Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Odgoj



Poruka


Tina 21 -> Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme? (12.3.2013 13:48:11)

Ajde da vas cujem [sm=bravo.gif]...kada je pravo vrijeme za pokloniti mobitel dijetetu? Moje mišljenje je da nikako ne prije 5.razreda,a neki ga imaju vec u vrtiću..to mi nekako nije normalno..[sm=smiley13.gif]




malena 35 -> RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme? (24.5.2013 21:47:02)

po mom mišljenju vrtić je zbilja prerano za mobitel ali 3,4 razred da, iako ga več u 1 gotovo svi imaju.
moram priznat da je meni to rano, ukoliko dijete ne putuje do škole




mišica 666 -> RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme? (24.5.2013 22:33:51)

sve je to prerano. možda u 1. srednje ili tako nešto




mamacita -> RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme? (24.5.2013 22:47:39)

Ja sam jedino svojem starijem djetetu dala mobitel i to za vrijeme skole u prirodi. Tada mu kupim bon karticu, i on to iskoristi. Za stalno, ne znam, mozda u visim razredima osnovne skole, ako je mobitel nuzno potreban.




mali_macic -> RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme? (25.5.2013 22:30:03)

mozda negdje 5 ili 6 razred ali nisam ni ja pametna. pogotovo sto su djeca u danasnje vrijeme puno naprednije sto se tehnike tice. i sto odgovarat kad ti dijete pita i moli da bi mobitel jer cijeli razred vec ima a on/ona jedino nema?




kanader -> RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme? (26.5.2013 11:05:19)

po meni onda kada dijete treba samostalno otići ili doći iz škole...čisto da se može javiti da je sve ok, ili ako nešto nije u redu...




danery -> RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme? (27.5.2013 9:14:41)

kakav vrtić i mobitel,aajmeeee [sm=hudicek1.gif] uvijek se sjetim malog otprije 6 godina kad sam vodila malu školu,nosio je mobitel u torbi i svako malo išao gledati je li ga tko uzeo.....bzvz....
ja svojoj ne bih dala dok ne bude 10-11 godina,ali to velim sada,a kako će biti,ne znam...




Zvonki -> RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme? (27.5.2013 9:46:29)

Ja sam svojima dala kad su krenule van s prijateljima. Inače nisu nosačice mobitela. Nikada ga ne nose u školu, često ga zaborave i kad idu van, doma ga uopće ne fermaju. Imaju kante pa ih sram [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




mamasita -> RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme? (22.8.2013 11:56:44)

ja kada vidim dijete koje ide u prvi razred pa ima iPhone digne mi se sva kosa na glavi[sm=hudicek1.gif]ne razumijem čemu to preseravanje i preglumljavanje,definitivno prerano.sa mišicom se slažem,moje ga neće imati do srednje (eventualno 7,8 razred)




mirjana1703 -> RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme? (14.7.2015 23:01:40)

Mi smo našoj curi od 8 godina kupili mobitel jer ga već svi imaju.




zima1995 -> RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme? (14.7.2015 23:24:58)

Moji su još uvijek mali da ga imaju, ali mislim da će ga dobiti kada krenu u školu, ne zbog toga da bi se hvalisali njime, nego iz razloga da ih mogu nazvati i provjeriti da su dobro [sm=duda.gif]




FIGICA FIFINANKICA -> RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme? (14.7.2015 23:37:16)

kada krene u školu,da




vandax -> RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme? (15.7.2015 9:25:35)

Ovisi. Sestra je kupila sinu mobitel u drugom razredu da ga mogu nazvati kada dođe kući ako je slučajno još na poslu. Ne nosi ga u školu, a inače mu služi samo za igranje igrica.
Mislim da ne teba djeci u prvim razredima jer ako se nešto dogodi učiteljica zove roditelje, a osobito u manjim mjestima gdje mu treba par minuta do škole.




SILVA123 -> RE: Dijete i mobitel, Kada je pravo vrijeme? (15.7.2015 22:28:22)

Po meni sto kasnije to bolje i ako se djetetu da mobitel iz potrebe da nazove roditelje kad nije kod kuce, onda ga kod kuce ne treba koristiti za kojesta. :-)




Stranica: [1]