album za slike (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Napravimo zajedno



Poruka


sretnaz -> album za slike (11.6.2013 15:59:34)

Zapravo me zanima da li razvijate slike od kad svi imamo digitalne fotoaparate. Bilo je na Kolektivi da se za 100 kn može razviti 100 slika pa smo to kupili i jedva sam se natjerala da izaberem slike. Sad me čeka ta hrpica da ju stavim u album. A zapravo, puno je ljepše i praktičnije imati album. Nikome se neda buljiti u monitor.




mali_macic -> RE: album za slike (11.6.2013 17:52:05)

ja sam isto tako razvila jednu, dvije velike ture slika (izbor je bio jako tezak), prije cca. 2,5god. i imala sam namjeru napravit sam album no medjutim poslozila sam mozda cetvrtinu slika i ostatak jos uvijek ceka da ih poljepim.
pa sam si mislila izradit Foto Knjige, no nije se ni to jos realiziralo posto mi je jako tesko odabrat slike u moru lijepih slika koje imam od Elle.
Kako je lijepo imat digitalni aparat i sto se odmah moze vidit da li je dobra slika ili ne, imalo je i svoj draz stari aparati. cekat dok se razviju, pogledat slike uz kavicu i onda ih poljepit. bilo bi najvise 38 slika i brzo bi se to poslozilo.




Renata RR -> RE: album za slike (11.6.2013 17:56:37)

Razvijamo, ali s velikim zakašnjenjem i uvijek se skupi brdo slika, tako da bankrotiramo...[sm=smiley1.gif]




ketix1 -> RE: album za slike (11.6.2013 17:57:09)

Otkako imam digitalni fotić slikam svako malo tako da imam more fotki na kompu. S vremena na vrijeme dio izabranih razvijem. Ipak mi ih je draze listati u albumu...




Ella27 -> RE: album za slike (11.6.2013 18:01:33)

Imam ih il na kompu, il ih pržim na cd - razvijam samo neke da si stavim u jedan mali album i u okvire i za bake i dijede :))




bella 1 -> RE: album za slike (11.6.2013 18:27:36)

ja ih imam hrpu i nikako otići razviti, radosnica me potaknula koju se povremeno sjetim ispunjavati pa mi fale slike da je upotpunim [sm=smiley1.gif]




BUMBI -> RE: album za slike (11.6.2013 20:50:03)

Ja izradjuem.I to najcesce saljem.u Dm,uvijek po nekih 70-100 kom kad skupim




anne -> RE: album za slike (11.6.2013 21:00:27)

Ja sam razvila tonu slika u DMu. Radila sam i scrapbook od izdvojenijih.[sm=smiley36.gif]
Volim fotkati i razvijati.
Sad već jedno godinu dana nisam.




sretnaz -> RE: album za slike (12.6.2013 23:27:12)

[sm=smiley13.gif] svi su vrijedniji od mene... ipak svako toliko razvijate
mislim da bih trebala kopatoi po fotkama unazad 5 godina ili više da napravim jedan album




evanoi -> RE: album za slike (12.6.2013 23:29:26)

i ja ko bumbi, sakupimo nekoliko desetaka fotkica i sve šaljemo u dm. vjenčani album smo si sami izradili po njihovom fotoprogramu, i svi mu se dive :)




pepetak -> RE: album za slike (19.12.2013 12:15:05)

Ja radim fotoknjige ;-)
Ispadne na kraju stotinjak stranica oko 400kn, ali i sigurno bude nekih 500 fotki. Dvije godine stanu u jednu fotoknjigu. Trenutno završavam drugu po redu :-D




Stranica: [1]