Kupujete li rabljenu odjeću? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječja oprema



Poruka


Renata RR -> Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 8:56:43)

..ili imate predrasude što se tiče rabljenih stvari?

Ja obično (prije sam sve poklanjala) prodajem robicu koja je vrijednija i u dobrom stanju. Jednom sam neke stvari mijenjala sa jednom mamicom i nisam se razočarala. Prošlu godinu sam maloj kupila rabljene super fit čizmice - su kao nove, a platila sam ih 80 kuna umjesto 450.




danery -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 9:00:35)

ma no,bez beda kupim ako je u ok stanju....




zima1995 -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 9:01:20)

Da budem iskrena, puno toga sam kupila i nisam se pokajala. Do njegovih godinu dana, za malo novaca sam dobila hrpu očuvane robice...




Teabu -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 9:04:09)

i ja kupujem rabljenu robicu, jer je vecinom ocuvana...aliivecinomdobijemo rabbljenu robicu od prijatelja, rodbine, poznanika, pa nemamo potrebu kupovati




kristina23 -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 9:05:14)

Ja malome kupujem,i nije me sramota kao sto neke je. Mali mi ima tri mjeseca i puno toga je dobio novo koje nisu razmisljali o velicini i broju pa su mu kupovali zimsko a broj je za po ljeti. Tako da sam odlucila kupiti polovno preko fejsa,robica stvarno bude ocuvana tako da ne pozalim sto kupim :)




mariola -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 9:06:44)

Nikada. Niti dobijem rabljenu. Sve novo im kupujem.




Tina 21 -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 9:10:19)

Ja sve novo kupujem,ne posuđujem....čak i ako dobim od nekog nešto što mi se ne dopada,poklonim.
Prva je beba,sve čuvam za drugu bebu koju namjeravamo imati kad B.malo poraste (i ja se napokon naspavam).
Nije sramota uzimati rabljeno jer je situacija u državi takva kakva je..ali ja nemm potrebe za tim i volim da je novo.Ne treba osuđivati niti ismijavati ljude koji kupuju rabljeno.




ikica84 -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 9:11:55)

ne kupujem,uglavnom dobijem rabljenu...




mariola -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 9:14:36)

Ma kakva sramota. Nije to ni za posramiti se ni osudjivati. Svak se snalazi kako može




Renata RR -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 9:19:43)

Zašto bi to bila sramota... Pogotovo ako ste ekološki osviješćeni.[sm=smiley20.gif] Mala djeca ionako sve brzo prerastu.. Kod većih je već problem, jer se ono što nose svakodnevno, istroši. Ali i kod većih možeš puno uštedjeti na zimskim jaknicama ili skafanderima i sl. Ušteđeni novac možeš uvijek potrošiti na nešto drugo...




vandax -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 9:28:13)

Nije sramota kupovati, i sama sam kupila dvoje cipelice po 60 kn, a nove su 400. Stoga super sam prošla, a cipke ko nove. i prerasao ih je miš taj čas.




sarah_zg -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 9:29:12)

Nisam nikad kupovala rabljenu, ali ono što G. preraste dam svojoj sestri koja ima malog točno godinu dana mlađeg. Tako da ona njemu kupuje samo obuću, a ostale stvari nosi od mog. Sad mi je prijateljica rekla za bebu dati robu od svoje male i to ću uzeti jer znam čije je i u kakvom je stanju. I znam da ima puno rozoga, a ja patim za tim [sm=smiley36.gif]




Tina 21 -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 9:35:27)

Roza boja je krivac što ponekad previše potrošim..užasno sam slaba na te male slatke krpice i onda još rozo :)




mariola -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 9:35:55)

Sarah već te vidim kako uživas sa svojom curkom. Ja sam svojoj čim se rodila kupila hrpu spangica i trakica za kosu. I kolica roza naravno[sm=smiley36.gif]




BUMBI -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 9:43:05)

nisam nikada kupila




Keekeelee -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 10:07:00)

Ja nisam kupila rabljenu robicu, ali sam dobila i moram priznati da sve što su ljudi poklonili u izvrsnom je stanju. Pogotovo kad su ovako mali i rastu kao gljivice. A i robicu koju kupujem, trudim se kupiti na sniženjima sezonskim. Kad budemo stariji onda ćemo vjerujem kupiti kvalitetniju robicu.




Two hearts -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 10:10:57)

Ne kupujem.Kupujem na sniženjima super robicu po jako niskim cijenama,tako da uvijek imam robicu spremnu za sljedeću sezonu.[sm=bravo.gif]




Tina 21 -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 10:13:25)

Tu kod nas ni nema dučana osim kineza pa kupujem jedino u Dm-u što treba ili odem do Vž-a u Muller,Beneton..vecinom stavljam sastrane novce,pa kao odemo u Zagreb,Graz ili Maribor,udri brigu na veselje i troši do 0. Uživam u tome,natovarimo auto do vrha sa vrečicama...a doma uživam u rezanju etiketa..




ines_os -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 10:15:19)

mi imamo 2 starija nećaka pa od njih nasljeđujemo robicu a kada nam nešto zafali onda kupimo novo to su najčešće bodi

i peri deri su bodi iz lidla




Pemale -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 10:20:49)

Mi dosta dobijemo, ali i kupujem rabljeno.
Nije da nam je neophodno, ali ja jako volim popuste, sniženja,
pa tako i kupiti nešto za male novce, mada je korišteno.
A i nađem stvari kojih je teško naći po trgovinama.




andydea -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 10:43:06)

ne ,ali nemam ništa protiv ako mi netko pokloni [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image],dapače




Tina 21 -> RE: Kupujete li rabljenu odjeću? (13.3.2013 10:45:51)

Sve za naše mališane...taman joj kupila nekolio bodića da nadomjestimo one premale i jučer skužim da su joj i nekoliko piđamica skoro pa male...svako malo nešto zatreba..




Stranica: [1]