agresivnost (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Odgoj



Poruka


ana85 -> agresivnost (30.4.2013 10:49:24)

Ovako, ima jedan dečko u parkiću, ima 20 mj. i ogroman je za svoju dob, ko dijete od 3 god. i stalno tuče i gura moju djevojčicu, uzima joj stvari, ona se uvijek rasplače i vrišti, nikad mu ne vraća. Što napraviti? Ja malome kaže nek se izvoli maknut od nje, ne mogu ja sad njemu previše komandirat ima svoju mamu. Ali mi je dosta da ju gura. Dali učiti dijete da vraća ili kako postupiti u takvoj situaciji. Otići iz tog parkića ne želim jer nam se baš sviđa




seraphyme -> RE: agresivnost (30.4.2013 11:47:19)

obrati se njegovoj mami bedeviji blesavoj




pincirotvajler -> RE: agresivnost (30.4.2013 11:53:07)

moj je bio divljak do iza 2.5g,,
još i danas idem sa strahom u park snjim,a nije mjesecima radio sranja manjoj djeci-faza prošla
neznam kaj da ti kažem,napravila sam sve kaj sam znala,a kad više nisam znala nismo išli među djecu




mariwa -> RE: agresivnost (30.4.2013 16:39:03)

Moj je isto ponekad divlji. Kad vidi curice poludi pocme ih grlit i ljubit i ponekad cupat za kosu. Do sad smo mu se svi samo smijali jer bude simpaticno. Sa deckima je ok, ako ga netko prvi lupi on mu vrati onako usput nikad nece prvi pocet.




Renata RR -> RE: agresivnost (2.5.2013 13:21:34)

ana85: Mi smo ga prvo učili da nikada ne udara, ali nakon nekoliko početnih kontakta s malim agresivcima, rekli smo mu da vrati. Kada mali agresivci skuže da je netko laka meta, ga još radije maltretiraju. To je tak... I dok ne budemo živjeli u idealnom društvu, dijete treba naučiti braniti se.




luiza1 -> RE: agresivnost (20.10.2013 9:09:59)

a joj ja se isto borim sa time već 2 mj...malena mi ima 2 god i krenula je u jaslice i svaki dan kada dođem po nju se crvenim jer grize i udara drugu djecu...tete su mi rekle da ju nesmijem kažnjavat nešto drastično jer je premalala...one ju odvoje od druge djece naminutu dve čisto da osjeti da je nešto skrivila...rekle su mi da je to normalno jer da u tim godinama oni pokazuju svoju dominantnost jer počinju bit svjesni sebe i svog ja...mada se ja sramotim kad udari tuđe dijete bezveze...ali koliko god to možda i nije uredu ja ću svoje dijete učit da se ne tuče i da je to ružno ali ako te netko udari brate mili ,slobodno vrati...sada će mi vjerovatno netko zamjerit zbog toga ali to je moje mišljenje...ne se tuć ali ako te netko udari vrati a isto tako i njoj...neki dan je došla iz vrtića izgrebana po licu i teti je bilo neugodno...jedna curica joj je vratila...valjda će sada znati da je više nesmije dirat...




Stranica: [1]