom za bojanje,bojanku i slatkise..a hana gumene zivotinje,trenirku,monte i milkšnite..

A mama za imendan suknju i uggsice [sm=smiley1.gif]

Pa sretan imendan!!![sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




vandax -> RE: SV.Nikola (6.12.2014 17:19:12)

Da i za muza. Uz to i čokoladu Volim te! Neka i njemu dodje Sv. Nikola
IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: vandax

Kupila sibu za sina i muza. [sm=smiley36.gif]


i za muža? [sm=smiley36.gif]





mamino zlateko -> RE: SV.Nikola (6.12.2014 19:16:46)

Hvala





Stranica: [1]