uloga oca o podizanju djeteta (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Odgoj



Poruka


evanoi -> uloga oca o podizanju djeteta (10.6.2013 21:49:44)

Od malenih nogica... kakvu ste im ulogu namijenile? moj radi sve kao i ja, osim dojenja [sm=smiley36.gif]




BUMBI -> RE: uloga oca o podizanju djeteta (10.6.2013 21:56:40)

Mm ga cuva kad mi zatreba[sm=smiley36.gif]...




dadls -> RE: uloga oca o podizanju djeteta (10.6.2013 22:00:16)

Zasada ga samo nosa...dok ojača onda će morati i pokoju peleničku promijeniti. [sm=hudicek1.gif]




anne -> RE: uloga oca o podizanju djeteta (10.6.2013 22:03:12)


IZVORNA PORUKA: evanoi

Od malenih nogica... kakvu ste im ulogu namijenile? moj radi sve kao i ja, osim dojenja [sm=smiley36.gif]


tako je i kod nas.
Samo ja uvijek negdje nadgledam i gruntam.




evanoi -> RE: uloga oca o podizanju djeteta (10.6.2013 22:05:27)

hahha... i ja, anne, ali se ZAISTA trudim što manje mu gruntati da čovjek ne posustane [sm=smiley36.gif]




daze -> RE: uloga oca o podizanju djeteta (10.6.2013 22:27:51)

nosa i minja pelene,kupa ponekad.uspavat je nezna,samo je razbudi[sm=smiley36.gif]




bella 1 -> RE: uloga oca o podizanju djeteta (10.6.2013 22:28:58)

većina toga je na meni kada sam doma s njim, a mm čim dođe s posla preuzima, ali oblačenje, presvlačenje, hranjenje je na meni, jer citiram :''ne zna on to i ja to brže i bolje napravim'' [sm=jezicek.gif]....naravno da je teže presvlačenje sad kad je L veći i koprca se, ali da bi mogao više mogao bi, naravno da i ja gruntam [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif], ali ajde ide s njim u šetnje pa da ja imam mira malo npr oprat suđe i sve ostale kućanske poslove ali u miru kako mm veli [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




komarac1 -> RE: uloga oca o podizanju djeteta (10.6.2013 22:33:57)


IZVORNA PORUKA: evanoi

Od malenih nogica... kakvu ste im ulogu namijenile? moj radi sve kao i ja, osim dojenja [sm=smiley36.gif]


Tako je i kod nas! A kako je sve veći vidim da je tata sve više važniji od mame! Dečki [sm=smiley36.gif]




evanoi -> RE: uloga oca o podizanju djeteta (10.6.2013 22:37:16)

bravo curke za naše hrabre muževe [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Renata RR -> RE: uloga oca o podizanju djeteta (10.6.2013 22:41:03)

Radi puno, ali ne sve... Super se druži sa sinom i prekrasno mi ih je promatrati u igri.




evanoi -> RE: uloga oca o podizanju djeteta (10.6.2013 22:50:15)

ma bitno je da tatice preuzmu barem dio posla jer jadne su i preumorne mame koje same podižu djecu, a muževi gledaju telkicu i sl.... grrrr [sm=hudicek1.gif]




Ninaa -> RE: uloga oca o podizanju djeteta (10.6.2013 22:55:24)

Pa s obzirom da prvo imamo kćer i tatinu princezu s malenim je puno manje sudjelovao jer je ona bila ful ljubomorna, ali od prvog dana je uključen u brigu oko njih. Istina većina se prevali preko mojih leđa,ali tu je obožavaju ga do te mjere da je na našem crtežu u vrtiću moja obitelj i ja jedino naša obitelj di je tata nacrtan dva puta. neznam kak je ostatak roditelja to shvatio ali eto[sm=smiley36.gif]. Dok je ona bila beba budio se skupa kako i ona i pomagao mi oko nje a budila se najmanje 6 puta noću, hranio je prematao i igrao se s njome. Kak je došla beba više se njoj posvetio jer je bila ljubomorna a sad se već svi zajedno lijepo igraju i zabavljaju.




Renata RR -> RE: uloga oca o podizanju djeteta (10.6.2013 22:58:16)


IZVORNA PORUKA: evanoi

ma bitno je da tatice preuzmu barem dio posla jer jadne su i preumorne mame koje same podižu djecu, a muževi gledaju telkicu i sl.... grrrr [sm=hudicek1.gif]


Na žalost znam nekoliko takvih...[sm=smiley34.gif]




sretnaz -> RE: uloga oca o podizanju djeteta (11.6.2013 9:16:08)

Prematanje ne voli, pogotovo ako je ukakan. Ali svako toliko ga uspijem nagovoriti.[sm=smiley1.gif] Kupamo ga skupa, ali njegova uloga je glavna, ja samo asistiram. I igraju se, idu u šetnju. Ako je doma onda ga ponekad i hrani.




evanoi -> RE: uloga oca o podizanju djeteta (11.6.2013 10:37:35)

moj ga svako jutro presvuče oko 6 nakon što se mali napapa i još mi ga ponovno i uspava prije posla [sm=bravo.gif]




LorVer -> RE: uloga oca o podizanju djeteta (11.6.2013 15:10:07)

Jedino sto ja radim a on ne je kuhanje kasica. U to se ne petlja, ali ostalo sve. [sm=bravo.gif]




mamacita -> RE: uloga oca o podizanju djeteta (11.6.2013 16:18:38)

Moj muz je bio i ostao velika pomoc pri odgoju nase djece. Od malih prvih dana ih je presvalcio, pomagao u hranjenju (onih koje sam dohranjivala, jer sam vecinu dojila), uspavljavao ih je, i dan danas legne sa nasim 5-godisnjakom i uspava ga. Sa starijim deckima trenira kosarku, i vjezba. Sa nasom djevojcicom ode u solo izlazak u grad. Smiruje ih kada sam ja vec na rubu izdrzljivosti. Savrsen otac i muz.




evanoi -> RE: uloga oca o podizanju djeteta (11.6.2013 22:11:51)

dakle, ipak ih ima dosta... savršenih muževa i tatica [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




boki11 -> RE: uloga oca o podizanju djeteta (30.6.2016 15:52:54)

Ja sam svoju curicu prvi presvukao kada je kući došla. Kasnije je bilo normalno da presvučem kada god sam kući. Čuvao sam pupčanu i kupao ju. I danas je moja dužnost kupanje i tuširanje. Supruga se bavi obrocima, doručkom i ručkom (dok sam na poslu), večera je moja zadaća. Supruga ju na večer uspavljuje jer zajedno spavaju. Dok je bila manja teško je mogla zaspati danju osim meni u rukama dok ju njišem. Tako je spavala satak koliko sam ju mogao čuvati. I tako to...




Stranica: [1]