rok trajanja AD (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Prehrana djece



Poruka


evanoi -> rok trajanja AD (24.7.2013 10:29:20)

mame, evo pitanjce moje susjedice čiji bebač papa novalac; koristite li AD ako je rok isteka trajanja još daleko godinama, ali ste ga otvorile i niste potrošile u roku od tri tjedana kako je navedeno? a prah izgleda isto kao i prvi dan otvaranja, dakle, nije se zgrudvao? ja ne znam što bih joj rekla s obzirom da dojim pa uopće ne razmišljam o tome... znam da drugu hranu, tipa pahuljice koje JA jedem, ja pojedem do kraja unatoč toj priči "otvoreno pojedite u roku blabla dana". i nikad mi ništa nije bilo, ali to sam ja, a bebica je bebica... [sm=zmeden.gif][sm=muca.gif]




daze -> RE: rok trajanja AD (24.7.2013 10:42:15)

moja nevista baci nakon tri tjedna od otvaranja,šta ja znam,bolje ne riskirat s bebom




Sunshine28 -> RE: rok trajanja AD (29.7.2013 18:07:16)

nije mi nikada postigao isteci rok trajanja, ali mlijecne kasice sa ad-om (hipp za laknu noc i hipp sa probiotikom) jednostavno trosim dok se ne pojede...mislim da mi ova sa probitotkom zna i prebaciti rok od ta tri tjedna (dajem ju samo kada ne moze imati kakicu)....nis se nije do sada dogodilo...




FIGICA FIFINANKICA -> RE: rok trajanja AD (12.7.2015 14:23:14)

rok je ionako samo radi reda, ako neka namirnica nije promijenila boju okus i miris sigurna je




Ela28 -> RE: rok trajanja AD (12.7.2015 15:22:20)

Nisam nikad obraćala pažnju na to jer su blizanci mjesečno trošili 10 kutija Hipp-a tako da se kod nas 1 kutija ne bi dugo zadržala [sm=smiley36.gif] ali primjetila sam da u Kozmu ili Bipi znaju biti sniženi kad im ističe rok trajanja, ali kako to više ne koristimo nisam nikad kupovala. Mislim da i na čokolinu piše potrošiti u roku 3 tjedna .




Stranica: [1]