Njega moje kose (sve što koristim za nju,čime je njegujem) (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Ljepota i moda



Poruka


Tina 21 -> Njega moje kose (sve što koristim za nju,čime je njegujem) (13.3.2013 13:10:47)

Kosa je ono na što sam najviše osjetljiva,pa sam odlučila otvoriti temu i na to pitanje.

Koje preparate sve za nju koristite? Šampone,Maske,Ulja,Gelovi,Vosak,Pjene,Regeneratori,Lakovi,Boje za kosu???

Imam srednje dugu,gustu kosu koja nije lijepo ravna nego baš gusta...svaki petak je peglam ili uvijem sa figarom i neznam što bi da nemam ta dva aparata.
Več nekoliko godina sam vjerna marki Loreal,koristim njihov šampon,masku i ulje koje stavljam nakon peglanja na vrhove.A tu je i Keneue šampon protiv narančastih tonova.
Lak rijetko koristim,ali najbolji mi je Syoss,gel nikad ne koristim i sto kao ni sušilo za kosu jer volim da se mi kosa prirodno osuši.
Bojam je 1x na mjesec u plavu (prirodna brineta)..nekad kupim Palete,nekad Syoss..kako mi se kad koja dopadne..




Keekeelee -> RE: Njega moje kose (sve što koristim za nju,čime je njegujem) (13.3.2013 13:29:40)

Imam srednje dugu kosu. Kako i inače ne koristim nikakvu kozmetiku koja ima razno raznih kemikalija, tako ne koristim niti za kosu. Koristim samo Alverde šampon i regenerator s arganovim uljem. I kosa mi bude super! Maske, pjene i gelove, ništa!




Tina 21 -> RE: Njega moje kose (sve što koristim za nju,čime je njegujem) (13.3.2013 13:31:07)

ja moram masku jer mi se inače sve zapetlja i kosa mi bude suha..




BUMBI -> RE: Njega moje kose (sve što koristim za nju,čime je njegujem) (13.3.2013 15:59:21)

Imam kosu do ramena.Ne koristim uvijem iste sampone.Trenutno imam i sampon i regenerator Gliss kur,masku za kosu Nivea(ne stavljam ju na svakom pranju).Gelove i lak za kosu ne koristim,eventualno nekad malo voska.Imam i onu kuru u spreju isto Gliss kur.Koristim jos i ono ulje za vrhove nakon peglanja kose.
Kad mi se da onda ju peglam,a kad ne onda je u repu[sm=smiley36.gif]
Idem na farbanje kod frizera svaka 2-3 mjeseca.




JuliaOS -> RE: Njega moje kose (sve što koristim za nju,čime je njegujem) (7.3.2020 20:54:24)

Farbana u plavo s pramenovima, mislim da frizer koristi loreal pro boje..

Šampon: Schauma Volumen 48h
Regenerator: Schauma smeđa / Gliss kur crni
Ulje: olival avokado i biobio kokos
Lak: Taft Shine crveni




Stranica: [1]