Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Ljepota i moda



Poruka


kisica -> Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (13.3.2013 19:47:56)

Moja kosa je katastrofa! Duga, pramenovi plavi, međutim masti se da je to strašno. Ako se ne isfenira onda je kao metla.
E sada, baš da idemo frizeru svaki dan - nemoguće, a kad to radim sama ne ispadne baš kako treba. Tako da sam već na rubu živaca.
Prala sam je čak i domaćom koprivom da se ne masti, ali ništa.




anne -> RE: Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (13.3.2013 21:29:01)

Idem frizeru par puta godišnje.
Kosa mi dobro stoji prvi dan po pranju, a onda pod rajf ili u rep.




mariola -> RE: Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (13.3.2013 21:31:39)

Duga smeđa. Volim da je njegovana, pa sam svaka tri tjedna na bojanju, a između na feniranju. Ne redovno, nekad se feniram u salonu, nekad sama.




svrcica -> RE: Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (13.3.2013 21:33:11)

Ja odem frizeru dva puta godišnje. Ne farbam kosu, jer kad sam je ofarbala dva puta počela mi je pucat ko luda. Inače imam jako zdravu kosu, samo mi se isto jako masti. Tu ne mogu ništa. Probala svašta, ali uzalud. Frizerka mi je rekla da mi i je tako zdrava jer se masti... logično, iako bih je radije više puta šišala samo da se manje masti.




Keekeelee -> RE: Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (13.3.2013 21:33:49)

Ja sam išla svakih dva mjeseca u prosjeku frizeru, a moja frizerka je ostala trudna i čuva trudnoću i sad ja već 6 mjeseci nisam se šišala - kosa mi očajno izgleda [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




Renata RR -> RE: Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (13.3.2013 21:36:07)

Par puta godišnje.. Boju stavljam sama.[sm=smiley1.gif]




kisica -> RE: Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (13.3.2013 21:40:57)

Ima tko dugu kosu i da se sam fenira da mi kaže kako to uspije? Ja naprije super, ali ovo iza imam osječaj da mi je ruka prekratka da izvučem kosu kroz četku?




kisica -> RE: Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (13.3.2013 21:41:35)


IZVORNA PORUKA: Keekeelee

Ja sam išla svakih dva mjeseca u prosjeku frizeru, a moja frizerka je ostala trudna i čuva trudnoću i sad ja već 6 mjeseci nisam se šišala - kosa mi očajno izgleda [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]


Hehehe, ja sam bila prije mjesec dana, a prije toga nisam obnovila pramenove 4 mj. Trebam li opisat kako je to izgledalo?




Kony -> RE: Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (13.3.2013 21:42:38)

Kada mi muz dopusti pošto on ima salon svoj pa sam naravno ja uvjek zadnja na redu. Tako da to ispadne dva puta godišnje.




kisica -> RE: Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (13.3.2013 21:47:02)

Umjesto prva, ti zadnja..tako i kod moje frizerke, njezin muž uvijek zadnji




Jana1208 -> RE: Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (13.3.2013 22:05:35)

Kod frizera idem jednom mjesečno na pramenove i šišanje...isfenirat se neznam nikako, ko da imam dvije lijeve ruke, ali smo zato pegla i ja najbolje prijateljice, i to na dnevnoj bazi već godinama.. [sm=smiley36.gif]




kisica -> RE: Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (13.3.2013 22:09:45)

Jana jel ti kosa suha ili spaljena od pegle?




cuba -> RE: Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (17.3.2013 16:14:08)

U frizera idem svako dva mjeseca na pramenove pa ne trebam više od toga. Usput je i malo pokratim, naravno i isfenira me.
U međuvremenu znam otići na feniranje ili se kući ispeglati (ne mogu se sama fenirati). Kad je ne ispeglam, napravim neku punđicu ili je u repu. Nikako ne volim vidjeti puštenu kosu a da nije uredna.




pincirotvajler -> RE: Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (17.3.2013 17:35:12)

3put godišnje,tek tolko da skratim,uredim..
nikad nisam farbala ni ništa pa je kosa super kvalitete..bar tako kažu frizeri




MaTana -> RE: Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (17.3.2013 20:43:17)

Imam jako dugu kosu koju vecinom vezem u visoki rep, kosa mi je zdrava, gusta i nemam sijedih pa je ne bojam. U frizera idem jednom do dva puta godisnje na sisanje, a frizura po potrebi...




maminangel -> RE: Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (17.3.2013 20:56:11)

Gusta,dugačka,neukrotiva kovrčava,trudim se ići jednom mjesečno na farbanje i obično me tada frizerka izravna a ja presretna makar mi svi kažu da mi je bolje kad je kovrčava..Dosta mi je i suha kako to obično biva s takvom kosom pa moram i masku stavljati,u zadnje vrijeme sam se dosta zapustila,trebala bi pod hitno skratiti jer je već dosta ispucala a i da mi bude lakše kad rodim..[sm=smiley4.gif]




Tiana Weber -> RE: Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (26.3.2013 19:01:49)

Evo baš danas bila kod frizera da se malo uljepšam za prekosutrašnji put, a i za sam Uskrs. Malo recnula vrhove, nabacila novu plavu boju da se prekriju izrasti i to je to [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Malo ispod ramena, ravna i ne pregusta te ofarbana..
Inaće frizerku posječujem jednom u mjesec-mjesec i pol...




JuliaOS -> RE: Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (7.3.2020 20:50:47)

1x mjesečno na šišanje, feniranje i tretman njege, a svakih mjesec i pol na farbanje, furam plavi balayage, a izrast mi nije taman pa nema potrebe češće.




PerzefonaDD -> RE: Koliko često posjećujete frizera i kakva je vaša kosa? (10.10.2020 10:54:25)

1x mjesečno na šišanje, jednom u 2 mjeseca balayage i pramenovi. a kod kuće se u međuvremenu sama osvježim s preljevom. kupim drogerijsku boju i razblažim s regićem da si osvježim izrast i ostatak :)




Stranica: [1]