RE: krevet na kat (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječja oprema



Poruka


BUMBI -> RE: krevet na kat (25.5.2013 6:30:19)

Hvala anaxx[sm=smiley1.gif]super su[sm=bravo.gif]




mali_macic -> RE: krevet na kat (25.5.2013 21:44:33)

anaxx bas su super kreveti [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




anaxx -> RE: krevet na kat (27.5.2013 11:45:23)

hvala cure, ma najvažnije je da su funkcionalni...




anastassia -> RE: krevet na kat (26.7.2013 14:39:35)

Ja imam dvoje djece i također planiramo uzeti krevete na kat ali mislim da su mi još premali, a suprug inzistira [sm=zmeden.gif] ... Stariji mi je 3,5 a manji 2 godine. Već smo spojili kinderbet s krevetom i stariji spava u njemu (već mu je na knap) a manji između mene i muža (poznato??) [sm=zmeden2.gif] tako da mislim da je vrijeme da svatko dobije svoj krevetić. Mlađi bi bio dole a stariji gore... e sad... jel on premal da spava gore? planiramo svakako kupiti ogradicu ali jel i to sigurno dovoljno? [sm=zmeden.gif] hvala! [sm=smiley36.gif]




cuba -> RE: krevet na kat (26.7.2013 15:00:45)

A čuješ, trebati će im malo vremena da se naviknu na novu sobu i krevete, pogotovo starijem zbog visine ali mislim da vam je najbolje rješenje takva soba (ukoliko nemate mjesta za dva odvojena kreveta). Moj R je prije godinu dana, sa 2,5 prešao u veliki krevet, ima i ogradica a mislim da ga sada prebacujem na gornji krevet da nebi bilo problema. Već su oni u toj dobi dovoljno veliki da razumiju, jedino je upitno jel ti mirno spava tj jel se diže po noći, mjesečari i sl?




LeaRi -> RE: krevet na kat (20.2.2015 12:06:51)

Mi smo na početku imali normalan krevet za jednu osobu, no nakon rođenja drugog djeteta krevet na kat je bio logično rješnje, s obzirom na mali prostor dječje sobe http://www.rkvadrat.hr/product/djecije-sobe/. To je super stvar jer se uštedi prostor, a izgleda dobro u kombinaciji sa ostalim namještajem.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]